خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 67
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ماده۷۰ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران با حذف عبارت "بالاي بيست و پنج درصد (25%) از انتهاي اين ماده در قانون احكام دائمي برنامه هاي توسعه كشور به شرح زير اصلاح و جانبازان و همسر و فرزندان آنان بدون محدوديت درصد مشمول سهميه دانشگاه شدند:
      وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کلیه دانشگاههای دولتی و غیردولتی و دستگاههای اجرائی مشمول ماده (۲) این قانون موظفند در اعطای سهمیه‌های ورود به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، بورسهای تحصیلی داخل و خارج از کشور، فرصتهای مطالعاتی و دوره‌های دکترای تخصصی بیست وپنج درصد (۲۵%) از سهمیه را به همسر و فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و همسر و فرزندان آزادگان و همسر و فرزندان جانبازان اختصاص دهند.
      تبصره‌ ـ کسب حد نصاب شرایط علمی و امتیاز پذیرفته‌شدگان برای رشته‌ها و مقاطع تحصیلی (حد نصاب آخرين فرد پذيرفته شده براي وزارتخانه هاي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و علوم، تحقيقات و فناوري) ، هفتاد درصد (۷۰%) تعيين مي شود.

بچه ها با این حساب زیر ۲۵% ها هم در کنکور امسال سهمیه خواهند داشت؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها
      ماده۷۰ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران با حذف عبارت "بالاي بيست و پنج درصد (25%) از انتهاي اين ماده در قانون احكام دائمي برنامه هاي توسعه كشور به شرح زير اصلاح و جانبازان و همسر و فرزندان آنان بدون محدوديت درصد مشمول سهميه دانشگاه شدند:
      وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کلیه دانشگاههای دولتی و غیردولتی و دستگاههای اجرائی مشمول ماده (۲) این قانون موظفند در اعطای سهمیه‌های ورود به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، بورسهای تحصیلی داخل و خارج از کشور، فرصتهای مطالعاتی و دوره‌های دکترای تخصصی بیست وپنج درصد (۲۵%) از سهمیه را به همسر و فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و همسر و فرزندان آزادگان و همسر و فرزندان جانبازان اختصاص دهند.
      تبصره‌ ـ کسب حد نصاب شرایط علمی و امتیاز پذیرفته‌شدگان برای رشته‌ها و مقاطع تحصیلی (حد نصاب آخرين فرد پذيرفته شده براي وزارتخانه هاي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و علوم، تحقيقات و فناوري) ، هفتاد درصد (۷۰%) تعيين مي شود.

بچه ها با این حساب زیر ۲۵% ها هم در کنکور امسال سهمیه خواهند داشت؟

خسته شدم از بس حواب این سوال رو دادم.
      بابا اینی که میگی مال 10 ماه پیش هست از اون موقع تا الان 10 بار عوض شده.
      قانون جدید:
      ماده 105- در ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و اصلاحی بعدی آن و در ماده 47 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی اصلاح ذیل صورت می گیرد: سهمیه ورود با 5 درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان رزمندگان، با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه تعلق می گیرد به نحوی که عدد سهمیه ایثارگران به 30% افزایش یابد.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان قضیه تموم شدس ولی نمیدونم چزا باز هی این سوالا رو مطرح مییکنن.
      جمع کنین باو.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHpesar نمایش پست ها
      جمع کنین باو.
      دوست من این خبر را دقیقا امروز بعد از ظهر یه کانال معتبر ایثارگری منتشر کرد نوشت تایید شد ‌...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      جمع کنین باو.
      دوست من این خبر را دقیقا امروز بعد از ظهر یه کانال معتبر ایثارگری منتشر کرد نوشت تایید شد ‌...

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh.l نمایش پست ها
      http://fashnews.ir/fa/news-details/52086/این اخرین خبر امروز در مورد ایثارگران هست
      لینک خبر خرابه.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دقیقا همین خبر خیلی وقت پیش پخش شد.
      من دارم از قانون استناد میکنم (لایحه ششم بودجه ).
      بحث سهمیه تموم شدس فقط قراره یه 5 درصد واسه رزمندگان بزارن.
      شما لینک خبر رو بده بخونیم ببینیم چی به چیه.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دقیقا همین خبر خیلی وقت پیش پخش شد.
      من دارم از قانون استناد میکنم (لایحه ششم بودجه ).
      بحث سهمیه تموم شدس فقط قراره یه 5 درصد واسه رزمندگان بزارن.
      شما لینک خبر رو بده بخونیم ببینیم چی به چیه.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اینم لینک خبر درست.
      مزیت های جدید قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران
      کجای اینجا گفته زیر 25 درصد ها هم هستن.فقط واسه رزمندگان که خدا میدون به امسال میره یا نه.
      پست مفید ارسال کنیم.
      زیاد به کانال ها هم استناد نکنین.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وی با اشاره به سهمیه دانشگاهی برای رزمندگان تصریح کرد: در این قانون سهمیه دانشگاهی به رزمندگان شش ماه خدمت به بالا تسری داده شده است تا آنها هم بتوانند از این سهمیه استفاده کنند.
      رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: بر اساس مصوبات جدید در قانون برنامه ششم توسعه کشور سهمیه کنکور رزمندگان در دانشگاه ها را به میزان 5درصد توسعه دادیم که علاوه بر آن قبلا 25 درصد هم متعلق به جانبازان و آزادگان بود که در صورتی که آن را پر نکنند رزمندگان می توانند از این سهمیه هم استفاده کنند.
      بچه های زیر 25 درصد سهمیه ندارند
      منبع
      http://fashnews.ir/fa/news-details/52086/

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان فعلا ندارن ولی دارش تلاش میکنن که تو مجلس مطرح بشه
      دانشجو پزشکی ترم5

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز آگه قرار بود مطرح بشه بهترین موقعیت توی لایحه ششم بود که داشت قانون اصلاح میشد.
      نمیشه هم.
      بی خود وقتت رو تلف نکن.
      نقل و قول نکن حال ندارم دیگه ج بدم.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز آگه قرار بود مطرح بشه بهترین موقعیت توی لایحه ششم بود که داشت قانون اصلاح میشد.
      نمیشه هم.
      بی خود وقتت رو تلف نکن.
      نقل و قول نکن حال ندارم دیگه ج بدم.
      داداش من تو لایحه ششم اصلاح شد ببین اینم

س - با سلام ، خبرهایی شنیدم مبنی بر اینکه جانبازان زیر ۲۵% نیز امسال در‌کنکور سهمیه دارند و کسانی که جانبازی بالای ۲۵% دارند با کسانی که زیر ۲۵% هستند به یک اندازه سهمیه در ورود به دانشگاه دارند ، حتی میگن نمایندگان مجلس که زنگ میزنیم میفرماین چیزی به نام بالای ۲۵ درصد امسال حذف شده ... ممنون میشم با زبان ساده راجع به این موضوع راهنمایی مان کنید قضیه از چه قراره سپاس گزارم حاج آقا

ج- همانگونه كه در كانال توضيح داده شد عبارت " بالاي بيست و پنج درصد (25%) " از انتهاي ماده 70 قانون جامع حذف شد و كليه جانبازان و همسر و فرزندان آنان مشمول سهميه ورود به دانشگاه ها و موسسات عالی شدند.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من تو لایحه ششم اصلاح شد ببین اینم

س - با سلام ، خبرهایی شنیدم مبنی بر اینکه جانبازان زیر ۲۵% نیز امسال در‌کنکور سهمیه دارند و کسانی که جانبازی بالای ۲۵% دارند با کسانی که زیر ۲۵% هستند به یک اندازه سهمیه در ورود به دانشگاه دارند ، حتی میگن نمایندگان مجلس که زنگ میزنیم میفرماین چیزی به نام بالای ۲۵ درصد امسال حذف شده ... ممنون میشم با زبان ساده راجع به این موضوع راهنمایی مان کنید قضیه از چه قراره سپاس گزارم حاج آقا

ج- همانگونه كه در كانال توضيح داده شد عبارت " بالاي بيست و پنج درصد (25%) " از انتهاي ماده 70 قانون جامع حذف شد و كليه جانبازان و همسر و فرزندان آنان مشمول سهميه ورود به دانشگاه ها و موسسات عالی شدند.
      بلی اصلاح شد ولی شورای نگهبان به دلیل بار مالی که داشت ردش کرد
      تاریخ 1- 28/2/95 ماده 70 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران: وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کلیه دانشگاه های دولتی و غیردولتی و دستگاه های اجرائی مشمول ماده 2 این قانون موظفند در اعطای سهمیه‌ های ورود به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، بورس های تحصیلی داخل و خارج از کشور، فرصت های مطالعاتی و دوره‌های دکترای تخصصی بیست درصد از سهمیه را به همسر و فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و همسر و فرزندان آزادگان و همسر و فرزندان جانبازان بالای بیست و پنج درصد اختصاص دهند. مصوبه مجلس: در انتهای ماده(70) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران عبارت « بالای بیست و پنج درصد (25%) » حذف می‌شود. به این معنی که همسر و فرزندان کلیه جانبازان می توانند از سهمیه اختصاص یافته استفاده کنند.2- 30/4/95 ماده 70 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران: مصوبه مجلس : عبارت "بالای 25 درصد" حذف می گردد.3- دی ماه 95 پیشنهاد کمیسون تلفیق در برنامه ششم ماده 106 بند 3 در ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بعد از عبارت"همسر و فرزندان جانبازان "عبارت "بالای بیست و پنج درصد " حذف می گردد.4- دی ماه 95 پیشنهاد کمیسون تلفیق در برنامه ششم در بررسی مجدد به بخش ایثارگران در ماده 105 - در ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و اصلاحی بعدی آن و در ماده 47 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی 2 اصلاح ذیل صورت می گیرد: عبارت "بالای 25درصد" بعد از عبارت "همسر و فرزندان جانبازان"حذف می شود وسهمیه ورود با 5 درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان رزمندگان، با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه تعلق می گیرد به نحوی که عدد سهمیه ایثارگران به 30% افزایش یابد.5- 26/10/95 تصویب ماده 105 در روز 26/10/95 مصوبه مجلس : - در ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و اصلاحی بعدی آن و در ماده 47 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی 2 اصلاح ذیل صورت می گیرد: سهمیه ورود با 5 درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان رزمندگان، با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه تعلق می گیرد به نحوی که عدد سهمیه ایثارگران به 30% افزایش یابد.
      که در آخر هیچ اشاره ای به سهمیه زیر 25 درصد نشد

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh.l نمایش پست ها
      فکر کنم حق با دوستمون باشه چون اصلاحیه ماده70 یعنی حذف عبارت بالای 25%.چون ماده 47 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی یعنی تبدیل 20 به 25% پذیرش ولی اصلاحیه ان که نوشته مشمولین ماده 70 و اصلاحیه بعد ان یعنی در اصلاحیه بعد ان یه کسایی اضافه شدن .من امروز با دفتر اقای ایمن ابادی تماس گرفتم و منشی ایشون شمارشون رو داد گفت پیامک بزنید پاسخ میدن اینم شماره 09111397451
      منظور از ماده 70 و اصلاحیه بعد آن این نیست که جانباز زیر 25 درصد تو اصلاحیه باشه چون اون اصلاحیه قبلا رد شده توسط شورا نگهبان و باطل شد .
      بلکه از اصلاحیه اصلاحیه زمان تصویب قانون ایثارگران مصوب سال 91 هست که ظرفیت از 20 به 25 و درصد جانبازی از 50 درصد به 25 درصد رسید .و شورا نگهبان قبول داشته نه اصلاحیه ی که یکبار توسط شورا رو شود .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)