خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: فاگوزیست

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فاگوزیست

سلام بچه ها بنظر شما من از الان شروع کنم فاگوزیست رو کلا واسه پایه بخونم کار درستیه یا اون وقت رو بزارم واسه چند بار خوندن کتاب . واقعا نمیدونم چیکار کنم میترسم اشتباه کرده باشم . میخوام زیست رو حتما بالای ۷۰ بزنم ممنون از راهنماییاتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=نازنین حیدری;1082663]سلام بچه ها بنظر شما من از الان شروع کنم فاگوزیست رو کلا واسه پایه بخونم کار درستیه یا اون وقت رو بزارم واسه چند بار خوندن کتاب . واقعا نمیدونم چیکار کنم میترسم اشتباه کرده باشم . میخوام زیست رو حتما بالای ۷۰ بزنم ممنون از راهنماییاتون[/QUOTE نچ بد تر دپرست می کنه چون حجییییمه اول تست کارر کن کتاب عال بخون بعدش وقت کردی پایه شو با چش سرع بخون یعنی جاهای ک نمی دونستی ش رو
      یک بار دیگر ب نبرد تو خواهم امد برای اخرین نبردی ک خواهیم داشت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خیلی اشتباهه از الان فاگو خوندن.....بهتره تست بیشتری بزنی تا دو باره کتاب رو بخونی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با تست روی کتاب درسی مسلط شو نه با فاگو زیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر کسی گوش نده ببین دلت چی میگه همون راهو برو مطمئن باش موفق میشی حتی با وجود فاگوزست که خیلی ها نمیپسندن(مثل خودم ) شاید هم از تنبلیشون باشه
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین حیدری نمایش پست ها
      سلام بچه ها بنظر شما من از الان شروع کنم فاگوزیست رو کلا واسه پایه بخونم کار درستیه یا اون وقت رو بزارم واسه چند بار خوندن کتاب . واقعا نمیدونم چیکار کنم میترسم اشتباه کرده باشم . میخوام زیست رو حتما بالای ۷۰ بزنم ممنون از راهنماییاتون
      تا الان چه کارا واسه زیست به انجام رسوندی ؟!؟
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان حدودا کل زیست هارو خوندم از پیش فقط فصل یک رو کامل تست زدم و فصل یک دوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن