خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 86
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic نمایش پست ها
      خود نیز در تشخیص آرایه ی کنایه در صناعت ادبی دچار تکلفم .
      لکن اینجا مراعات النظیر زدم ک بگم همه این ها عضو ی از یک مجموعه اند .....قبولت داریم داداچ.

فقط ی سوال میمونه ک ایا این کتاب برای جمع بندی بعد از عید مناسب تره یا موج ازمون اشکی
      صرفن برای جمع بندی زیست چهارم ..... فـــــــار بهتره ! ..... ! (البته بیشتر واسه اونی خوبه که به کتاب اعتماد کافی داشته باشه ! .... سبک نگارش و بیان کتاب کمی خاصه ! .... به خصوص اینکه به وضوح در کتاب گفته شده که کجاها از زیست کمپیل استفاده شده ! .. امیدوارم گرفته باشی چی میگم !)
      ...........................
      ولی در کل ....... زیست آزمون خیلی سبز! .... بهتره !
      .........................

موج آزمون اشکی ..... بیشتر یه کتاب واسه پرکاری تستیه ! ..
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اشکی رو خوب اومدی ولی نکته های قشنگی داره انصافا من پیش دو رو با عصا میرم استاد zAPATA چه کنم به نظرت زیست پیش دو فراهانی پرواز ارزش خرید داره اگه کسی از زیست فراهانی استفاده کرده بگه خوبه یابد در ضمن مشکل من تو چرخه ها و قارچ هاست .

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      صرفن برای جمع بندی زیست چهارم ..... فـــــــار بهتره ! ..... ! (البته بیشتر واسه اونی خوبه که به کتاب اعتماد کافی داشته باشه ! .... سبک نگارش و بیان کتاب کمی خاصه ! .... به خصوص اینکه به وضوح در کتاب گفته شده که کجاها از زیست کمپیل استفاده شده ! .. امیدوارم گرفته باشی چی میگم !)
      ...........................
      ولی در کل ....... زیست آزمون خیلی سبز! .... بهتره !
      .........................

موج آزمون اشکی ..... بیشتر یه کتاب واسه پرکاری تستیه ! ..
      داداش روزی چند ساعت زیست می خونی ؟؟؟ذهنمو بدجور مشغول کرده

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انقد که بچه های تجربی دنبال بهترین کتاب برا زیست می گردن اگه درس می خوندن جاش همه پزشکی تهرانو تو هوا می زدن
      باو خودتونو درگیر حواشی نکنین انقد بشینین یه کتاب بخونین بره رد کارش

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      اشکی رو خوب اومدی ولی نکته های قشنگی داره انصافا من پیش دو رو با عصا میرم استاد zAPATA چه کنم به نظرت زیست پیش دو فراهانی پرواز ارزش خرید داره اگه کسی از زیست فراهانی استفاده کرده بگه خوبه یابد در ضمن مشکل من تو چرخه ها و قارچ هاست .
      واسه بقیه فصلا از چی تست زدی و در چه حالی !؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      داداش روزی چند ساعت زیست می خونی ؟؟؟ذهنمو بدجور مشغول کرده
      هر روز مطالعه زیست رو دارم .... ! ساعت مشخصی واسش ندارم ! گاهی یه ساعت .... گاهی شده تمام روز وقتم رفته واسه زیست ! (البته حواسم به بقیه درسا هم هست !)
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه دور کل زیستو خوندم از رو کتاب عمارلو و عبارت نامه مهروماه تست زدم و کل 21 ازمون نشر الگو رو زدم در یک هفته روزی سه تا ازمون میزدم 30 تا درست و بقیه غلط الان دوباه زیست دومو دوره کردم برا ازمون20 اسفند سنجش خودمو اماده میکنم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه دور کل زیستو خوندم از رو کتاب عمارلو و عبارت نامه مهروماه تست زدم و کل 21 ازمون نشر الگو رو زدم در یک هفته روزی سه تا ازمون میزدم 30 تا درست و بقیه غلط الان دوباه زیست دومو دوره کردم برا ازمون20 اسفند سنجش خودمو اماده میکنم
      الان نظرت رو عمارلو و الگو چه جوریاست ؟!؟ و درصد زیستت ؟!؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عمارلو در نکته نویسی و ترکیب مطالب خیلی خوب عمل کرده تستاشم با وجود اینکه کمه ولی جون دار و با کیفیته نشر الگو فقط کتاب موج ازمون زیستش به درد میخوره و تستاش خیلی خوبه تست زیست بقیه کتاباش اکثرا نکته هایی دارن ک خیلی کم در کنکور امکان داره مطرح بشند ولی تستای عمارلو عالیه . درصد زیستم چون هیچ ازمون ازمایشی تا الان شرکت نکردم نمیدونم ولی وقتی میانگین میگرفتم از تستای فصل به فصل عمارلو حدود 63 درصد بود

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic نمایش پست ها
      ببینید من خودم الان عمارلو +ای کیو +گاج جامع کار میکنم +زیست کلیه ازمون های آزمایشی دوسال اخیر ولی برای هیچ کس چنین نسخه ای نمیپیچم.ضمن اینکه با احترام ب شما اگه درصد 59/9 رحم باشه خدا پارسال با 65 درصد در حالی ک فقط کتاب درسی + گاج جامع خوندم ب من بیشتر رحم کرده

مبارکتون باشه در ضمن من هیچوقت نسخه نمیپیچم کاری که خودم کردم رو گفتم اگه به تریپ درسیتون متناسب بود میتونید اجراش کنید اگرم نه که خودتون با برنامه خودتون میدونید.......در ضمن فکر میکنم سطح سوادم تو زیست رو دیگه از ازمونای ماز و قلمچی بشه تشخیص داد بماند شرایط سر جلسه کنکور....خدا رحم نکرد که هیچ لطف هم کرد چرا که من اگه رتبم 200 هم میشد باز انتخاب اولم دندون زنجان بود......بدرود

ویرایش توسط dorsa20 : 30 بهمن 1395 در ساعت 12:48

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم بگم میخواید دعوا راه بندازید بنده رو منشن نکنید چون وقتشو ندارم کارای خودمو برسم انجام بدم هنر کردم
      موفق باشید

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان از موضوع اصلی منحرف نشیم به نظر شما زیست پیش دو فراهانی به عنوان یه منبع ارزش استفاده رو داره من پیش دو فصل 8 و 11 کلن گیج میشم هرچی میخونم بازم یه روز نگذشته چرخه ها رو فراموش میکنم .

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان دی وی دی رهپویان دانش خیلی خوبه واسه مفهوم
      تست هم گاج

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوستان از موضوع اصلی منحرف نشیم به نظر شما زیست پیش دو فراهانی به عنوان یه منبع ارزش استفاده رو داره من پیش دو فصل 8 و 11 کلن گیج میشم هرچی میخونم بازم یه روز نگذشته چرخه ها رو فراموش میکنم .
      این که مطالب پیش 2 زود به زود فراموشت میشه، ایراد خیلیاست ! .... یعنی مشکل از ساختار مباحث این بخشه ! .. چارشم تکرار و مرورای بیشتره ! .... همین که خودت متوجه هستی هم زیاد رو این بخش قوی نیستی، خب واسش بیشتر وقت بزار تا بهتر روش مسلط شی ! ... رهپویان هم شناخت ندارم !

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درست میگی باید بیشتر روش تکرار داشته باشم تا موفق شم در ضمن اون زیست فراهانی پراوزه نه رهپویان

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      درست میگی باید بیشتر روش تکرار داشته باشم تا موفق شم در ضمن اون زیست فراهانی پراوزه نه رهپویان
      نه رهپویان و نه فراهانی .. هیچ کدومو شناخت ندارم !
      .................................................. ..................

............................

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن