خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

موضوع: ی پیشنهاد

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tomscat نمایش پست ها
      قصد بی احترامی ندارم ولی اگ ما خودمونو در رقابت با بقیه قرار ندیم هیچ وقت پیشرفت نمی کنیم مثل این ک اگ خودمونو تو آب نندازیم شنا یاد نمی گیریم(:
      داداش بیخیال...من یه موقعی انقد درس میخوندم اصن وقت فک کردن به رقابتو این چیزام نداشتم...بهترین راه راقابت,رقابت با خودته که به طرز فجیحی سطح آدرنالینو میبره بالا و یه حسی در آدم به وجود میاد که من بهش میگم ولع خوندن...هرچه میخونی دوس داری بیشتر بخونی...که البته از فرمول بالا بالاتر پایین پایین تر پیروی میکنه...ینی تو اگه امروز دو ساعت بخونی فردا یک ساعتو نیم میخونی چند روز بعد نیم ساعت و الی آخر...ولی اگه امروز نه ساعت بخونی فردا نه ساعتو ده دقیقه میخونی چند روز بعد به مرز ده میرسی...با خودت رقابت کن
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پیشنهاد خوبی نیست
      ب جای این مسخره بازیا شمارتونو پ خ کنید صب بیدارتون کنم درس بخونید ^_^

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      پیشنهاد خوبی نیست
      ب جای این مسخره بازیا شمارتونو پ خ کنید صب بیدارتون کنم درس بخونید ^_^
      https://t.me/sajad562
      صب بیدار شدی یه پی ام بده...من بیدار نمیشم ولی وقتی میبینم تو ازم زودتر بیدار شدی یه حسادتی به وجود میاد که مجبور میشم ساعت خوابمو کم کنم...راستی چند ساعت میخوابی؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنده همچین گروهی رو چند ماه پیش زدم و چند تا از بچه های انجمن هم اونجا هستن فعالیت میکنن و واقعا خوبه کسی تمایل داشت پ.خ بزنه لینک گروه رو میفرستم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      داداش بیخیال...من یه موقعی انقد درس میخوندم اصن وقت فک کردن به رقابتو این چیزام نداشتم...بهترین راه راقابت,رقابت با خودته که به طرز فجیحی سطح آدرنالینو میبره بالا و یه حسی در آدم به وجود میاد که من بهش میگم ولع خوندن...هرچه میخونی دوس داری بیشتر بخونی...که البته از فرمول بالا بالاتر پایین پایین تر پیروی میکنه...ینی تو اگه امروز دو ساعت بخونی فردا یک ساعتو نیم میخونی چند روز بعد نیم ساعت و الی آخر...ولی اگه امروز نه ساعت بخونی فردا نه ساعتو ده دقیقه میخونی چند روز بعد به مرز ده میرسی...با خودت رقابت کن
      قانون جالبیه...واسه من صادقه.......خخخخ
      .
      .
      .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن