خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سهمیه دارای عزیز کمک کنید لطفا

من بابام جانباز 20 درصد بود که پیگیرش شد دوباره و امروز جوابش اومد که شده 30 درصد. ولی تا 15 روز دیگه توی سیستم همون 20 درصده. حالا با توجه به اینکه تا فردا مهلت دارم واسه ثبت نام نمیدونم چیکار کنم. اگه بزنم سهمیه جانبازی چه زمانی نیگا میکنن که سهمیه دارم یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان اگه میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم. با سهمیه مناطق ثبت نام کنم یا ایثارگران؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.ببین دختر خوب اینجا اکثربچه ها روی سهمیه حساس شدن وفکر نکنم کسی جواب درست وحسابی بهت بده وازیه طرف هم واقعا شاید کسی ندونه !نظر شخصی من اینه که وقتی که سنجش توی اسفند مهلت ویرایش داد اونموقع شما سهمیه ایثارگران رو بزنید وفعلا الان با سهمیه مناطق ثبت نام کنید البته بهتره بازم از یه مشاور یا یه معلم یا کسی که مورد اعتماد باشه سوالتو بپرسی ....من نظر خودمو گفتم...موفق وپیروز باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

4. Top | #4

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اطلاعی ندارم عزیزم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام.ببین دختر خوب اینجا اکثربچه ها روی سهمیه حساس شدن وفکر نکنم کسی جواب درست وحسابی بهت بده وازیه طرف هم واقعا شاید کسی ندونه !نظر شخصی من اینه که وقتی که سنجش توی اسفند مهلت ویرایش داد اونموقع شما سهمیه ایثارگران رو بزنید وفعلا الان با سهمیه مناطق ثبت نام کنید البته بهتره بازم از یه مشاور یا یه معلم یا کسی که مورد اعتماد باشه سوالتو بپرسی ....من نظر خودمو گفتم...موفق وپیروز باشید
      خب منم میخوام مطمئن بشم که ایا سنجش توی اسفند ماه حتما مهلت ویرایش میده یا نه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شاید بچه ها یکم روی سهمیه و این چیزا حساس باشن ولی اگه کسی اطلاعی داشته باشه مطمئنم که کمک میکنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به هر حال مرسی هانی جون بابت اینکه پاسخ دادی. پس همون مناطق میزنم. اگه اسفند مهلت ویرایش دادن که میزنم ایثارگران اگرم ندادن که حتما قسمت نبوده با سهمیه کنکور بدم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهترین راه و مطمعن ترین راه اینکه یا باشماره هایی که خود سنجش گفته زنگ برنین و ازشون بپرسین..یا برین توی سایت سنجش بخش سوال و پرسش و بپرسین
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه سهمیه ایثارگران بزنی خب استعلام میگیرن
      اگه داشته باشی برات تو سهمیه ایثارگران حساب میکنن اگرم نداشته باشی
      احتمالا همون سهمیه مناطق رو برات حساب کنن
      در کل اگه بزنی سهمیه ایثارگر بعیده مشکلی پیش بیاد ولی بازم از سنجش
      سوال کنی برا اطمینان بهتره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما سهمیه جانبازی رو بزن.ضرر که نمیکنی
      به سازمان سنجش هم زنگی برن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن