خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ناحیه

1. Top | #1
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

ناحیه

سلام دوستان ببخشید یه سوال :من محل تحصیلم یه شهری به غیر از کرمانشاه بوده اما متولد کرمانشاه هستم حالا یه نفر گفت اگه بخوام انتخاب رشته کنم میتونم روی محل تولدم حساب باز کنم یعنی دراونجا هم اولویت دارم علاوه براستان خودم!!حالا اگه کسی اطلاع دقیق داره لدفن بگه محل تولد هم تاثیرگذار هست یانه!!پیشاپیش ممنون
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از اون 21نفری که بازدید فرمودن اما حتی هیچکدوم جواب ندادن!!خوب جواب بدین دوستان...
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام دوستان ببخشید یه سوال :من محل تحصیلم یه شهری به غیر از کرمانشاه بوده اما متولد کرمانشاه هستم حالا یه نفر گفت اگه بخوام انتخاب رشته کنم میتونم روی محل تولدم حساب باز کنم یعنی دراونجا هم اولویت دارم علاوه براستان خودم!!حالا اگه کسی اطلاع دقیق داره لدفن بگه محل تولد هم تاثیرگذار هست یانه!!پیشاپیش ممنون
      نه داداش، محل سه سال تحصیل دبیرستانت (دوم سوم و پیش دانشگاهی) مهمه. اون محل تولد که میگی بیشتر برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان مهم میشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مر30اما من دخترم نمیدونم چرا همه فک میکنن که هانی پسره !!هانی مخفف اسم هانیه هستش ...موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان دیگه هیچ نظری ندارن؟؟!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان دیگه هیچ نظری ندارن؟؟!
      ن,نداریم...بفرمایید برید سر درسو مشقتون
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من کس خاصی رو نقل نکردم جناب ...ازتو هم نظر نخواستم....نمیدونم چرا یه سری از ادمای مریض به جای راهنمایی کردن طرف فقط دنبال دعوامیگردن وبیخودی خودشون رو نخود هر اش میکنن...به سلامت داداش نظرت رو نخواستم...

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من کس خاصی رو نقل نکردم جناب ...ازتو هم نظر نخواستم....نمیدونم چرا یه سری از ادمای مریض به جای راهنمایی کردن طرف فقط دنبال دعوامیگردن وبیخودی خودشون رو نخود هر اش میکنن...به سلامت داداش نظرت رو نخواستم...
      هانیه اینو خوندم با لحنت یه لحظه فکر کردم پسری!.................خواهری تاحدی که من خبر دارم فقط محل تحصیل سه سال آخر دبیرستانت مهمه^_*...................راستی نگفته بودی متولد کرمانشاهی!!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه عزیز تاثیری نداره
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون ازهمگی....موفق وتندرست باشید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ن
      3 سال اخر تحصیلت مهمه که حساب میشه

و از بین این 3 سال هم مرفع ترین منطقه رو حساب میکنن واست

مثلا شما اگه از 3 سال اخر تحصیلت

2 سالشو توی کرمانشاه بوده باشی ( منطقه 2 )
      و 1 سالش رو هم ( فرق نمیکنه کدوم ) توی تهران درس خونده باشی

واست سهمیه تهران ( منطقه 1 ) حساب میکنن

موفق باشی
      ویرایش توسط unlucky : 12 اسفند 1395 در ساعت 20:15

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن