خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

برنامه درسی در عید برای امتحانات نهایی

سلام به همه ی دوستان
      من سوم تجربیم میخواستم بدونم در ایام عید باید چطور خودمو برای امتحانات نهایی آماده کنم و چه طور و برای چه درس هایی برنامه ریزی کنم؟؟ روزی چند ساعت باید درس بخونم؟؟ من یکم تو ترم اول کم کاری کردم و میخوام یجورایی جبران کنم ، ممنون میشم که اگر برنامه ای دارید برای عید اینجا مطرح کنید و کسانی که امتحان نهایی رو با موفقیت پشت سر گذاشتن تو این ایام چی کار کردن؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان
      من سوم تجربیم میخواستم بدونم در ایام عید باید چطور خودمو برای امتحانات نهایی آماده کنم و چه طور و برای چه درس هایی برنامه ریزی کنم؟؟ روزی چند ساعت باید درس بخونم؟؟ من یکم تو ترم اول کم کاری کردم و میخوام یجورایی جبران کنم ، ممنون میشم که اگر برنامه ای دارید برای عید اینجا مطرح کنید و کسانی که امتحان نهایی رو با موفقیت پشت سر گذاشتن تو این ایام چی کار کردن؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
      نمیشه زیاد به کمیت گیر داد ولی خوب روزی 6 ساعت برای نهایی کافیه فک کنم. اول از همه تمرینای کتاب درسی رو با دقت و خوب بررسی کن. دوم سوالای 5 سال اخیر هر سه دوره رو چندبار حل کنید تمومه! ولی در کل امتحان نهایی اصلا چیز سختی نیست!(این جمله رو سال چهارم درک می کنید)
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      نمیشه زیاد به کمیت گیر داد ولی خوب روزی 6 ساعت برای نهایی کافیه فک کنم. اول از همه تمرینای کتاب درسی رو با دقت و خوب بررسی کن. دوم سوالای 5 سال اخیر هر سه دوره رو چندبار حل کنید تمومه! ولی در کل امتحان نهایی اصلا چیز سختی نیست!(این جمله رو سال چهارم درک می کنید)
      ممنون از راهنماییتون
      والا این دبیرای ما انقدر ما رو از نهایی ترسوندن که همه میگن ما فقط قبول شیم نمره ی بالا پیشکش!
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان
      نمونه سؤالای چند سال اخیر رو در کنار خوندن، کار کنید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سوم ریاضی عم. میشه راهنمایی کنین ک چطور هم واسه کنکورم بخونم و هم برای نهایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روزی چقد مطالعه و چقد تست و تمرین؟؟؟؟؟
      https://t.me/********

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_21212 نمایش پست ها
      من سوم ریاضی عم. میشه راهنمایی کنین ک چطور هم واسه کنکورم بخونم و هم برای نهایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روزی چقد مطالعه و چقد تست و تمرین؟؟؟؟؟
      من سوم تجربی ام .امیدوارم حرفام برات مفید باشه
      توی دروس حفظی بیشتر باید بخونی تا تست بزنی مثلا کسی که میره برای یه فصل دینی 200 تا تست میزنه برای ازمون دیوانس.توی دروس عمومی دیگه هر درس چند مبحث داره مثلا ادبیات که تاریخ و لغت رو باید بخونی ولی ارایه رو با تست یاد بگیری.عربی اول باید یه سری نکات رو بدونی بقیش تست کار کن ولی باید قبلش بتونی سوالای امتحان نهایی رو حل کنی تا بعد سراغ تست بیای.توی دینی کتابو بفهم و با مرور حفظ کن.توی زبان انگلیسی همون کتاب درسی کافیه امسال خوب بخونش.توی دروس ریاضی فیزیک شیمی 80 درصد کارت باید تست باشه برادر گلم .دنبال درسنامه نباش برای اینا که فقط وقتتو هدر دادی!70 درصد کارت سعی کن اختصاصی باشه بقیش عمومی.یعنی روزی 4 تا درس انتخاب کن سه تا اختصاصی یکی عمومی.بیشتر کارت سعی کن تست باشه البته فراموش نکن اگر تا الان کتاب های درسی رو خوب مطالعه نکردی اول کامل بخونشون .اینجوری پیش بری اردیبهشت هم شروع کن برای نهایی.حالا اگر هر حرفمم ایراد داره دوستان بگن که دوستمون اشتباهی نکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)