خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از فیزیک و ریاضی چیارو حذف کنم؟

سلام ،
      ------------
      مقدمه !
      وقت زیادی نمونده ... بازم همون اشتباهی رو کردم که پارسال کردم ... هی نخوندم و نخوندم تا به اینجا رسیدم !
      از همه طرف هم فشار های روحی و روانی وارد میشه ! همه میگن نمیشه ... نمیتونی ...
      اما میدونم قطعا میشه اما روششو بلد نیستم ... گرچه 5 ماه برای رتبه زیر 100 وقت کمیه (نمیگم نمیشه.) ولی میشه زیر 1000 آورد ... منابع خوبی دارم .. اما نمیدونم چرا هرکاری میکنم بعد از چند روز به یاد زمان باقی مانده و درس های باقی مانده میفتم کلاً ناامید میشم و از درس زده میشم...
      توی آزمونا هم نمیتونم شرکت کنم (چون برنامشون خیلی خیلی جلو هست نمیتونم برسم..)
      ------------
      خلاصه قضیه از این قراره !
      میخواستم چند تا مبحث حجیم رو از دروس ریاضی و فیزیک حذف کنم تا بتونم بر بقیه مباحث تسلط کافی رو داشته باشم (حداقل بتونم به درصد 50 برسم تو این دروس) به نظر شما چیا رو حذف کنم؟(مثلاً توی فیزیک اگه حرکت و دینامیک رو حذف کنم ضرر میکنم؟و..)
      راستی من فارغ التحصیل تجربی هستم /.
      ممنون از اینکه وقت گذاشتید ، خوندید و راهنمایی میکنید ..
      ویرایش توسط wave : 25 بهمن 1395 در ساعت 18:12

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببین به نظرم این کارو کن فصلایی ک مهم ترن و تعداد بیشتر سوال ازشون میاد و ب ترتیب بنویس واسه خودت اونا ک اول از همه مطمئنی میخوای بخونی
      بعد همینجوری پیش برو کاری ب زمانم نداشته باش بعد اگ دیدی وقتت کمه و نمیرسی ب جمع بندیت و هر کار دیگ ک داری هرچی ازشون موند حذف کن اینجوری ی راست نرو سر حذف کردن پشیمون میشی
      واسه حذفیاتم بقیه بگن بهتره
      ولی پیشنهاد دیگم اینه ک از ریاضی و فیزیک اون فصلا ک میخوای حذف کنی مث حرکت شناسی ک حجیمه یا هر فصلی روزی نیم ساعت از هر کدوم میشه دو قسمت = 1 ساعت با فیلمای الا بخون یکم فشرده کار کنی ایشالا میرسی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اون مباحثی که راحت تر میتونی باش کنار بیای رو حتمن کار کن . بستگی به خودت داره .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از فیزیک حرکت و نیرو و نوسان رو حذف کن .پیش دو رو با 4v5اول و6v5 دوم و 3v4 سوم بخون برا ریاضی مبحث ترکیبات دوم رو حذف کن ولی تابع و لیمیت و مشتق و کاربرد مشتق رو با امار و دنباله بخون اگه تونستی فصل 4 هندسه دوم رو بخونی خیلی خوب میشه چون زیاد سخت نیس موفق باشی رفیق

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقت هست حذف کردن درست نیست چون ممکنه بعضی مباحث رو که حذف کردین سوالات ساده ای بیان ( حداقلش یه دور خوندن همه ی منابع رو انجام بدید و بعدش تمرکز کنید روی بخش هایی که بیشتر تسلط دارید و البته سوالات زیادی مطرح میشه ازشون ) ، فارق التحصیل هم که هستید ساعات مطالعاتی رو افزایش بدید تا بالای 11 ساعت ؛ با اینکه ما محصل هستیم از دوستام بعضیا تا روزی 7 ساعت به بالا میخون با اینکه ساعت 2 از مدرسه تعطیل میشیم .
      موفق باشید .

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فعلا چیزیو حذف نکن.
      .
      مباحثی که برات روون تره و میتونی زود جمع کنی رو اولویت قرار بده و پیش برو بازم میگم هنوز چیزیو حذف نکن چون اگه تلاش کافی داشته باشی وقتم به اندازه کافی هست.چون ممکنه از اون مبحثی که شما خوندی سوال سخت بدن واز اونی که نخوندی آسون.
      .
      ماه آخرم بزار واسه جمع بندی وسعی کن تا قبل ماه آخر همه رو جمع کنی.
      .
      پ.ن:اگه هدفت داروسازی نیست زمین نخون.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب نظرتون نمیشه بدون حذفیات جلو رفت؟
      اگ برنامه ریزی دقیق داشته باشی بدون حذفم میشه بری جلو ولی باید دل ب کار بدی اگرم نه دنبال کار آسون تری با حذفیات برو جلو
      ب هر حال با حذف مخالفم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با حذف کردن مخالفم
      اما خودم کاربرد مشتق و هندسه رو حذف کردم متاسفانه
      منطق میگه وقت تنگه و مطلب بسیااار
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      منطقی بخوایم فکر کنیم همه اش بستگی به مختصات خودت داره. ببین تو این مدت زمان کدوم مباحث رو میتونی برسونی به حد قابل قبول همونهارو پیگیری کن ولی انتخاب بسیار سختیه خیلللللی سخت ولی مطمنم میشه راهشو پیدا کن بپرس و بپرس و بپرس و بپرس و ......

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن