خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهترین منابع زبان و ادبیات فارسی (موضوعی) (آموزش محور) چیه؟

سلام به همگی ، کسی میدونه بهترین منابع زبان و ادبیات فارسی شامل :

لغت + املا + تاریخ ادبیات + آرایه های ادبی + زبان فارسی + قرائت معنایی

که تاکید میکنم آموزش محور به همراه تست متوسط یا کم باشه ! چیه ؟؟؟

بی زحمت نشر الگو نباشه
      چون یه عالمه تست توش گذاشتن که اونجوری به درد نمیخوره !!! (چون تست براساس ادبیات گاج میکرو میزنم)

من میخوام بخوبی زبان و ادبیات موضوعی رو یـاد بگیرم نه اینکه صرفا الکی تست بزنم اونجوری به درد نمیخوره حجمش هم متوسط باشه بهتره

آخه نشر الگو رو نگاه کنین یه عالمه تست گذاشته که چی بشه! اصلا وقت واسه اونجور کتابای الگو نیست ... یعنی من نمیپسندم شاید دیگران بپسندند

ممنون میشم راهنماییم کنین ، مرسی .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز. لغت ؛ خودم الگو داشتم ولى جديدا به اين نتيجه رسيدم هفت خوان خيلي سبز بهتره. املا : تستاى گاج موضوعى عاليه اخر كتاب خيلي سبز جامع هم خيلي خوبه براي املا. تاريخ ادبيات : هفت خوان و لقمه هر دو خوبند من لقمه رو دارم. ارايه : من براي اولين بار لقمه مهر و ماه رو خوندم ولي براي تست هفت خوان عاليه ! زبان فارسي : فقط تست هاي كنكور رو بزن من هم مثل تو با الگو راحت نبودم ولى الان هفت خوان خيلي سبزو مي خونم لقمه هم خوبه. قرابت معنايي : وقتى سال سوم بودم سبطي رو تموم كردم ولي هيچ اجبارى به خوندنش نيست !! بهترين تستاى قرابت رو تو هفت خوان خيلي سبز ديدم !! در كل كتاباي الگو الكي معروف شدن !! راستي براي تست بيشتر گاج موضوعي هم عاليه !!
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

خیلی سبز هم هفت خواناش خوبن هم اون کتاب جامعش.
      الگو افتضاح. چه موضوعیش چه جامعش.
      گاج موضوعی در کل خوبه ولی به نظم زبان فارسیش یکم ضعیفه.
      و لقمه های مهرو ماه همشون عالین.
      کتاب جامعشم ندیدم ولی نمونش خوب بود.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز جامع عالیه
      ویرایش توسط Lara27 : 25 بهمن 1395 در ساعت 00:34

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه چیزی بگم و برم در وصف بدی الگو:
      امسال سوال اول لغت یه کلمه داده بودن {رضوان}. یه معنیش دربان بهشته و معنی دیگش خود بهشت. جالبه کتاب لغت الگوی من که بعد کنکور ۹۵ چاپ شده معنی دربان بهشت رو نداره! ینی نه تنها سال پیش نداشته زحمت ندادن اضافش کنن. ولی خیلی سبز این معنیو نوشته. ضمنا لغت الگو کلی معنی خارج از کتاب بدردنخور نوشته واس لغات.
      پس : فقط هفت خان(نه هفت خوان. رو خود کتاب هفت خان نوشته). موضوعی هم بعضی قسمتاش خوبه
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط yasintabriz : 25 بهمن 1395 در ساعت 00:28

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همش هفت خوان خیلی سبز.البته در بحث قرابت سبطی هم خوبه.چون به نظر من قرابت همینجوری تست زدن فایده نداره(پیشنهاد مولف الگو)قبلش باید یکسری مطالب دانش اموز بدونه مثل اشتراک یابی و مثبت و منفی بودن بیت ها.
      آرایه هم تاکید میکنم خیلی سبز.الگو دارم واقعا نمیدونم مولف پیش خودش چی فکر کرده درسنامه های سه چهار خطی و بسیار خلاصه گذاشته بعد ادعای آموزش کامل هم داره.جواب ها راضی کننده نیست خوب به جزییات نمی پردازه.هفت خوان هم کامل تر هم مفید تر هست.
      اگر هم یکجا و درس به درس مد نظر باشه خیلی سبز جامع.برگ برندشم زبان فارسیش هست که تا اونجایی که میدونم مولفش عباس براریه.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وسه تاریخ ادبیات و ارایه ===» لقمه‌های مهروماه (شک نکن)
      واسه املا و لغت ===» هفت خوان خیلی سبز
      واسه قرابت معنایی ===» فقط هفت خوان خیلی سبز
      واسه زبان فارسی ===» هفت خوان یا لقمه مهروماه (منتها لقمه حجم مطالبش خیلی زیاده و به کوچیکیش نگاه نکن)
      پ.ن : خودم هنوز نتونستم با زبان فارسی کنار بیام حتی با رستم!! بقیه رو نمیدونم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال درباره ادبیات موضوعی گاج داشتم.
      تاریخ ادبیاتش تست محوره و باید با تست یاد گرفت؟ لغت و املاش چطوریه؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نشر الگو نظام جدید من گرفتم با این که من نظام قدیمم ولی خوب شده ...از کتابای نظام جدید هم بگیری مشکلی پیش نمیاد چون احتمال اینکه سوالای قرابت و ارایه نظام قدیم و جدید یکی باشه هست

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Goodbye forever نمایش پست ها
      سلام به همگی ، کسی میدونه بهترین منابع زبان و ادبیات فارسی شامل :

لغت + املا + تاریخ ادبیات + آرایه های ادبی + زبان فارسی + قرائت معنایی

که تاکید میکنم آموزش محور به همراه تست متوسط یا کم باشه ! چیه ؟؟؟

بی زحمت نشر الگو نباشه
      چون یه عالمه تست توش گذاشتن که اونجوری به درد نمیخوره !!! (چون تست براساس ادبیات گاج میکرو میزنم)

من میخوام بخوبی زبان و ادبیات موضوعی رو یـاد بگیرم نه اینکه صرفا الکی تست بزنم اونجوری به درد نمیخوره حجمش هم متوسط باشه بهتره

آخه نشر الگو رو نگاه کنین یه عالمه تست گذاشته که چی بشه! اصلا وقت واسه اونجور کتابای الگو نیست ... یعنی من نمیپسندم شاید دیگران بپسندند

ممنون میشم راهنماییم کنین ، مرسی .
      برای زبان فارسی دی وی دی آموزشی آفبا استاد شاهین زاد عالیه البته تاریخ ادبیات نداره داخلش
      واسه تست من تخته سیاه دارم خوبه
      توصیه میکنم اول آموزششو تو آپارات ببینی بعد بخری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر شما برای آموزش درس به درس جامع گاج بهتره یا جامع خیلی سبز ؟ (نظام قدیم)
      stars can't shine without darkness

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها
      سلام
      بنظر شما برای آموزش درس به درس جامع گاج بهتره یا جامع خیلی سبز ؟ (نظام قدیم)
      سلام.درس به درس خوندن برای ادبیات بدترین روش ممکن هست. برای آرایه/قرابت/زبان فارسی حتما موضوعی کار کن.برای لغت و تاریخ ادبیات میتونی درس به درس کار کنی.
      گاج دو تا کتاب جامع داره،اگر منظورت گاج موضوعی هست،گاج بهتره.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابی هست که تست های قرابت معنایی رو تمام گزینه هاشو پاسخ تشریحی داده باشه ؟؟میکرو گاج هست که احساس میکنم تستاش قوی نیست !!کتاب تست الگو قرابت فقط گزینه درست رو توضیح داده ، من میخوام که تمام گزینه های یک تست رو بررسی کرده باشه کتاب ایگیو گاح پاسخ نامه تست هاش برای نمونه از جواب دادن تستاش چیزی نذاشته دوستانی که کتابی اینچنینی استفاده کردن ممنون میشم معرفی کنن...

و اینکه فحات اول کتاب ایکیو که درمورد نحوه پاسخگویی تستای ادبیات کنکور و کلیات تستای ادبیات و شگرد پاسخگوییشون صحبت کرده لازم دارم ، کسی هست که برام عکس بگیره و بفرسته تلگرامم؟؟
      ویرایش توسط eskalis : 23 مرداد 1399 در ساعت 01:48

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام .

واقعا نمیدونمدیگه چرا برا قرابت هم پاسخ تشریحی هر گزینه میخواین . حالا بعضیا میرن کلاس قرابت .

خیلی سبز و دریافت رو نگاه بنداز . دریافت بهتر هستش از این مورد اما همین الگو رو هم کار کنی جوابت رو میگیری
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب اگه پاسخ تشریحی هر گزینه لازم نیست دیگه به پاسخنامه کلیدی اکتفا کنن مولفا
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام .

واقعا نمیدونمدیگه چرا برا قرابت هم پاسخ تشریحی هر گزینه میخواین . حالا بعضیا میرن کلاس قرابت .

خیلی سبز و دریافت رو نگاه بنداز . دریافت بهتر هستش از این مورد اما همین الگو رو هم کار کنی جوابت رو میگیری
      ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن