خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام .

واقعا نمیدونمدیگه چرا برا قرابت هم پاسخ تشریحی هر گزینه میخواین . حالا بعضیا میرن کلاس قرابت .

خیلی سبز و دریافت رو نگاه بنداز . دریافت بهتر هستش از این مورد اما همین الگو رو هم کار کنی جوابت رو میگیری
      در قرابت ، مهم تر از تست پاسخنامه همون تست هستش

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      خب اگه پاسخ تشریحی هر گزینه لازم نیست دیگه به پاسخنامه کلیدی اکتفا کنن مولفا
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      در قرابت ، مهم تر از تست پاسخنامه همون تست هستش

فازتون رو نمیدونم ولی خدا وکیلی دیگه برا درس عومی هم تشریح هر گزینه؟ بازم عربی بود یه چیز .
      اخه مبحثی مثل قرابت یعنی اونفدر تست بزنی بفهمی نحوه خوندن و فهم شعر . بلکل من با پاسخنامه ای که بیاد قرابت رو کلهم تشریح کنه مخالفم . داوطلب باید طول سال زور بزنه خودش بفهمه . و ضمنا قرابت هیچگاه چیزی 100 درصد نیس که مولف بتونه بگه مقهوم این شعر ناپایداری عشق و بهمان هستش .

موفق باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب اگه پاسخ تشریحی هر گزینه لازم نیست دیگه به پاسخنامه کلیدی اکتفا کنن مولفا

یادم بنداز موقع تالیف کلیدی بزارم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

فازتون رو نمیدونم ولی خدا وکیلی دیگه برا درس عومی هم تشریح هر گزینه؟ بازم عربی بود یه چیز .
      اخه مبحثی مثل قرابت یعنی اونفدر تست بزنی بفهمی نحوه خوندن و فهم شعر . بلکل من با پاسخنامه ای که بیاد قرابت رو کلهم تشریح کنه مخالفم . داوطلب باید طول سال زور بزنه خودش بفهمه . و ضمنا قرابت هیچگاه چیزی 100 درصد نیس که مولف بتونه بگه مقهوم این شعر ناپایداری عشق و بهمان هستش .

موفق باشید
      بله تا حدودی موافقم باهاتون ، من خودمم در قرابت توجه زیادی به معنی و مفهومشون ندارم ، اما معتقدم بررسی و تحلیل هر گزینه در پاسخنامه خیلی میتونه مفید باشه
      در کل سلایق متفاوته و افرادی مثل من و شما دوست نداریم که بخونیم ولی یه سری دیگه دوست دارن مفهوم رو بخونن و برای هر دو سلیقه کتاب هایی هم وجود دارن . مثلا نشر الگو برای افرادی مثل ما خوبه و هفت خوان برای افرادی که میخوان کل گزینه های تست رو تحلیل کنن
      در
      ویرایش توسط Hadi.Z : 23 مرداد 1399 در ساعت 18:00

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

یادم بنداز موقع تالیف کلیدی بزارم .
      اقای مولف من نگفتم معنی هر بیت بنویسن
      میگم مثل هفت خان مفهوم بیت بگه که درباره چی هست.الان هفت خان شعر معنی کرده؟
      ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اقای مولف من نگفتم معنی هر بیت بنویسن
      میگم مثل هفت خان مفهوم بیت بگه که درباره چی هست.الان هفت خان شعر معنی کرده؟

من دریافت و الگو رو دیدم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      بله تا حدودی موافقم باهاتون ، من خودمم در قرابت توجه زیادی به معنی و مفهومشون ندارم ، اما معتقدم بررسی و تحلیل هر گزینه در پاسخنامه خیلی میتونه مفید باشه
      در کل سلایق متفاوته و افرادی مثل من و شما دوست نداریم که بخونیم ولی یه سری دیگه دوست دارن مفهوم رو بخونن و برای هر دو سلیقه کتاب هایی هم وجود دارن . مثلا نشر الگو برای افرادی مثل ما خوبه و هفت خوان برای افرادی که میخوان کل گزینه های تست رو تحلیل کنن
      در

احسنت یه نفر حرف من زبون بسته رو فهمید .

- الگو به خاطر نون شبش خیلی خوبه . و قرابتتون رو میبره اوج . ولی دستور و لغت الگو برا شخص من خوب نبود . کاش برا دستور دریافت میخریدم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن