خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به راهنمایی تون نیازمندم!!!!

من در حال حاضر محصل رشته ریاضی فیزیک مقطع پیش دانشگاهی هستم
      صادقانه ی صادقانه ریاضی و فیزیکم به شدت افتضاح هست در این حد که فیزیک نهایی رو با 10.75 پاس کردم
      بدی ریاضی ام هم در این حد که منی که قصد دارم برای کنکور بخونم تصمیم گرفتم دیفرانسیل رو حذف کنم!!!
      راستش من علاقه ی بسیار زیادی به زیست مولکولی دارم و تجربه بهم ثابت کرده که برخلاف ریاضی و فیزیک و همچنین مسائل شیمی استعداد خوبی توی یادگیری زیست دارم
      ( متاسفانه به دلایلی که این جا جای بحثش نیست رشته ریاضی رو انتخاب کردم و الان هم به شدت از کرده ی خود پشیمون پشیمونم!!!! )
      از آینده ام هم توی رشته ریاضی می ترسم چون منی که با این درسای دبیرستان نمی تونم کنار بیام چجوری می تونم از پس درسای دانشگاه بربیام؟؟!!
      حالا به نظر شما من اگه از الان بخوام شروع کنم می تونم برای کنکور تجربی بخونم و زیست سلولی مولکولی مثلا شیراز قبول بشم؟؟؟
      اگه به نظرتون می شه لطفا راهنمایی هم می کنید؟؟؟
      در ضمن من به هیچ عنوان با عمومی ها مشکلی ندارم و دغدغه من فقط اختصاصیاست...
      پیشاپیش از همتون ممنونم!!!

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.n نمایش پست ها
      من در حال حاضر محصل رشته ریاضی فیزیک مقطع پیش دانشگاهی هستم
      صادقانه ی صادقانه ریاضی و فیزیکم به شدت افتضاح هست در این حد که فیزیک نهایی رو با 10.75 پاس کردم
      بدی ریاضی ام هم در این حد که منی که قصد دارم برای کنکور بخونم تصمیم گرفتم دیفرانسیل رو حذف کنم!!!
      راستش من علاقه ی بسیار زیادی به زیست مولکولی دارم و تجربه بهم ثابت کرده که برخلاف ریاضی و فیزیک و همچنین مسائل شیمی استعداد خوبی توی یادگیری زیست دارم
      ( متاسفانه به دلایلی که این جا جای بحثش نیست رشته ریاضی رو انتخاب کردم و الان هم به شدت از کرده ی خود پشیمون پشیمونم!!!! )
      از آینده ام هم توی رشته ریاضی می ترسم چون منی که با این درسای دبیرستان نمی تونم کنار بیام چجوری می تونم از پس درسای دانشگاه بربیام؟؟!!
      حالا به نظر شما من اگه از الان بخوام شروع کنم می تونم برای کنکور تجربی بخونم و زیست سلولی مولکولی مثلا شیراز قبول بشم؟؟؟
      اگه به نظرتون می شه لطفا راهنمایی هم می کنید؟؟؟
      در ضمن من به هیچ عنوان با عمومی ها مشکلی ندارم و دغدغه من فقط اختصاصیاست...
      پیشاپیش از همتون ممنونم!!!
      با اماری که از سایت کانون دارم با رتبه حداقل 15000منطقه2 میشه این رشته رو تو شیراز قبول شد.وباید این درصدارو تو این درس ها بگیرید.این شخص با این درصدا تونسته زسیت مولکولی دانشگاه شیراز قبول شه.
      capfgffhfhhfture.png
      دیگه حالا خودت میدونی که میتونی برسونیی تا کنکور یانه؟
      ویرایش توسط 86ali.z : 24 بهمن 1395 در ساعت 20:41

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با این درصدا که گفته شده میرسی
      فقط شروع کنید و واسه زیست وقت زیادی بذارید با حذف گیاه یا ژنتیک ازش

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حتما میشه امید داشته باشید.شیمی رو که دوم بخونید 30درصد راحت میزنی.
      زیست هم تو ی ماه دو ماه میشه 50درصد با توجه منابعتون و دیدتون نسبت به زیست تضمین کرد

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از همه ی راهنمایی های خوبتون!!!فقط اگه امکانش هست می شه درباره ی منابعی که برای الان و با توجه به وضعیت من مناسب تر هست هم توضیح بدید؟؟؟

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه توی زیست خیلی ضعیفی کتاب درسی+زدن سوالات کنکورهای اخیر&اگه تقریبا ضعیفی ونیاز به تست بیشتر تو رنج آسون داری گاج جامع هم کار کن&اگه متوسط به بالا هستی خیلی سبز و نشرالگو بخون.
      خودم سبز و الگو میخونم ولی خب من تجربی هستم و خط به خط کتابهای3سال رو حفظم ومشکلی با یادگیری کتاب ندارم ولی با توجه به اینکه گفته بودید علاقه خفنی!به زیست دارید و مشکلی تو یادگیری ندارید خیلی سبز ونشرالگو میتونن منابع خوبی باشن.
      درضمن به نظرم سراغ فاگوزیست نرید!من خودم دارم ولی همه چیو ترکیب کرده وبرا کسی خوبه که کتابهای3سال رو خونده وحالا میتونه تفریحی!فاگو هم بخونه.خود من ازش استفاده ای نمیکنم حتی اواخر.
      یه نکته هم هست که نمیتونم نگم!عزیز جان اگه بتونی به ریاضی و فیزیک مثل زیست عشق بورزی ممکنه3رشته تاپ تجربی هم قبول شی(توی همین کنکور96^_^ )ولی خب این دیگه بستگی به علاقه و هدف و توانایی و تلاش خودت داره.یاحق

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)