خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

ادبیات آلا یا رایان؟

سلام دوستان عزیزم
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      بی مقدمه برم سر اصل مطلب
      من سال سومی ام ولی خب اصولا ادبیاتم از بیس ضعیفه
      میخوام واسه سال بعد از همین الان برنامم بچینم که ادبیات و سایر دروس رو چی کار کنم
      به این نتیجه رسیدم که در کنار کتاب تستی مثل ادبیات موضوعی، نیازمند فیلم اموزشی هم هستم
      حالا بین دی وی دی های رایان و آلا کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟
      البته بگید کدوم دبیر الا و اگر هم سایر چیزا مدنظرتونه بگید
    2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قرابت هامون سبطی زبان فارسی و...رایان ببین و از گاج تست بزن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      بی مقدمه برم سر اصل مطلب
      من سال سومی ام ولی خب اصولا ادبیاتم از بیس ضعیفه
      میخوام واسه سال بعد از همین الان برنامم بچینم که ادبیات و سایر دروس رو چی کار کنم
      به این نتیجه رسیدم که در کنار کتاب تستی مثل ادبیات موضوعی، نیازمند فیلم اموزشی هم هستم
      حالا بین دی وی دی های رایان و آلا کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟
      البته بگید کدوم دبیر الا و اگر هم سایر چیزا مدنظرتونه بگید
      زبان فارسی و ارایه اقای راورش خیلی خوبه . قرابت رو باید تست بزنید فقط

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      خب معلومه رایان ده برابر بهتره! البته فقط قرابت و زبان فارسیش به درد میخوره بقیشو نمیگم بده اصن نیاز نیست!!!!!
      آرایه هم شاهین زاد آفبا خوبه رایانشو ندیدم
      تو فقط گفتی کدوم بهتره منم گفتم و قیمتو در نظر نگرفتم اصن!

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amh777 نمایش پست ها
      خب معلومه رایان ده برابر بهتره! البته فقط قرابت و زبان فارسیش به درد میخوره بقیشو نمیگم بده اصن نیاز نیست!!!!!
      آرایه هم شاهین زاد آفبا خوبه رایانشو ندیدم
      تو فقط گفتی کدوم بهتره منم گفتم و قیمتو در نظر نگرفتم اصن!
      رایان توی ارایه و این چیزا خوب نیست؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من الا رو ندیدم، حالا کاری ندارم به هزینه، ولی جدای از اون عبدالمحمدی کارش عالیه! یعنی واقعا دی وی دی هاش خیلی خوبن به خصوص زبان فارسی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ادبیات رایان واقعا ضعیف هست بخصوص قسمت زبان فارسیش که فقط میگه حدود 100 تا کلمه رو حفظ کنید اصلا درست توضیح نمیده
      ادبیات لازم نیست دی وی د یا الا ببینید
      مشاور

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      دوستان ادبیات رایان واقعا ضعیف هست بخصوص قسمت زبان فارسیش که فقط میگه حدود 100 تا کلمه رو حفظ کنید اصلا درست توضیح نمیده
      من رایان رو ندیدم ولی همایش الگو + برنامه های شبکه 20 عبدالمحمدی رو دیدم خیلی هم خوبه، البته فک کنم همون برنامه های کارنامه 20 کافی باشه که تو کانال اپارات خودش هست رایگان هم هستش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اذیت نکن داداچ ._. واقعا کار عبدلمحمدی خوبه البته بنظر منم جز زبان فارسی نیاز به کلاس و دی وی دی برای ادبیات نیست

+راستی من هر وقت حالم گرفتس حرف های منتظری در وصف داداشش که ته خندش گوش میکنم و کلی میخندم ! شما هم ببنید لذت ببرید کمدیه خوبیه وقتی میگه مرد ادبیاتِ مستِ شعر یا جایی که دوتایی میرقصن خدایا این خوشیا رو از ما نگیر (جالب بنوید داداچ منتظری تا چن سال پیش تو اب فضلاب کار میکرد ، حالا شده مرد ادبیات ایران )
      معرفی ادبیات | کنکور کمک

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      من رایان رو ندیدم ولی همایش الگو + برنامه های شبکه 20 عبدالمحمدی رو دیدم خیلی هم خوبه، البته فک کنم همون برنامه های کارنامه 20 کافی باشه که تو کانال اپارات خودش هست رایگان هم هستش
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      اذیت نکن داداچ ._. واقعا کار عبدلمحمدی خوبه البته بنظر منم جز زبان فارسی نیاز به کلاس و دی وی دی برای ادبیات نیست

+راستی من هر وقت حالم گرفتس حرف های منتظری در وصف داداشش که ته خندش گوش میکنم و کلی میخندم ! شما هم ببنید لذت ببرید کمدیه خوبیه وقتی میگه مرد ادبیاتِ مستِ شعر یا جایی که دوتایی میرقصن خدایا این خوشیا رو از ما نگیر (جالب بنوید داداچ منتظری تا چن سال پیش تو اب فضلاب کار میکرد ، حالا شده مرد ادبیات ایران )
      معرفی ادبیات | کنکور کمک

تو کارنامه 20 یه سری روش میگه که دل بچه ها بیفته اب بعد ک میرن میخرن میبینن اصلا چیزی نداره اصولی و پایه ای یاد نداده 2 تا تکنیک گفته و تمام
      مشاور

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو کارنامه 20 یه سری روش میگه که دل بچه ها بیفته اب بعد ک میرن میخرن میبینن اصلا چیزی نداره اصولی و پایه ای یاد نداده 2 تا تکنیک گفته و تمام
      خب بعضیا به همین دوتا تکنیک نیاز دارن! من وقتم تلف میشه بیام دی وی دی نگاه کنم که بشینه بخواد به من بگه مشتق چیه مرکب چیه، اینارو خودم بلدم میخوام سریع تر و بهتر تست بزنم میرم اونارو میبینم، منم که گفتم، همون برنامه های کارنامه 20 کافیه لازم نیس برید 250 تومن بدید رایان، اول یاد بگیرید از رو کتابی مثل خود الگو یا خیلی سبز، بعد اون ویدیو هارو هم ببینید کارتون راه میفته

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      خب بعضیا به همین دوتا تکنیک نیاز دارن! من وقتم تلف میشه بیام دی وی دی نگاه کنم که بشینه بخواد به من بگه مشتق چیه مرکب چیه، اینارو خودم بلدم میخوام سریع تر و بهتر تست بزنم میرم اونارو میبینم، منم که گفتم، همون برنامه های کارنامه 20 کافیه لازم نیس برید 250 تومن بدید رایان، اول یاد بگیرید از رو کتابی مثل خود الگو یا خیلی سبز، بعد اون ویدیو هارو هم ببینید کارتون راه میفته
      خب کسی که دی وی دی میگیره حتما بلد نیست مباحث رو وگرنه کسی که بلده در حد 60-70 هست نمیاد دی وی دی بگیره هیچوقت
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام من پک کامل ادبیات رایان رو دارم.
      انصاف ارایه اش و تاریخ ادبیاتش خیلی عالیه .
      بقیه شم نگاه نکردم هنوز.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها

معرفی ادبیات | کنکور کمک
      مو به تن آدم سیخ میشه اینارو میبینه چجوری روشون میشه
      ر.ا خطاب به استارتر : وقت و پولت ارزش داره...برو آلاء فیلمای آقای داریوش راوش هست...به اندازه ی کافی هم زمان داری خودتو جمع و جور کنی...تو آرایه و زبان فارسی کارت راه میفته...قرابتم فقط خودتی و کتاب تستست

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesty نمایش پست ها
      مو به تن آدم سیخ میشه اینارو میبینه چجوری روشون میشه
      ر.ا خطاب به استارتر : وقت و پولت ارزش داره...برو آلاء فیلمای آقای داریوش راوش هست...به اندازه ی کافی هم زمان داری خودتو جمع و جور کنی...تو آرایه و زبان فارسی کارت راه میفته...قرابتم فقط خودتی و کتاب تستست
      حاجی قزابت رایان به نظرم قابل توجه بود مثلا میومد تست حل میکرد داستان ادبی میگفت جالب بود البته من 20 دقیقه دیدم ولی شاهین زاد میاد روشو میگه و میره! خطاب به استارتر که ازم پرسید یعنی آرایه رایان خوب نیست؟والا آرایشو ندیدم ولی شاهین زادو که دیدم عالی بود.ترکیبی بگیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن