خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درصورت کنکور مجدد...

سلام...دوستان من امسال هنوز هیچی نخوندم و بااین شرایطم میخوام بمونم برای سال بعد چون خیلی دیر شده و یه برنامه ریختم تا شهریور که درسارو تموم کنم از مهر برم قلم چی...حالا سوالم اینه من سهمیه دارم امسال میخوام یه کنکور الکی بدم و(تا کنکور سال دوم و پیش تموم میشه)بدون جمع بندی....حالا سهمیه ام ازبین میره یا خیرچون قرار نیس انتخاب رشته هم بکنم اگرم انتخاب رشته کنم رشته ی مدنظرمو با دانشگاه های دولتی میزنم که فک نکنم قبول بشم!!!نمیتونم یه تصمیم درست بگیرم که امسال یا سال بعد!!!هنوزم دودلم ولی خب میدونم باز نظرم عوض میشه و میگم میمونم!خیلی دیگه دیر شده الان تقریبا نزدیکای اسفنده برای پزشکی دولتی خیلی دیر شده...حالا سهمیه ام ازبین میره یاخیر؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی نیس کمک کنه؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اشتباه پارسال من و نکن

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه99099 نمایش پست ها
      سلام...دوستان من امسال هنوز هیچی نخوندم و بااین شرایطم میخوام بمونم برای سال بعد چون خیلی دیر شده و یه برنامه ریختم تا شهریور که درسارو تموم کنم از مهر برم قلم چی...حالا سوالم اینه من سهمیه دارم امسال میخوام یه کنکور الکی بدم و(تا کنکور سال دوم و پیش تموم میشه)بدون جمع بندی....حالا سهمیه ام ازبین میره یا خیرچون قرار نیس انتخاب رشته هم بکنم اگرم انتخاب رشته کنم رشته ی مدنظرمو با دانشگاه های دولتی میزنم که فک نکنم قبول بشم!!!نمیتونم یه تصمیم درست بگیرم که امسال یا سال بعد!!!هنوزم دودلم ولی خب میدونم باز نظرم عوض میشه و میگم میمونم!خیلی دیگه دیر شده الان تقریبا نزدیکای اسفنده برای پزشکی دولتی خیلی دیر شده...حالا سهمیه ام ازبین میره یاخیر؟؟؟
      سلام اگه انتخاب رشته کنید و قبول نشین سهمیتون محفوظه ولی اگه انتخاب رشته نکنید هم سهمیتون محفوظه اگه انتخاب رشته کنید و روزانه قبول شید سهمیه روزانتون میسوزه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.آخه دختر خوب تو که سهمیه داری پس از الان روزی 7ساعتم بخونی اختصاصی ها 30درصد وعمومی ها هم40درصد بزنی راحت رشته های خوب رو قبول میشی مگه اینکه قصدت دانشگاه های تهران وشهیدبهشتی باشه!!به نظرم ب کنکور سال بعد فک نکن وباتمام قدرت بخون.بعدش اگر رتبه ات چیزی شد که نمیخواستی یا اصلاانتخاب رشته نکن یا اگرانتخاب رشته خواستی بکنی رشته ای رو که دوست داری بزن حتی اگر فک میکنی که قبول نمیشی!چون اگر انتخاب رشته کنی وروزانه قبول بشی سهمیه ازبین میره پس به نظرم اصلا انتخاب رشته نکنی بهتره!!موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه من قصدم دانشگاه بیرجندو بجنوردو مشهده رشته دندون دارو و پزشکی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب من اگه برا امسال شروع کنم...بنظرتون اول پیش بعد دوم و بعد سال سوم رو بخونم یا نه...مثلا الان که پیشه دومم همراهش بخونم

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام.آخه دختر خوب تو که سهمیه داری پس از الان روزی 7ساعتم بخونی اختصاصی ها 30درصد وعمومی ها هم40درصد بزنی راحت رشته های خوب رو قبول میشی مگه اینکه قصدت دانشگاه های تهران وشهیدبهشتی باشه!!به نظرم ب کنکور سال بعد فک نکن وباتمام قدرت بخون.بعدش اگر رتبه ات چیزی شد که نمیخواستی یا اصلاانتخاب رشته نکن یا اگرانتخاب رشته خواستی بکنی رشته ای رو که دوست داری بزن حتی اگر فک میکنی که قبول نمیشی!چون اگر انتخاب رشته کنی وروزانه قبول بشی سهمیه ازبین میره پس به نظرم اصلا انتخاب رشته نکنی بهتره!!موفق باشید
      آخه اگه بخواین سال دیگه بمونین شاید واسه کنکور 97 شاید فرزندان جانباز زیر 25% هم سهمیه دار بشن و اون وقت یکم کارتون سخت میشه یکم همین امسالم میرسین
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب بنظرتون چجوری بخونم؟؟اول پیش یا نه همراه بااون دوم رو هم بخونم...من تاالان قلم چی که ثبت نام کردم ازاول فقط2دفه رفتم و درکل میذارمش کنار اخه من میخوام از پایه دوم شروع کنم راحتترم ...بنظرتون اشتباهه که نرم؟؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب بنظرتون چجوری بخونم؟؟اول پیش یا نه همراه بااون دوم رو هم بخونم...من تاالان قلم چی که ثبت نام کردم ازاول فقط2دفه رفتم و درکل میذارمش کنار اخه من میخوام از پایه دوم شروع کنم راحتترم ...بنظرتون اشتباهه که نرم؟؟
      نه اشتباه نیست اگه دوس ندارین نرین خودتون بخونین

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب چجوری بخونم؟!!!!!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب چجوری بخونم؟!!!!!
      میشه سوالتونو واضح تر بگین

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منظورم اینه اول پیشو تموم کنم بعد برم دوم بعدم سوم یا نه پیش درکنار سال دوم کدومش بهتره؟؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منظورم اینه اول پیشو تموم کنم بعد برم دوم بعدم سوم یا نه پیش درکنار سال دوم کدومش بهتره؟؟
      به نظر من اول با مباحث پر تکرار و تست خیز برین جلو حالا هر پایه ای بود مهم نیست

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب این مباحث چیا هستن؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن