خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چرا این مشکل واسه من پیش اومده ؟؟ (ثبت نام کنکور)

سلام دوستان من تو این مرحله به مشکل میخورم :/ (پیوست شده)
      کد هارم مطمئنم درست میزنم ....
      از مدیر مدرسه هم پرسیدم گفت باید بری اموزش و پرورش :/
      رفتم اونجا طرف امتحان کرد خودشم گفت اره نمیشه و مشکل خاصی هم نیس از طرف ما :/
      گفت ارتباط دوتا سایت اموزش و پرورش و سنجش شاید قطع شده یا هر چیز دیگه ای...
      گفت یکی دورزم مرتب امتحان کن ببین میشه یا نه تا بعد....
      خواستم ببینم واسه کسی به جز منم تو این انجمن این مشکل پیش اومده یا نه .....
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 11212.jpg  

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی نمیدونه از چی میتونه باشه؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم مشکل مشابه دارم , دیپ کدمو امروز گرفتم و وقتی رفتم واسه ثبت نام دقیقا ارور های بالا رو داد . به نظرتون چون امروز گرفتم دیپ کد رو طول میکشه تا سوابقم بره برسه دست سنجش و واسه همین ارور میده ؟ ممنون از کسایی ک کمک میکنن

4. Top | #4
      Drx
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسانی که دو سه روز هست در سایت دیپ کد ،اطلاعاتشان را ثبت کردند »
      به من در آموزش پرورش منطقه ام گفتند : "صبر کنم! تا اطلاعات منتقل شود" و به من نگفتند چقدر صبر کنم.
      بنده تا سه شنبه صبر می کنم به امید انتقال اطلاعات از سامانه دیپ کد به سایت سنجش !
      این مشکل برای تنها یک نفر نیست حتما سازمان چاره ای برایش می اندیشد و اعتبارش را خدشه دار نمی کند پس نگران نباشیم و درسمان را بخوانیم
      هر چقدر شرایط سخت شد؛تو سخت تر شو! اگر فکر میکنید چیزی که در ذهنت است در صورت عملی شدنش زندگی ات متحول می شود برایش بجنگ! راهش همین است! راهش ارزیابی مجدد آن فکر نیست! راهش فکر کردن به زوایای پنهان آن ذهنیت نیست! راهش حتی فکر کردن به خیر و صلاحش برایت نیست ! راهش فقط جنگیدن و ادامه دادن است!

به نیروهای
      منفی بها نده! (TRY)
      JUST YOUR MENTALITY CAN HELP YOU
      TO FIGHT
      TO WIN
      TO RAISE YOUR STANDARD

IM X
      ویرایش توسط Drx : 24 بهمن 1395 در ساعت 18:08

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Drx نمایش پست ها
      کسانی که دو سه روز هست در سایت دیپ کد ،اطلاعاتشان را ثبت کردند »
      به من در آموزش پرورش منطقه ام گفتند : "صبر کنم! تا اطلاعات منتقل شود" و به من نگفتند چقدر صبر کنم.
      بنده تا سه شنبه صبر می کنم به امید انتقال اطلاعات از سامانه دیپ کد به سایت سنجش !
      این مشکل برای تنها یک نفر نیست حتما سازمان چاره ای برایش می اندیشد و اعتبارش را خدشه دار نمی کند پس نگران نباشیم و درسمان را بخوانیم
      من و چندنفر دیگه هم برای کد ملی این مشکل رو پیدا کردیم و قراره سایت به روز بشه ولی معلوم نیست چقدر طول میکشه ... نگرانی بیشتر ازین بابته که مهلت ثبت نام پنج شنبه تموم میشه و اگه تمدید کنن نهایتن تا شنبه مهلت هست و اگر تا اون روز درست نشه چکار باید کرد...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin_n733 نمایش پست ها
      من و چندنفر دیگه هم برای کد ملی این مشکل رو پیدا کردیم و قراره سایت به روز بشه ولی معلوم نیست چقدر طول میکشه ... نگرانی بیشتر ازین بابته که مهلت ثبت نام پنج شنبه تموم میشه و اگه تمدید کنن نهایتن تا شنبه مهلت هست و اگر تا اون روز درست نشه چکار باید کرد...
      سلام در اسفند ماه هم چند روزی فرصت قطعا خواهند گذاشت.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xeneral نمایش پست ها
      سلام دوستان من تو این مرحله به مشکل میخورم :/ (پیوست شده)
      کد هارم مطمئنم درست میزنم ....
      از مدیر مدرسه هم پرسیدم گفت باید بری اموزش و پرورش :/
      رفتم اونجا طرف امتحان کرد خودشم گفت اره نمیشه و مشکل خاصی هم نیس از طرف ما :/
      گفت ارتباط دوتا سایت اموزش و پرورش و سنجش شاید قطع شده یا هر چیز دیگه ای...
      گفت یکی دورزم مرتب امتحان کن ببین میشه یا نه تا بعد....
      خواستم ببینم واسه کسی به جز منم تو این انجمن این مشکل پیش اومده یا نه .....
      سلام

گاها سایت سنجش گیر میکنه بعدا امتحان میکنی درست میشه پس صبر کن..دوستانیم که تازه امتحان دادن صبر کنن تا نمرات منتقل بشه+هرساله تمدید میشه به حد کافی

8. Top | #8
      Drx
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خداروشکر من مشکلم رفع شد
      دوستان حتما از طریق سیستم ارسال در خواست سایت سنجش پیگیر کار باشین..قطعا مشکل حل خواهد شد
      هر چقدر شرایط سخت شد؛تو سخت تر شو! اگر فکر میکنید چیزی که در ذهنت است در صورت عملی شدنش زندگی ات متحول می شود برایش بجنگ! راهش همین است! راهش ارزیابی مجدد آن فکر نیست! راهش فکر کردن به زوایای پنهان آن ذهنیت نیست! راهش حتی فکر کردن به خیر و صلاحش برایت نیست ! راهش فقط جنگیدن و ادامه دادن است!

به نیروهای
      منفی بها نده! (TRY)
      JUST YOUR MENTALITY CAN HELP YOU
      TO FIGHT
      TO WIN
      TO RAISE YOUR STANDARD

IM X

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Drx نمایش پست ها
      خداروشکر من مشکلم رفع شد
      دوستان حتما از طریق سیستم ارسال در خواست سایت سنجش پیگیر کار باشین..قطعا مشکل حل خواهد شد
      چطوری
      رفع شد داداش؟ من به سیستم درخواست دادم گف برو اموزش پرورش اونام گفتن ما فرسادیم اگر نفرساده بودیم نمیتونستی تایید کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)