خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بدشانسی در حد لالیگا

سلام خسته نباشید،آقا یه سوال داشتم ناموسا دقیقا جواب بدین.من فارغ التحصیل ام و چون این کنکور 96،کنکور سومم میشد باید تو یه دانشگاهی ثبت نام میکردم و کردم تا معافیت تحصیلیم استفاده کنم حالا اگ بخوام تو کنکور 96 شرکت کنم باید از دانشگاه خودم تا یک اسفند 96 انصراف بدم؟!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو پست بالا یه اشتباه تایپی کوچیک کردم که در زیر اصلاح کردم،
      من باید تا یک اسفند 95 از دانشگاه خودم انصراف بدم تا بتونم تو کنکور 96 شرکت کنم؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره فکر کنم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید،آقا یه سوال داشتم ناموسا دقیقا جواب بدین.من فارغ التحصیل ام و چون این کنکور 96،کنکور سومم میشد باید تو یه دانشگاهی ثبت نام میکردم و کردم تا معافیت تحصیلیم استفاده کنم حالا اگ بخوام تو کنکور 96 شرکت کنم باید از دانشگاه خودم تا یک اسفند 96 انصراف بدم؟!!
      اگه دانشجوی روزانه هستی آره ولی اگه پیام نور آزاد,غیر انتفاعی,علمی کاربردی و شبانه هستی نه!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش لطفا از چند بفرس و مطمعن شو قضیه خیلی حیاتیه!!حالا اگ من از دانشگاه انصراف بدم و خدایی ناکرده نتونم تو کنکور شرکت کنم یا اینکه تو کنکور موفق نشم چه بلایی سرم میاد؟یعنی باید سربازی برم؟(چون میگن هر فرد میتونه یه بار از دانشگاه انصراف بده)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اگه پیام نوری اصن نمیخوا انصراف بدی واسا تابستون قبول شدی بده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش (‏‎(a.b.c‏ مطمعنی؟یعنی اگ من آزاد باشم انصراف هم ندم میشه؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش لطفا از چند بفرس و مطمعن شو قضیه خیلی حیاتیه!!حالا اگ من از دانشگاه انصراف بدم و خدایی ناکرده نتونم تو کنکور شرکت کنم یا اینکه تو کنکور موفق نشم چه بلایی سرم میاد؟یعنی باید سربازی برم؟(چون میگن هر فرد میتونه یه بار از دانشگاه انصراف بده)
      اگه روزانه هستی باید انصراف بدی
      ولی اگه غیر روزانه ای لازم نیست انصراف بدی
      حالا اگه انصراف بدی در هر صورت باید تا اسفند سال دیگه یا دانشگاه باشی یا خدمت دفترچه ارسال کنی ( وحتما هم باید رشته ای باشه که میخوای ادامه تحصیل بدی چون دیگه نمیتونی انصراف بدی و کنکور بدی به محض انصراف مشمول میشی)
      ریسکه کلا
      خوشا دیدار ما در خواب ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا یکی بهم بگه منظور از موسسات آموزش عالی چیه؟چون سنجش گفته ک دانشجویان دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی باید برای شرکت در کنکور 96 در یک اسفند 95 انصراف بدن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      لطفا یکی بهم بگه منظور از موسسات آموزش عالی چیه؟چون سنجش گفته ک دانشجویان دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی باید برای شرکت در کنکور 96 در یک اسفند 95 انصراف بدن
      خب منظور همون دانشگاه های دولتی روزانس توی دفترچه گفته اونایی که در دانشگاه های دولتی روزانه درحال تحصیلن چه ورودی 95 وچه قبل اون برای شرکت در کنکور96 باید حتما تا حداکثر وقت اداری 1اسفند95 از دانشگاهشون انصراف قطعی بدن اما ورودی های 95 روزانه فقط میتونندر دوره های غیر روزانه انتخاب رشته کنند ولی اونایی که در دوره های غیر روزانه در حال تحصیل هستند میتونن تا بعد اعلام نتایج صبر کنند وبعد این که مطمئن شدن قبول شدن انصراف بدن مث شما.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برای دانشجویان پیام نور باید گفته شه که دانشجوی غیرروزانه هستن؟؟
      اصلا پیام نور غیر روزانس؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      بله هرچیزی غیر دولتی روزانه میشه غیر روزانه مثل آزاد پیام نور غیر انتفاعی شبانه پردیس و...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره عزیزم مطمئن.خیالت راحت اگه دانشگاه آزادی. ببین شما انصراف نده تا نتایج کنکور بیاد،اگه راضی بود و رفتنت قطعی شد که میری و فرم انصراف دانشگاهت رو پر میکنی و بعد تو دانشگاه جدید ثبت نام میکنی
      اگه هم که نه خب هیچی همون آزاد ادامه میدی(میتونی مرخصی بگیری) و در کنارش میخونی برای کنکور سال بعد

اون قانونی هم که گفتی اینه که هرکس در مقطع کارشناسی حق 1 بار انصراف ار تحصیل و تغییر رشته رو داره.یعنی اگه انصراف دادی دیگه نمیتونی تو مقطع کارشناسی دیگه ای انطراف بدی و باید همون ادامه بدی!(تو مقطع دکترا بشتر هست،فک کنم دوتا)
      نگران نباش مشکلی نیست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

اگه ازاد هستی نیازی نیست انصراف بدی الان..تا شهریور سال بعد وقت انصراف داری اگه رشته و دانشگاه مدنظر قبول شدی..پس نگران نباش

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      سلام
      بله غیر روزانه حساب میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن