خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

[مهم]سریال گزینش پیام نور و غیرانتفاعی

سلام به تمام دوستان
      خیلی وقته تایپک نزدم اما یه موضوعی هست که باید حتما براش تایپک میزدم که مورد توجه قرار بگیره
      خیلی از دوستان کنکوری،با قدرت شروع میکنند و خیلی ها با اهداف بسیار بزرگی تصمیم به شرکت در آزمون سراسری میگیرند
      اما واقیت اینه انسان یه موجودیه که دائما در معرض خطراتی قرار داره که اکثرا هم اصلا احتمال وقوعشونو خیلی بعید میدونه
      اما ممکنه یه سری اتفاقاتی بیوفته که(زبانم لال)باعث بشه ورق کلا برگرده
      ممکنه بگید خب اگه خدای ناکرده اتفاقی بیوفته برای کنکورم(غیرمنتظره)میمونم برای سال آینده
      خب این خیلی تفکر عالی ای هست
      اما باز هم به دلایلی که گفتم ممکنه باز هم مشکلاتی پیش بیاد که اصلا نتونه به موندن برای کنکور بعدی فکر کنه
      پس بهتره شما با هر هدف و آرزویی که دارید و با تمام قدرت براش زحمت میکشید،برای اینکه دستتون توی پوست گردو نمونه،یه کارت گزینش رشته های پیام نور و غیر انتفاعی رو بخرید که خیالتون راحت باشه
      اگه ثبت نام نکردید هنوز که خیلی راحت میتونید از صفحه خرید کارت اعتباری،در کنار خرید کارت شرکت در آزمون سراسری،یدونه کارت گزینش پیام نور و غیرانتفاعی هم بخرید
      اما اگه ثبت نام کردید ولی گزینش پیام نور و غیر انتفاعیو تیک نزدید میتونید از این صفحه:
      http://register2.sanjesh.org/RegSarasari9511/Login/EditLogin.aspx
      برای ویرایش اطلاعات اقدام کنین و قبل ویرایش یه کارت گزینش پیام نور و غیرانتفاعی از توی خرید کارت اعتباری سایت سنجش بخرید و سپس وارد ویرایش بشید از صفحه ای که لینکشو گذاشتم و سریالو وارد کنین تو صفحه(اول تیک بزنین پیام نور و غیرانتفاعیو سپس توی کادری که باز میشه سریالو وارد کنین)
      دوستان فقط بخاطر اینکه حس میکنم شما هم بعنوان برادرا و خواهرای دیگه من هستید این موضوعو بیان کردم
      وگرنه زحمت این همه تایپو به جون نمیخریدم(منت نیست این فقط واسه رفع سوتفاهمه)
      #موفق_باشید
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به هرکسی که دوستش دارین خبر بدین یا همینجا تگش کنین...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی معذرت میخوام آپ میکنم
      فقط بخاطر اهمیت موضوع
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

‏.

...
      ویرایش توسط azem : 27 بهمن 1395 در ساعت 14:35

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azem نمایش پست ها
      مثلن چ اتفاقی می خواد بیفته ک ادم مجبور بشه بره دانشگاه تو رشته ای ک دوس نداره
      مگه دانشگاه چ خبره؟
      دانشگاه هیچ خبری نیست...ولی پشت کنکور موندنو شنیدن حرفای بقیه چی؟؟اینجاس که میفهمی اگه دانشگاه نری خبرای زیادی در انتظارته
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پسرایی که برای سال دوم کنکور میخوان بدن حتما حتما این تیک رو بزنین که اگه خدا نکرده مجبور شدین بمونین پشت کنکور باید توی این مدل دانشگاها ثبت نام کنین تا بتونین سربازی رو بپیچونین

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

‏.

..
      ویرایش توسط azem : 27 بهمن 1395 در ساعت 14:34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن