خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

روزانه و پیام نور همزمان امکان پذیره ؟

سلام
      وقتتون بخیر

خواهر من پیام نور بدون کنکور مقطع کارشناسی رشته حقوق قبول شد و ثبت نام کردیم
      بعد از اون ترکی استنانبولی – روزانه – قبول شد
      حالا ما اینم ثبت نام کردیم
      الان میخوام بدونم قانونش به چه صورته
      چون من شنیدم نمیشه خوند – و روزانه ایراد میگیره و پیام نور مشکل نداره
      این به چه شکل میشه –
      1- اصلا بر خلاف قانونه ؟
      2- اگه هست خودشون میفهمن یا ما باید بگیم ؟
      3- اگه اونا نفهمن موقع فارغ الحصیلی از روزانه به مشکل میخوریم ؟
      خواهش میکنم جواب بدین
      ممنونم ازتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ، یک غیر ممکن میگم، یک غیر ممکن میشنوی ؛ شما باید دیپلم و مدارکت نزد دانشگاه باشه حالا فکر کنیم نباشه تاریخ امتحانا ساعت کلاس ها و ... تداخل پیدا میکنه تو این 4 سال

"When the going gets tough, the tough get going."

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این حرفا مال دهه ی 70 بود
      الان اسمتو میزنن تو سیستم کاملا معلومه کجا میخونی
      تحصیل تو دو دانشگا همزمان مجاز نیس
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کسی که دو تا کنکور یا سه تا کنکور شرکت کنه(تجربی،هنر،زبان)اگه توی تحربی پزشکی روزانه قبول شه میتونه چون تو کنکور زبان رتبش خوبه مثلا مترجمی زبان روزانه بخونه؟وتوی هنرم اگه رتبش خوب شد نقاشی یا موسیقی اونم روزانه؟من تجربی و زبان ثبت نام کردم و ممکنه هنر هم ثبت نام کنم.لطفا کسی که اطلاعات کامل داره جواب بده.ممنون.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها
      کسی که دو تا کنکور یا سه تا کنکور شرکت کنه(تجربی،هنر،زبان)اگه توی تحربی پزشکی روزانه قبول شه میتونه چون تو کنکور زبان رتبش خوبه مثلا مترجمی زبان روزانه بخونه؟وتوی هنرم اگه رتبش خوب شد نقاشی یا موسیقی اونم روزانه؟من تجربی و زبان ثبت نام کردم و ممکنه هنر هم ثبت نام کنم.لطفا کسی که اطلاعات کامل داره جواب بده.ممنون.

شما منظورتون اینه تو سه تا کنکور رشته مورد نظرشو قبول بشه و همزمان توی سه دانشگاه تو سه رشته مختلف تحصیل کنه؟ O.o

+ بنده شخصا حضوری با مسئولین دانشگاه پیام نور مشورت کردم و همین طور آزاد. گفتن مشکلی نیست تحصیل در دو رشته ،دولتی + ازاد یا پیام نور، چون مدارکشون ارتباطی با دولتی نداره
      در حالی از دانشگاه خودمون که دولتی هست در این مورد سوال کردم گفتن اصلا و ابدا شما حق تحصیل در دو رشته رو ندارین (چه پیام نور چه آزاد) و اگر ما متوجه بشیم در زمان فارغ التحصیلی مدرکی واستون صادر نمیشه

ویرایش توسط Anis.Es : 01 اسفند 1395 در ساعت 04:29

6. Top | #6
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anis.Es نمایش پست ها

شما منظورتون اینه توی سه تا کنکور رشته مورد نظرشو قبول بشه و همزمان توی سه دانشگاه ر سه رشته مختلف تحصیل کنه؟ O.o

+ بنده شخصا حضوری با مسئولین دانشگاه پیام نور مشورت کردم و همین طور آزاد. گفتن مشکلی نیست تحصیل در دو رشته ،دولتی + ازاد یا پیام نور، چون مدارکشون ارتباطی با دولتی نداره
      در حالی از دانشگاه خودمون که دولتی هست در این مورد سوال کردم گفتن اصلا و ابدا شما حق تحصیل در دو رشته رو ندارین (چه پیام نور په آزاد) و اگر ما متوجه بشیم در زمان فارغ التحصیلی مدرکی واستون صادر نمیشه
      دولتیه
      درست
      گفته

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      Anis.Es@
      آره خواهری3رشته شایدم بیشتر
      .
      ولی خب جز پزشکی بقیش فرعیه و نمره هاش در حد پاس شدن بگذرونم کافیه و دنبال نمره الف شدن و...تو اون رشته ها نیستم پس سختی نداره و اکثرا هنری حساب میشه^_*
      .
      ممنون بابت جوابت عزیزم آره متوجه شدم که فقط دو تا رشته رو میشه روزانه خوند اونم فقط واسه رتبه های زیر100.
      ولی آزاد و پیام نور و...میشه چندتا خوند اما آزاد باید باخبر نشه دولتی میخونی وگرنه...
      و نمیشه تو انتخاب رشته چندتا رو انتخاب کرد وفقط یه رشته تو نتیجه اعلام میشه ولی در دفعات بعدی با موافقت دانشگاه پیام نور میشه یه رشته رو توش ادامه داد و باموافقت دانشگاه آزاد و باپنهوون کاری!میشه توش تحصیل کرد.
      خلاصه اطلاعات دیگه ای خواستی بگو..
      بازم ممنون بابت جوابت

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه!

من خودم یکی ازینام!
      حکایت ما جاودانه شود

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      میشه!

من خودم یکی ازینام!
      شما ورودی چه سالی هستید ؟ آیا در دانشگاه سراسری روزانه و پیام نور همزمان تحصیل میکنید یا خیر؟

"When the going gets tough, the tough get going."

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن