خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      این چیزایی که شما میفرمایید هیچ نیازی به دانشگاه رفتن نداره!
      بعله البته الان هر کسی واسه خودش طراح سایت و اینجور چیزا میشه ولی منظورم به صورت تخصصی کدنویسی تخصصی ساخت اسکرپیت ها و ... بود نه صرفا زدن یه سایت و کپی قالب وردپرس ...

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خداشاهده برای همه نمیشه یک نسخه پیچید آدما باهم فرق می کنن.
      این مثالایی که تو همین تاپیک زدن که فلانی فلان رشترو خونده و عرضه داشته فلان قدر درآمد داره باید عرض کنم که هیچ و هیچ ربطی به رشته نداره حتی کسایی که دیپلمم ندارن هستن که رفتن کار آزاد و میلیاردر شدن
      مثلا عمارلو (مدرس زیست) نون پزشکی عمومیشو می خوره که سالی nتا همایش برگزار می کنه!
      اون باید الآن در حال تشخیص و درمان بیماری ملت باشه ولی چرا رفته تو کار تدریس؟
      از یک یا چند نفر نتیجه گیری نکن کلو ببین چون همه چیز دست مانیست و جامعه روی ما تاثیر میذاره مثلا اینایی که ارادشون قوی هست بیان حکومتو عوض کنن و بشن شاه کشور. آیا میتونن؟
      قطعا خیلی چیزا به خواست شخص خود آدم منحصر نیست.
      می خوای برای آیندت برنامه ریزی کنی با آدمای مختلف تو کارهای مختلف صحبت کن تا دیدت باز شه و انتخاب کنی. من نباید به تو چیزیو تحمیل کنم این خودتی که انتخاب می کنی.

نظر من:
      تو ایران اگه می خوای درس بخونی پزشکی دندانپزشکی
      در غیر اینصورت کار آزاد(برای خودت کار کن نه برای دیگران)

اگر هیچکدومشو نمی پسندی برو از ایران
      یا میشه درس خوند و بورسیه گرفت که راه سختیم هست،
      یا رفت حتی تو رستوران طی کشید (بدترین حالتو گفتم)
      ای کاش حرفاتو میفهمیدن...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پست 7 همین تاپیک جوابتو دادم.
      فقط به خاطر خودنونه والا وگرنه هر کس صلاح خودشو بهتر میدونه
      نمیدونم منظور پستت چیه اینه که برن تجربی ؟؟؟ اقا همه برید تجربی اما برا من اینا اصن مهم نی منم میگم این حرفا رو که بدونن اصل عرزه اس اگه داشتی باشی تو اینجا هم موفقی فقط الان خودتون چه کار میکنید ؟ و این که میگید حقوق 800 و یه تومن اینو بگم اگه شما توی همین رشته های مهندسی با عرزه باشید و کلا تو این کارا بتونید کاری خوبی بکنید هیچ دکتری نمیتونه بهش برسه

ادم بی عرزه باشی فرق نمیکنه ریاضی و تجربی و شریف و علوم پزشکی تهران یا دانشگاه ازاد یه روستا و شهر عقب افتاده
      با عرزه هم باشی باز فرقی نداره
      اصل اینه که طرف با عرزه اس یا بی عرزه باهدفه یا بی هدف تلاشش کافیه یا نه ؟؟

ویرایش توسط Merlin021 : 23 بهمن 1395 در ساعت 01:44

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خداشاهده برای همه نمیشه یک نسخه پیچید آدما باهم فرق می کنن.
      این مثالایی که تو همین تاپیک زدن که فلانی فلان رشترو خونده و عرضه داشته فلان قدر درآمد داره باید عرض کنم که هیچ و هیچ ربطی به رشته نداره حتی کسایی که دیپلمم ندارن هستن که رفتن کار آزاد و میلیاردر شدن
      مثلا عمارلو (مدرس زیست) نون پزشکی عمومیشو می خوره که سالی nتا همایش برگزار می کنه!
      اون باید الآن در حال تشخیص و درمان بیماری ملت باشه ولی چرا رفته تو کار تدریس؟
      از یک یا چند نفر نتیجه گیری نکن کلو ببین چون همه چیز دست مانیست و جامعه روی ما تاثیر میذاره مثلا اینایی که ارادشون قوی هست بیان حکومتو عوض کنن و بشن شاه کشور. آیا میتونن؟
      قطعا خیلی چیزا به خواست شخص خود آدم منحصر نیست.
      می خوای برای آیندت برنامه ریزی کنی با آدمای مختلف تو کارهای مختلف صحبت کن تا دیدت باز شه و انتخاب کنی. من نباید به تو چیزیو تحمیل کنم این خودتی که انتخاب می کنی.

نظر من:
      تو ایران اگه می خوای درس بخونی پزشکی دندانپزشکی
      در غیر اینصورت کار آزاد(برای خودت کار کن نه برای دیگران)

اگر هیچکدومشو نمی پسندی برو از ایران
      یا میشه درس خوند و بورسیه گرفت که راه سختیم هست،
      یا رفت حتی تو رستوران طی کشید (بدترین حالتو گفتم)
      عزیزم این که میگی بدون درس و دیپلم بیاد طرف شرکت بزنه و ........... اینا همش کسی میخواد که درسش رو خونده باشه وسر در بیاره و مدرک میخوان برا زدن شرکتش و به هر بیسوادی نمیان پروژه میلیاردی بدن الان میخوای بگی پول دار باشه طرف ؟ تو همین کار که گفتم بودن هزار تا پولدار هرکاری کردن اما نتونستن جلو اینا رو بگیرن چون اینا واقعا اون کاره بودن الان همون پولدارا اومدن به اینا گفتن ما رو هم شریک کنید .

تو همین ایران هم میتونی با رشته های دیگه موفق بشی و میشه البته تجربی اون دو رشته که شما میگی روالشون طوریه که راحت تر میتونی بری بازار کار .

البته در مورد خارج کشور هم بله ریاضی میتونه بره و اینم بگم تجربی توی اون طرف اونقدر اهمیت نداره چون دکتر خوب زیاد دارن و از اینجا هم کسی بره کلا افراد کم موفق میشن اونجا اما کار های مهندسی بیشتر نیاز دارن چون رو پیشرفتن و دارن کار میکنن مثل اینجا نی که همه چیمون کودی هستش و کلی ......... که مردم مریض بشن و فقط دکتر برن و بکشن مردم رو .

دوستانی که میخاون رشته بردارن یا عوض کنن در کل شاید من و خیلی ها تو اینجا نتونیم کمک بکنیم از چند مهندس خوب و چند دکتر بپرسید من خودم همین کار رو کردم حتی از رفیقای برادر و داییم تو امریکا هم پرسیدم که به این رشته رسیدم و علاقه ام هم اون زمون زیست بود .

در کل همه ما نظری که میدیم قصدمون یاری رسانی و انتخاب خوبه اما در اخر شرایط خودتون اینکه چی میخوایید و تو چی استعداد دارید مهمه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Merlin021 نمایش پست ها
      عزیزم این که میگی بدون درس و دیپلم بیاد طرف شرکت بزنه و ........... اینا همش کسی میخواد که درسش رو خونده باشه وسر در بیاره و مدرک میخوان برا زدن شرکتش و به هر بیسوادی نمیان پروژه میلیاردی بدن الان میخوای بگی پول دار باشه طرف ؟ تو همین کار که گفتم بودن هزار تا پولدار هرکاری کردن اما نتونستن جلو اینا رو بگیرن چون اینا واقعا اون کاره بودن الان همون پولدارا اومدن به اینا گفتن ما رو هم شریک کنید .

تو همین ایران هم میتونی با رشته های دیگه موفق بشی و میشه البته تجربی اون دو رشته که شما میگی روالشون طوریه که راحت تر میتونی بری بازار کار .

البته در مورد خارج کشور هم بله ریاضی میتونه بره و اینم بگم تجربی توی اون طرف اونقدر اهمیت نداره چون دکتر خوب زیاد دارن و از اینجا هم کسی بره کلا افراد کم موفق میشن اونجا اما کار های مهندسی بیشتر نیاز دارن چون رو پیشرفتن و دارن کار میکنن مثل اینجا نی که همه چیمون کودی هستش و کلی ......... که مردم مریض بشن و فقط دکتر برن و بکشن مردم رو .

دوستانی که میخاون رشته بردارن یا عوض کنن در کل شاید من و خیلی ها تو اینجا نتونیم کمک بکنیم از چند مهندس خوب و چند دکتر بپرسید من خودم همین کار رو کردم حتی از رفیقای برادر و داییم تو امریکا هم پرسیدم که به این رشته رسیدم و علاقه ام هم اون زمون زیست بود .

در کل همه ما نظری که میدیم قصدمون یاری رسانی و انتخاب خوبه اما در اخر شرایط خودتون اینکه چی میخوایید و تو چی استعداد دارید مهمه

دقیقا
      حرفتون درسته بی عرضه باشی و هدف و باور نداشته باشی نمیتونی به جایی برسی فرقی نداره کدوم رشته من از بدو لیسانس رفتن فقط تو خوابگاه بشینم بخوروم و کیف کنم و...که اینطوری شده خب معلومه به جایی نمیرسم..البته تفریح جای خودش..
      رفتن به تجربی فقط دلیل نمیشه الان شرایط اینه با نمیتونیم دقیق بگیم به دانش اموزان نهمی که کدوم رشته برن..خودشون برسن بهتره..

و اینکه بله درسته اینجا که تجربی و پزشکی بولد هست بیشتر اونجا نیست..و به رشته های علوم انسانی هم ارزش قایل هستند و شرایط رفتن رشته های علوم پزشکی تست زدن نیست و متفاوته

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با همه احترامی که برای آقای مرلین قائلم ولی نظر ایشون بیشتر شعاره. به درد رئیس جمهورشدن میخوره
      بنده حداقل 20 سال از شما بزرگترم
      فارغ التحصیل دکتری مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف هستم
      کسانی که در رشته های ریاضی در حال حاضر درآمدهای خوبی دارند، درآمدشون اصلا ربطی به سوادشون نداره
      با اطمینان میگم دکتری مهندسی از دانشگاه شریف و با رتبه یک از سوادش ماهی 5 میلیون ماکزیمم درمیاره.
      اگه مازاد بر این درآمد داشته باشه مطمئن باشید اگه دیپلم هم بود بازم همینقدر درآمد داشت چون ربطی به سوادش نداره
      حالا برید کنکور ریاضی بدید بیست سال دیگه میبینمتون
      بازم اگه از این شعارها دادین
      امیدوارم زندگیتونو با این شعاره تباه نکنید
      البته زندگی خودتونه و مختارید

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اقا رشته ریاضی هیچی نداره .....بدبخت میشید...نکنید .....
      .
      .
      .بزارید ما راحت تر قبول شیم ....
      .
      .
      .برید تجربی ماهی 1 میلیارد درآمد دارید
      .
      .
      .
      .
      # اگه پولدار شدن راحت بود که همه پولدار میشدن...پس چه بهتر که راحت نیست

8. Top | #38
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      اقا رشته ریاضی هیچی نداره .....بدبخت میشید...نکنید .....
      .
      .
      .بزارید ما راحت تر قبول شیم ....
      .
      .
      .برید تجربی ماهی 1 میلیارد درآمد دارید
      .
      .
      .
      .
      # اگه پولدار شدن راحت بود که همه پولدار میشدن...پس چه بهتر که راحت نیست
      دوستان دروغ ميگه
      تجربى همه دكترا بيكارن
      برين رياضى مهندسى نفت
      خوب درس بخونين بهتون چاه نفتم ميدن
      پ.ن:همه ١ ميليارد در نميارن ولى پزشكاى سطح بالا تا ١ ميليارد و حتى بيشترم در ميارن

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      استارتر یه جوری میگی باید کنکور تجربی داد انگار همه دکترا همه شغل دارن! بله برادر متخصص اگه تونستن بشن اره شغلشون تضمینه! از این همه فارغ التحصیل پزشکی در سال کلا چند نفر تخصص قبول میشن؟! به فرض قبول شدن چند سال باید کار کنن تا پیش مردم اعتبار پیدا کنن؟! اینقدر فانتزی نباید فکر کرد! تازه باید بدونین اون موقع دیگه یه مشت بچه دبیرستانی نیستن که به خاطر ریاضی فیزیک بهتر بتونین ازشون سبقت بگیرین! همه پزشکایی با سابقه که چندین ساله که دارن برا تخصص میخوونن.
      در ضمن باید خدمتتون عرض کنم مهندسایی در شرکت مس هستن که با میانگین روزی 4 ساعت کار و در اون 4 ساعتم همش بازی دانلود میکنن ماهی هم نزدیک 50 میلیون درامد دارن و همین جا یه پزشک طرحی هم با جون کندن ماهی 5 تومن میگیره!
      اگه کسایی بودن که صرفا به خاطر پول رفتن تجربی مطمئن باش وسط راه جا میزنن. یادمه پنجم دبستان که بودم مامانم مدیر یه دبیرستان بود اون موقع به بچه ها درسخوونا ااصلا حاضر نبودن برن تجربی . الان با گذشت 7 سال همه چی عوض شده! و همین وجه اصلا سرنوشت رشته تجربی مشخص نیست! کلی درس میخونی از جوونیت میگذری و بیخیال هر چی تفریحه میشی تازه بعد از 15-16 سال میتونی مستقل شی! اونوقتم دیگه برای خودت نیستی و نمیتونی برای خودت زندگی کنی!
      ویرایش توسط wintergirl : 23 بهمن 1395 در ساعت 15:20

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظر من همش بسته به علاقه طرف داره.
      .
      میشه یه نقاش ماهر شد و میلیاردر شد و میشه یه دکتر خوب شد یا یه فیلم ساز خوب یا یک نویسنده درجه یک.دوست خودم نزدیکه دکتری معماریش رو از دانشگاه اصفهان بگیره.قبل اینکه واسه دکتری بخونه وکرمانشاه بود استادش یه پروژه بهش داد که چهل میلیون ارزشش بود اینم نقششو کشید ولی استاده2میلیون داد بهش38تومنشو خودش برد
      حالا هم میگه دکترامو که بگیرم کارای بیشتری بهم پیشنهاد میشه و مجبور نیستم باکسی همکاری کنم و همه هزینه مال خودم میشه.
      .
      پس مطمئن باشید اگه تحصیلاتتون بالاباشه(منظور این نیست حتمادکتری داشته باشید بلکه همه ریزه کاری های کارتونو بدونید و توش درجه یک باشید)میتونید آینده شغلی عالی ای داشته باشید.
      .
      خلاصه علاقه یادتون نره^_^

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها
      به نظر من همش بسته به علاقه طرف داره.
      .
      میشه یه نقاش ماهر شد و میلیاردر شد و میشه یه دکتر خوب شد یا یه فیلم ساز خوب یا یک نویسنده درجه یک.دوست خودم نزدیکه دکتری معماریش رو از دانشگاه اصفهان بگیره.قبل اینکه واسه دکتری بخونه وکرمانشاه بود استادش یه پروژه بهش داد که چهل میلیون ارزشش بود اینم نقششو کشید ولی استاده2میلیون داد بهش38تومنشو خودش برد
      حالا هم میگه دکترامو که بگیرم کارای بیشتری بهم پیشنهاد میشه و مجبور نیستم باکسی همکاری کنم و همه هزینه مال خودم میشه.
      .
      پس مطمئن باشید اگه تحصیلاتتون بالاباشه(منظور این نیست حتمادکتری داشته باشید بلکه همه ریزه کاری های کارتونو بدونید و توش درجه یک باشید)میتونید آینده شغلی عالی ای داشته باشید.
      .
      خلاصه علاقه یادتون نره^_^
      شما کاملا درست می فرمایید
      ایشان اگر فوق دکتری هم بگیرند باز هم همون 2 میلیون بیشتر بهش نمیدن
      چون بقیه اش سهم کسی هست که پروژه رو میگیره و ربطی به تحصیلات نداره
      الان به زیر دیپلم هم پروژه میدن. برای همینه که اوضاع با سودا توی رشته های مهندسی اینجوری شده

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      شما کاملا درست می فرمایید
      ایشان اگر فوق دکتری هم بگیرند باز هم همون 2 میلیون بیشتر بهش نمیدن
      چون بقیه اش سهم کسی هست که پروژه رو میگیره و ربطی به تحصیلات نداره
      الان به زیر دیپلم هم پروژه میدن. برای همینه که اوضاع با سودا توی رشته های مهندسی اینجوری شده
      راستش من از درآمد رشته های مهندسی اطلاعی ندارم واین میزان درامد رو دوستم گفته که ممکنه بهش بدن.
      .
      تو هرکاری تبحر و درجه یک بودن حرف اول رو میزنه!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      با همه احترامی که برای آقای مرلین قائلم ولی نظر ایشون بیشتر شعاره. به درد رئیس جمهورشدن میخوره
      بنده حداقل 20 سال از شما بزرگترم
      فارغ التحصیل دکتری مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف هستم
      کسانی که در رشته های ریاضی در حال حاضر درآمدهای خوبی دارند، درآمدشون اصلا ربطی به سوادشون نداره
      با اطمینان میگم دکتری مهندسی از دانشگاه شریف و با رتبه یک از سوادش ماهی 5 میلیون ماکزیمم درمیاره.
      اگه مازاد بر این درآمد داشته باشه مطمئن باشید اگه دیپلم هم بود بازم همینقدر درآمد داشت چون ربطی به سوادش نداره
      حالا برید کنکور ریاضی بدید بیست سال دیگه میبینمتون
      بازم اگه از این شعارها دادین
      امیدوارم زندگیتونو با این شعاره تباه نکنید
      البته زندگی خودتونه و مختارید

اتفاقا ربط داره همین بیسواد ها چرا نتونستن این شرکتی رو که میگم بزنن ؟؟ پولم داشتن . یه چیزی که انگار درست درک نمیشه اینه که ما فکر میکنیم که من الان برم شریف بخونم باید کار داشته باشم و من با سواد هستم ؟؟ نه سواد تعریفش این نی که مدرک رو فقط داشته باشی سواد اونیه که همراه با مدرکت کار رو هم بلد باشی .
      شما تجربه زیادی دارید و قابل احترامید برا ما درست . اما منم بر پایه چیز هایی که دکتر ها و مهندس ها پرسیدم . البته از نوع موفق چون غیر موفق ها کارشون همیشه فاز منفی دادنه درسته باید ادم حقیقت بین باشه ولی دیگه کور هم نباشه . و چیز هایی که توی اطرافم دیدم که طرف سوادشو داشت و عرزه اش رو داشت تو این وضع بد کشور 2 میلیارد سالی در امدشون هست و اینم بگم این برادر ها فوق لیسانسشون از همین دانشگاه زنجان شهر خودمون هم بوده نه جای دیگه.
      سواد رو واقعا داشته باشی و عرزه کار هست قطعا .

حالا گفته های من هم همه شعاره همه دوستان برید تجربی همتون دکتر میشد همتون پولدار میشد اصن چه مشکلی داریم ما مهندسا همون فقیر های شهرن !!!!

مدیریت عزیز هم فکر کنم این تاپیک ببندن بهتره چون نتیجه ای نخواهد داشت و وقت رو میگیره فقط

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن