خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      • من ترمیم معدل شرکت کردم تابستون بعد برایه ترمیم معدلم کارنامه نمیدن فقط گفتن نمراتت تو سایت ثبت شده ... الان من به جای معدل چی باید بزارم ؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معدل ترمیم معدل رو در ثبت نام اولیه چجوری وارد کنیم

• من ترمیم معدل شرکت کردم تابستون بعد برایه ترمیم معدلم کارنامه نمیدن فقط گفتن نمراتت تو سایت ثبت شده ... الان من به جای معدل چی باید بزارم ؟؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببینین کد دانش اموزی پیش دانشگاهی رو توی کارنامه پیش زده کارنامه که گرفتین اگر به اشتباه معاون مربوط شماره شناسنامرو به جای کدبراتون وارد کرده باید برید ودرخواست کد دانش اموزیتون رو بدین ی سوال دیگه که دیدیم خیلیا میپرسن درمورد کدعنوان مدرک پیش دانشگاهی هست ببینین دوستان این کد عددی زیر بیسته به این صورت که داوطلبای رشته ی انسانی باید عدد12فکر کنم تجربیا هم عدد 11روواردکنن فکر کنم ریاضیا عدد10باشه حالا بزنین مشخص میشه ولی درمورد تجربیا کد11 هستش
      از آن زمان كه متوجه عواقب نگراني شده ام، اگر همه ثروتم را نيز از دست بدهم هرگز نگران نخواهم شد؛ آنچه را كه مي توانم انجام مي دهم و بقيه را به خدا مي سپارم جي.سي.بني

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کد دانش اموزی پیش دانشگاهی با کد دانش اموزی سوم دبیرستان که تو کارنامه نهایی زدنش یکی نیس؟
      من که همونو وارد کردم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KhanOom Doctor نمایش پست ها
      کد دانش اموزی پیش دانشگاهی با کد دانش اموزی سوم دبیرستان که تو کارنامه نهایی زدنش یکی نیس؟
      من که همونو وارد کردم
      منم برا هردوتاش یه کد دانش اموزی وارد کردم که بالای همه کارنامه ها هست.حالا دیگه ببینیم چی میشه خدا ارحم الراحمین ه

6. Top | #21
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان من امسال مدرک پیش دانشگاهیم رو گرفتم ولی سامانه دیپ کد بهم کد پیش دانشگاهی رو نمیده، بخاطر همین تو قسمت پیش دانشگاهی،
      2- مدرک پیش دانشگاهی خود را تا تاريخ 31 شهريور 1396 دریافت می کنم
      رو انتخاب کردم. دیپ کد پیش دانشگاهی رو تا چه موقعی میشه وارد کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
      .More than yesterday, less than tomorrow

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن