خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یک نکته درموردقرابت که من ازخیلی ازرتبه های برترشنیدم

یک نکته درموردقرابت که من ازخیلی ازرتبه های برترشنیدم ولازم دونستم بگم شایدمفیدواقع شود
      اکثررتبه برترهای کنکورودبیرانشون براین اصل معتقدن که قرابت فقط به ادبیات محدودنمیشود ودرسایردروس مانند زیست-شیمی-دینی-زبان انگلیسی و...نقش بسزایی داردازاینروبایدعمیق کارشود
      برای این کارخواندن کتاب قرابت هامون سبطی امری لازم وضروری وهمچنین کامل است.
      خواندن این کتاب به خیلیا کمک کرده درصداشون بالابیاد
      پیشنهاد میکنم مطالعش کنین کتاب خیلی خوبیه
      فقط یک بدی وجودداردوآن این است که داوطلبان کنکور96 وقت مطالعه این کتاب ارزشمندرادیگرالآن ندارندولی بقیه شده شبی یک صفحه ازش مطالعه کنند

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این الان کمک بود یا تبلیغ کتاب هامون سبطی؟؟یا مثلا میخواستی کنکوریای 96رو دق بدیبه هرحال ممنون دوست عزیز خودمون میدانستیم قبلا توی تاپیک ها گفته شده بود.موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      What am i news very place happened?

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جان ؟! داداش تو هم چيزي زدي ؟!!!!
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      این الان کمک بود یا تبلیغ کتاب هامون سبطی؟؟یا مثلا میخواستی کنکوریای 96رو دق بدیبه هرحال ممنون دوست عزیز خودمون میدانستیم قبلا توی تاپیک ها گفته شده بود.موفق باشید
      تبلیغ؟؟؟؟
      اینکه گفتم داوطلبان96 نخونن چون وقتشوندارن وگرنه بخونن ماکه جلوشونونگرفتیم ولی یا تمومش نمیکنن یاوقتشونوازدست میدن برای تموم کردنش

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من خوندم.. بد نبود

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      میشه بگین کتاب هامون سبطی چه نقش بسزایی تو درس شیمی و زیست میتونه داشته باشه؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این چیزی که شما میفرمایید ماله بچه های ابتدایی...که میگن اگه فارسی رو خوب بخونن باعث میشه درسای دیگه رو هم بهتر متوجه بسن...نه واسه یه آدم 18 ساله
      .
      .
      .
      .# رتبه های برتر تنها کاری که واسه رتبه شدن کردن خرخونیه........هر چی بجز این بگن حرف مفت زدن..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      میشه بگین کتاب هامون سبطی چه نقش بسزایی تو درس شیمی و زیست میتونه داشته باشه؟؟
      درك صورت سوال رو مي بره بالا. مثلا تو زيست قيد ها فعل هاي مي تواند و ... خخخ

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اينو نمي خواستم بگم ولي واجب شد بگم : نمي دونم چرا تعداد پستاى بي فايده انجمن هر چه قدر كه به كنكور نزديك ميشيم به جاي كمتر شدن بيشتر شده. تو اين روزا دونوع پست فقط ديده مي شود ١ ميشه از الان موفق شد ؟! ٢ اين كتاب خوبه منابعم رو ميخام عوض كنم ): انجمن رفته حاشيه از تابستون كه من اينجا بودم هم به جاي پيشرفت پسرفت كرده. !! براي اين كه پستم اسپم نشه : براي فرابت سبطي خوبه ولي از الان به قرف نيست خوندنش با زدن يه كتاب تست راه مي افتيد قرابت فقط تمرينه مثلا خيلي سبز و ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      این چیزی که شما میفرمایید ماله بچه های ابتدایی...که میگن اگه فارسی رو خوب بخونن باعث میشه درسای دیگه رو هم بهتر متوجه بسن...نه واسه یه آدم 18 ساله
      .
      .
      .
      .# رتبه های برتر تنها کاری که واسه رتبه شدن کردن خرخونیه........هر چی بجز این بگن حرف مفت زدن..
      بچه هامن عذر میخوام ببخشیداشتباه کردم
      فکرکردم میتونه کمک باشه ولی نبود
      قصدتوهین نداشتم میدونم شما18سالتونه و...
      شماببخشید

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      اينو نمي خواستم بگم ولي واجب شد بگم : نمي دونم چرا تعداد پستاى بي فايده انجمن هر چه قدر كه به كنكور نزديك ميشيم به جاي كمتر شدن بيشتر شده. تو اين روزا دونوع پست فقط ديده مي شود ١ ميشه از الان موفق شد ؟! ٢ اين كتاب خوبه منابعم رو ميخام عوض كنم ): انجمن رفته حاشيه از تابستون كه من اينجا بودم هم به جاي پيشرفت پسرفت كرده. !! براي اين كه پستم اسپم نشه : براي فرابت سبطي خوبه ولي از الان به قرف نيست خوندنش با زدن يه كتاب تست راه مي افتيد قرابت فقط تمرينه مثلا خيلي سبز و ...
      به نظرم قرابت سبطی ادمو با حال و هوای ادبیات درگیر میکنه و فقط این مزیتشه.
      به جاش میشه تو وقتای بیکاری دیوان حافظ خوند.(از چن تا از رتبه برترا شنیدم که میخوندن)
      اما الان فقط تست بزنید.
      اینکه به سایر دروس کمک کنه یکم مضحکه!

پ.ن:اره دقیقا
      دیگه کم کم داره اعصابم خورد میشه
      یه قانون هم باید تصویب کنیم به اسم تاپیک از الان شرو کنم ممنوع

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آره دبیر شیمی ما هم می گفت...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن