خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا کلمه به کلمه این متن رو میخوندم یاد موسسه کنکور آسان است میوفتادم...
      یه دی وی دی میفروشه n میلیون تومن، 20 دقیقه تدریس داره 90 دقیقه فقط داره از خودش و دانش آموزاش تعریف میکنه
      خودم به شخصه یه قسمت از آموزش دین و زندگیشو دیدم، یه نکته خیلی مبتدی رو میگه بعدش میگه حالا برو هر تستی که دلت میخواد رو بزن

وقتی صدا و سیمای یه مملکت کمبود بودجه داشته باشه مجبوره تن به چنین کارایی بده... منم اگه به جای مسئولین صدا و سیما بودم مجبور میشدم چنین برنامه هایی رو بندازم رو کنداکتور شبکه

دلم برا اون دانش آموزی میسوزه که از یه نقطه دورافتاده برنامه هاشون رو میبینه، گول حرفای قشنگشون رو میخوره و خداتومن هزینه این دی وی دی هارو میده
      .More than yesterday, less than tomorrow

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      افرادی ک در یک روز درآن واحد در ده شبکه بصورت زنده و مستقیم با صدای گوشنواز ب تبلیغ گسترده محصولاتشون میپردازن اونقد از جیب این داوطلبا مکیدن ک ن تنها خود و هفت پشتشون غرق اسکناسن بلکه خیرشون به صدا و سیمای ورشکسته ای ک توان تولید چند سریال یا فیلم مستند بدرد بخور یا خرید حق پخش سریال های خارجی را نداره هم رسیده و قطعا اینقد ریشه دوندن. ک نشه با این تلنگرها لرزوندشون .چاره این روز ها ی سخت تغیر گسترده اموزش و پرورشه .اموزش و پرورشی ک بتونه ب همه از جمله بچه عشایر یا بچه ناف تهران ثابت کنه همه چیزشون در حد همدیگست و کسی ک تلاش کنه و مستعد باشه لایق بهترین هاس لکن تا زمانیکه من یا هر کس بتونه ب منبعی وصل بشه ک راحت تر و سریع تر ب هدفش برسه این انگل های مزحک هم تحت نام های مختلف روز ب روز گسترده تر میشن
      ویرایش توسط ascetic : 21 بهمن 1395 در ساعت 17:59

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا حسین احمدی لعنت کنه فقط همین

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

طمع هم حدی داره

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آخیی مظلوم صداوسیما به خاطر کمبود بودجه مجبور شده دست به همچین کاری بزنه
      من که دلم واسش کباب شد
      اون وقت جریان چیه که هر وقت مصلحت هست چنان چیزهای پرخرجی از توش درمیاد که تهیه کننده های game of thrones از خجالت آب میشن ؟
      صداوسیما یه سازمان ملیه (حداقل به اسم) اصل بودجش هم از پول من و شماست اون وقت یه همچین اشغال هایی باید از توش درباید ؟ اونم به بهانه کمبود بودجه ؟ خب اصلا تعطیلش کنید.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا بسه الان شبکه یک بود احمدی الان اومده شبکه 4 غلط بکنم اصن دیگه ب اون مسعودی نگا کنم حالمو بد کردن

7. Top | #37
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      بابا بسه الان شبکه یک بود احمدی الان اومده شبکه 4 غلط بکنم اصن دیگه ب اون مسعودی نگا کنم حالمو بد کردن
      حامد خان اینقد حرص نزن... دندون پزشک مملکت اینقد عصبی نمیشه
      .More than yesterday, less than tomorrow

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​داداشی شمارتو گم کردم ی پیام تو تلگرام بده

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه چی بگم ؟
      آدم حرصش میگیره
      دیگ به دیگ میگه روت سیاه
      این انجمن ناشران کجا تشریف دارن وقتی یه ناشری یه کتاب مثلا زیست یا دینی یا ریاضی
      دبیرستانی و .... به قیمت نزدیک 100 هزارتومن فروش میره ولی این انجمن مهربان و خوش قریحه جیکش هم در نمیاد.

تا حالا چرا درصدد این برنیامده که در راستای تعالی اموزشی و تدارک فرصت عدالت محور آموزشی قدمی بردارد ولی الان چون اوضاع به ضرر جیب بعضی ها شده نامه که نه یه طومار نوشته ان.

البته این حرفها معنی اش این نیست که ما در صدد دفاع از موسسات دی وی دی فروش هستیم که ماشالله اونها خودشون میدونن چه جوری قیمتهای نجومی بذارن رو محصولاتشون که از خجالت این انجمن ناشران و بقیه دربیان.

این وسط بیچاره دانش آموز.که دیگه آموزش رایگان سالهاست انگار از لای صفحات قانون اساسی ما پرکشیده و رفته.این مدارس هیئت امنایی و این داستانها.

راستی اگه قراره تو قوانین اساسی کشور مثل همین آموزش رایگان و درمان رایگان و ... اینجوری دست ببرند و ویرایش کنند معلوم نیست آخرش چی میشه.
      حتما اینها همش خیره.حتما دیگه.ما متوجه نمیشیم.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      من کار صدا و سیما رو به هیچ وجه توجیه نمیکنم ولی باید بهشون هم حق بدیم

وقتی فرضا تو لایحه بودجه سالانه براشون n میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته میشه ولی تنها 10 تا 15 درصد بودجشون رو میدن تازه اگر واقعا همون 10 تا 15 درصد بودجشون رو هم بدن ، اون وقت این سازمان به این عریض و طویلی چطوری میخواد بودجه سرسام آور خودش و کارمندانش و مخارجش رو تأمین کنه؟

مسئولان تصمیم گیر سازمان ناچار هستن حداقل با فروش آنتن زنده و پخش آگهی و تبلیغات تأمین بودجه نداشته خودشون رو کنند تا بلکه بتونن به حیات خودشون ادامه بدن ، مشکل از جای دیگه ای هستش

شما خودت فرض کن الان رئیس سازمان صدا و سیما هستی ، بودجه و اعتبار کافی هم نداری! یا بهت ندادن! ، حالا حقوق کارمندان و مخارج سازمانت رو چطوری میخوای تأمین کنی و بدی!؟

روزی 2/5 میلیون بشکه نفت میدونی یعنی چی ؟!!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      روزی 2/5 میلیون بشکه نفت میدونی یعنی چی ؟!!
      نه نمیدونم!
      ویرایش توسط saj8jad : 22 بهمن 1395 در ساعت 21:04 دلیل: جزئی

12. Top | #42
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      دوست عزیز البته ممکنه هم راست گفته باشه مثلا این داوطلب چندین ماه خوبه خوب خونده و با استعداد بوده و دست بر قضا یه جوری به گیر احمدی افتاده و وقتی ایشون درصدهای آزمون های آزمایشی ایشون رو دیده که این آقا می تونه پزشکی بیاره خلاصه گفته داوطلب گرامی یکماه اگه با برنامه ریزی من کار کنی و قبول کنی هیچ مبلغی ازت نمیگیرم بلکه یه پاداش کوچولویی هم بهت می دم . و یا اینکه از اساس دروغ گفته . خلاصه هیچ فردی رو نمیشه از صفر یا بیست و سی درصد در عرض یک ماه به درصدهای پزشکی رسوند .
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیگم ااحمدی دروغ گو خدایی دیدم خیلیا باهمون مسعودی احمدی دردصای بالا زدن ولی تبلیغات الکیه ...تواین چندسال انقد ادم دیدم با حرفای اینا مسیرش عوض شده فک کرده کارش درس خوندنش غلطه بعدشم کنکوراسان برابر قلم چی قدمت داره دیگه سالی 4تا رتبه نده باید بره بمیره

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو یک ماه؟
      حتما ماهش از اون ماه های بزرگ بوده.
      میان ماه من تا ماه گردون
      تفاوت از زمین تا آسمان هاست

خدا امواتت رو بیامرزه آقای احمدی چپ و راست موجبات شادی این جماعت رو فراهم میکنی
      ولی اینبار یکی از بچه ها به خاطر این حرف شما سرشو کوبیده به میز الان تو کماس.
      خب رعایت کنید بچه مردم گناه داره به خدا.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو یه ماه ؟

آقا من دیگه حرفی ندارم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)