خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      الان دل ناشرا واسه دانش اموزا سوخته؟؟
      وقتی قیمت یک کتاب با پاسخنامش صد هزار تومن می شه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یک عده زالوی خون خوارِ دماغ دراز که مثل دماغ ما قابلیت تنفس نداره! قابلیت مِکیدن خون و پول داره !

یه روزی اگر تریبونی گیرم بیاد، بعد از کوباندنِ متحجرین، اینها رو خواهم کوباند
      حکایت ما جاودانه شود

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      خیر-دلشون به حال جیبشون سوخته

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      من چند ماه پیش یه کتاب دیکشنری آکسفورد خریدم حدود 2000 صفحه داره...جلدشم سخته.....یه dvd هم داره ...کیفبت کاغذشم از کتابای کتکوری بهتره....
      فقط»»»»»»»»»»»چهل هزار تومان®©
      .
      .
      .
      .بعد کتاب زبان جامع مبتکران هم با 400 صفحه و یه dvd مسخره که شهاب توش **** میگه
      چهل هزار تومان

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      من کار صدا و سیما رو به هیچ وجه توجیه نمیکنم ولی باید بهشون هم حق بدیم

وقتی فرضا تو لایحه بودجه سالانه براشون n میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته میشه ولی تنها 10 تا 15 درصد بودجشون رو میدن تازه اگر واقعا همون 10 تا 15 درصد بودجشون رو هم بدن ، اون وقت این سازمان به این عریض و طویلی چطوری میخواد بودجه سرسام آور خودش و کارمندانش و مخارجش رو تأمین کنه؟

مسئولان تصمیم گیر سازمان ناچار هستن حداقل با فروش آنتن زنده و پخش آگهی و تبلیغات تأمین بودجه نداشته خودشون رو کنند تا بلکه بتونن به حیات خودشون ادامه بدن ، مشکل از جای دیگه ای هستش

شما خودت فرض کن الان رئیس سازمان صدا و سیما هستی ، بودجه و اعتبار کافی هم نداری! یا بهت ندادن! ، حالا حقوق کارمندان و مخارج سازمانت رو چطوری میخوای تأمین کنی و بدی!؟

میدونم سجاد جان . اونا هم باید مخارجشون رو تامین کنن . ولی به نظرت الان همچین اتفاقی توی امریکا بیوفته چیکار میکنن ؟ رسانشون اینقد دولت رو میکوبه که به غلط کردن بیوفتن ! اصن همین الان که ترامپ داره گندمیزنه من دارم رسانه هاشون رو چک میکنم شدیدا دارن تخریبش میکنن ! ولی متاسفانه توی کشور ما شجاعت این کارا نیست ! یه زمانی برنامه صرفا جهت اطلاع این کار رو میکرد که اونم جمع کردن !!!

اگه صدا و سیما دست من بود یه کار میکردم به غلط کردن بیوفتن ... اینستاگرام چارتا منتقد صدای این دولتیا رو در اورده و به فحاشی روی اوردن دیگه فک کن صداو سیما 24 ساعت بکوبه !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همشون مزخرفن..
      فقط به بچه ها استرس میدن
      میرن میخرن اخرشم یا باید سی دی هاشون رو بندازن دور یا دلال سی دی بشن
      چرا ما یه برنامه درست وحسابی نداریم(نا سلامتی1Mنفریما)
      یعنی تو این کشور حقمون یه برنامه اختصاصی بدون هیچ تبلیغاتی نیست
      پ.ن:والا فرصت برابر کانون بهتر از اینا بود حداقل دو تا مطلب خوب به بچه ها میگفتن
      نمیترسم از اینکه تو مسیرم چندین بار شکست بخورم
      ترسم از اینه که بخوام بدون رویاهام به زندگی ادامه بدم.
      ویرایش توسط ehsan-en1 : 21 بهمن 1395 در ساعت 00:09

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فکر کنم دیگه خیلی ضایع میشه وگرنه این احمدی اینطوری تبلیغ میکرد من که چه صداش چه خودشو تو تلویزیون میبیم جفت پا میرم تو تلویزیون واقعا وقتی فکر میکنم چطور زندگی جوونا مردمو تخریب میکنن یعنی اعصابم ..بعد اینا هیچ ،این رتبه برتر هایی که به دروغ میرن تبلیغشونو میکنن اونا داغونم میکنن اخه چطور دلت میاد زندگی این همه جونو مسخره خودت بکنی،یکم وجدان داشته باشین

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

میدونم سجاد جان . اونا هم باید مخارجشون رو تامین کنن . ولی به نظرت الان همچین اتفاقی توی امریکا بیوفته چیکار میکنن ؟ رسانشون اینقد دولت رو میکوبه که به غلط کردن بیوفتن ! اصن همین الان که ترامپ داره گندمیزنه من دارم رسانه هاشون رو چک میکنم شدیدا دارن تخریبش میکنن ! ولی متاسفانه توی کشور ما شجاعت این کارا نیست ! یه زمانی برنامه صرفا جهت اطلاع این کار رو میکرد که اونم جمع کردن !!!

اگه صدا و سیما دست من بود یه کار میکردم به غلط کردن بیوفتن ... اینستاگرام چارتا منتقد صدای این دولتیا رو در اورده و به فحاشی روی اوردن دیگه فک کن صداو سیما 24 ساعت بکوبه !
      دقیقا

اونجا آمریکاست ، اینجا هم ایرانه

قدر مسلم صدا و سیمای میلی حق همچنین غلط هایی رو نداره چون سیاست ها و دستورات از بالا به رئیس سازمان ابلاغ میشه که فلان یا بهمان رویه و دستور رو دنبال کنند یا نکنند ، متوجهی که منظورم چیه و ...

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Outsider نمایش پست ها
      همون هم که بش اختصاص میدن زیادشه واقعا
      به جز پخش فوتبال با اون مجری های استثناییش دقیقا چه چیز مفیدی از این صدا و سیما در اومده ؟؟
      منم با شما موافقم ولی خب همون رو هم کامل بهشون نمیدن داداچ

یه مثال میزنم ، شما فرض کن من قرار باشه برای مدت یک سال 1 میلیارد به شما اعتبار و بودجه بدم ، ولی بیام 120 میلیونش رو پرداخت کنم در صورتی که شما روی 1 میلیارد برای یک سال برنامه ریزی هات رو کردی و ...

خب صداوسیما که یکی دو تا کارمند نداره ، کلی نیرو در پست های مختلف داره که باید ماهانه بهشون حقوق پرداخت بشه ، کلی هزینه و بودجه برای ساخت برنامه و ... نیاز دارن و ...

خب این بدبختا باید یه طوری هزینه هاشون رو از قبل تبلیغات و فروش آنتن بدست بیارن و الا که با این وضع نمیتونن ادامه بدن ...

من از صداوسیما و فعالیت هاش دفاع نمیکنم ولی خب واقعا چاره ای ندارن ...

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      دقیقا

اونجا آمریکاست ، اینجا هم ایرانه

قدر مسلم صدا و سیمای میلی حق همچنین غلط هایی رو نداره چون سیاست ها و دستورات از بالا به رئیس سازمان ابلاغ میشه که فلان یا بهمان رویه و دستور رو دنبال کنند یا نکنند ، متوجهی که منظورم چیه و ...

نیازی اصلا به گفتن چیزای عجیبو غریب نیست که قرار باشه سیاست یا هرچیزی نقض بشه . به سری برنامه ها قبلاً بودن و یهو محو شدن یا ماهیتشون رو از دست دادن . مثل ثریا و پایش و ... کافیه همونا یک باره برگردن و افرادی مثل توکلی رو بیارن که در مورد فساد وزیران و داداشی هاحرف بزنن ! به هفته نکشیده بودجه رو پرداخت میکنن! چون اینا می‌دونن انتقاد ها ادامه پیدا کنه و مطالبه عمومی بشه بدجور پاشون گیره !!!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ضعف صدا و سیما و ضعف آموزش پرورش خوب فرصتی برای سودجویان فراهم کرده

Sent from my D6502 using Tapatalk

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش
      ما چقدر

بدبختیم.

شما میدونید؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی چی صدا و سیما پول نداره انتن میفروشه؟این چه حرفیه؟وقتی اجازه زدن شبکه خصوصی نمیدن یه محصول رو باید کجا تبلیغ کنن؟انتظار دارین واسه تبلیغ فیلم اموزشی از بیلبورد شهرداری استفاده کنن یا روی جلد پفک عکس مسعودی رو بزنن؟

بازار کنکور از دست گاج و قلمچی و .... دراومده افتاده دست یه عده دیگه، مطمئن باشید کسایی که هزینه میکنن دنبال تفریح و بازی نیستن همه جوانبو سنجیدن مقایسه کردن دیدن این روش بهتره،کسیم ندیدم استفاده کرده باشه و ناراضی باشه 99 کسایی که به این شکل صحبت میکنن 10 دقیقه از تدریس مسعودی رو ندیدن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعاحیف وصدبارحیف.چراآخه؟خوب بودن که این هنرپیشه ها.ساعت4میزدی شبکه1یدونه میداد.شبکه2 دوتامیداد.شبکه3هم گزینه جوان.شبکه4و5و7هم که پربودن.واقعاحیف..من که بارفتنشون مخالفم.موقع خستگیم میزدم شبکه2 اون آقای مسعوی حنجره طلاروگوش میکردم اونقدمیخندیدم انرژیم برمیگشت.خداوندگار صدابودن ایشون(همین روزااینم موزیک میده لابد)یه پسره هم بودسعیدزلوحی جوکاراینوانگار کوکش کرده بودن.هرروزمیومدهمون حرفای تکراری.بعدیه مدت من میزاشتم بیصدابجاش ادادرمیاوردم شادمیشدم..حیف.بدبختاکاربجا ی رسیده بودشبکه4هم برنامه داشتن.که کلایابراروشنفکراست یابراروانی ها یافرهیخته ها.آخه اینودیگه کی نگاه میکرد؟تازه همه برنامه هافقط تاآخراین ماه تمدیدمیشه هابعدش عمرااگه تمدیدشه!آقای احمدی هم که کلاازاین برنامه میپریدبه اون برنامه.تازه ساعت11شب هم تورادیونما هم برنامه دارن کدوم خفاش شبی آخه به اینانگام میکرد؟اصن اون هیچی کی اینارومیخره؟که اینهمه برنامه دارن؟ایناازمافیاگذشتن.کم مونده عموقنادبیادمجری بشه تامخاطب جذب کنه.یه حرفای عجیبی هم میزنن من کلی میخندم وانرژی میگیرم.یجوری میگن"تکنیک"های فلان وایناانگاریه شیشه معجون سبزدارن پول میدی میخری ضمیرناخودآگاهت قعال میشه سرجلسه کنکورگزینه های درست میگن:عمویی ماروبزن ماروبزن...این کنکورآسان است خیلی باحال بود.یه شاگردداشت طرف تایهمن معدل زیر10تراز4900همه رومنفی میزداززندگی بریده بودبئنش نافرم بودهمه ازش بدشون میومد.یهوزنگ میزنه به جادوگرمسیززندگیش عوض میشه.کتاباروطوردیگه میبینه بدنشم روفرم میادترازش یهومیشه7500تازه همه عاشق این میشن ومیپرستنش ومیندازنش بالاومیگیرینش الانم تودانشگاه تهرانه.یه بابایی هم میارن طفلک فقط تاییدمیکنه وسرتکون میده..مجری شبکه 7کارنامه بیستم انگاربهش پول دادی فقط تاییدت کنه وموقع حل سوال تعجب کنه.تازه نزدیکای کنکور یه برنامه ایشالا میان میذارن بنام "برنامه قهوه ای" برای کسایی که تاحالابه کتابای درسی هم نزدیک نشدن.خیالتون راحت..آیاازدرس بدتون میاد؟آیاحوصله تست ومرورندارید؟آیامیخاهیدآقا وخانوم دکترشید؟آیافکرمیکنیدکنکور تون را...؟نگران نباشید؟باطرح قهوه ای همتون قبولیداصلاالگوریتم سوالاتوبشمامیفروشیم.خیالت راحت حاجی..فقط یکوچولوخودتواسکل کن چن ملیون پول بریزازالان پزشکی قبول شی.خیلی هم ظرفبت محدوده ها.خیلیییی.وااسفا.کاش حذف نمیکردن بیشترمیخندیدیم...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم این حرفا و انتقادات طبق معمول در حد همون حرف باقی نمونه و عملی بشه
      بعدم مگه ناشرا خودشون کم تبلیغ میکنن؟؟؟؟
      من مخالف کتابهای کمک درسی و کنکورهای آزمایشی نیستم چون که یه وقتایی با همین کتابهای کمک درسی بهتر نتیجه گرفتم تا خود معلم
      اما خب هرچیزی حد و اندازه ای داره و باید درست و اصولی پیش بره
      تعداد ناشرای کتابهای آموزشی و کمک درسی، سازمانهای مختلف و موسسه های کنکور و... و همچنین تبلیغاتشون توی رسانه داره روز به روز بیشتر میشه
      یک کلیپ دیدم که داشت از آموزش و پرورش انتقاد میکرد
      میگفت صنعت کنکور آزمایشی توی کشور ما بالغ بر 1000 میلیارد تومن هر سال گردش مالی داره
      خب این افراد فقط و فقط به فکر منافع و پر کردن جیبهای خودشونن و توجه نمیکنن که با این کار چه ضرری به این همه دانش آموز وارد میکنن
      هم باعث هزینه های مالی زیاد برای خانواده ها میشن هم به روح روان خود دانش آموزا آسیب میزنن
      اگه دقت کرده باشین هر کانالی که میزنی دائم حرف از کنکور، آزمون، کتاب، تست، رتبه و نمره و معدله
      کانل یک داره کوشا رو نشون میده که از وقتی رفته قلم چی درسش بهتر شده و پشتیبانش میگه کی درس بخون؟ چه جوری بخون؟کی غذا بخور؟ کی برو دستشویی؟

دو- میگه اگه خیلی سبز خریدی تموم مشکلاتت حله
      سه - رتبه برتر کنکور اورده میگه من همه موفقیتامو مدیون مدرسان شریفم
      چهار- ....
      از همون بچگی و سن کم برای همه از کنکور یه غول بی شاخ و دم میسازن و باعث میشن بهترین سالهای زندگی رو تحت فشار و استرس بگذرونن

بعضی وقتا هم طرف انقدر درگیر این حاشیه ها میشه که از اصل مطلب جا میمونه
      رییس اداره آموزش و پرورش منطقه خودمون داشت برامون صحبت میکرد میگفت بابا به خدا همه زندگی کنکور نیست
      میگفت بچه های کلاس پنجم و شیشم ابتدایی از همین الان همراه خانواده هاشون هر روز راه میوفتن میان اداره که چرا برای ما کلاس تست نمیذارین؟ چرا کلاس کنکور برگزار نمیشه؟
      تشکـــــــر بابت تگ
      ویرایش توسط Elin : 21 بهمن 1395 در ساعت 15:34

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)