خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا راهنمایی کنید

سلام من متولد 11 شهریور 1377 هستم و امسال خرداد که هنوز 18 سال رو تموم نکرده بودم(در واقع 17 سالم بود) فارق التحصیل شدم و در کنکور 95 شرکت کردم ولی با توجه به معافیت یک ساله فارق التحصیلان دارم واسه 96 میخونم ولی امروز با این پاراگراف تو دفترچه کنکور برخوردم که بشدت گیجم کرده:
      ***كد 7 (دانشآموزاني كه قبل از سن مشموليت (قبل از 18 سالگي تمام) موفق به اخذ پيشدانشگاهي شده باشند، به شرط نداشتن غيبت.
      توضيح: دانشآموزاني كه در سن 17 سالگي و قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيشدانشگاهي ميشوند، چنانچه حـداكثر تـا شـش مـاه پـس از
      رسيدن به سن مشموليت (18 سالگي تمام) وارد دانشگاه شوند، مجاز به ادامه تحصيل ميباشند؛ در غير اينصورت به دليل ورود بـه غيبـت، مجـاز بـه
      ادامه تحصيل نخواهند بود. مگر اينكه در مهلت شش ماه معرفي، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس+10 به وظيفه عمومي معرفي كـرده و در هنگـام
      پذيرش در دانشگاه داراي برگ اعزام بدون غيبت باشند.***

و در ادامه پایین صفحه اومده که:

***8 (دانشآموزاني كه در سقف مجاز سنوات تحصيلي، پس از ورود به سال مشموليت در ماههاي خرداد يـا شـهريور هـر سـال بـه عنـوان دانـشآمـوز رسـمي
      فارغالتحصيل ميشوند، چنانچه تا پايان شهريور سال آينده در دانشگاه پذيرفته شوند، فاقد غيبت بوده و از معافيت تحصيلي استفاده خواهند كرد.
      مثال: دانشآموز متولد 1377 و ماقبل آن كه در خرداد يا شهريور 1395 در مقطع ديپلم يا پيشدانشگاهي طي سنوات مجاز تحصيلي (يعنـي حـداكثر تـا
      20 سالگي تمام) فارغالتحصيل ميشود، آخرين مهلت معرفي وي تا پايان شهريور سال 1396 ميباشد.***

حالا با توجه به اینا وضعیت من چیه باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید من که واقعا گیج شدم

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گیج نشو ثبت نامتو کن برو کنکورتو بده.
      تو مشکلی نداری

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برگه اعزام چیه؟ من برم برگه اعزام بگیرم میفرستن خدمت؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام مشکل من هم همینه !!!! من متولد مرداد 77 هستم یعنی قبل از 18 سالگی مدرک پیش رو گرفتم ولی نمیدونم باید کدوم کد رو برای نظام وظیفه بزارم ؟؟؟ 7 یا ؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا 95 نمایش پست ها
      سلام مشکل من هم همینه !!!! من متولد مرداد 77 هستم یعنی قبل از 18 سالگی مدرک پیش رو گرفتم ولی نمیدونم باید کدوم کد رو برای نظام وظیفه بزارم ؟؟؟ 7 یا ؟؟؟؟؟؟؟
      والا مملکت خر تو خره اصن این ینی چی؟ ما که از بقیه کوچیکتریم معافیت تعلق نمیگیره؟ هر کی تو مرداد، تیر، شهریور بدنیا بیاد معافیت یکساله نداره :/ اخه یعنی چی این چه قانونیه 😤

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فردا برم پلیس +10 ببینم چه خاکی باید بر سر کنم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      مشکلی وجود نداره اصلا
      شما نه اضافه خدمت دارین نه چیزی
      به راحتی ثبت نامتون رو انجام بدین
      ولی برای رفع استرس خودتون به پلیس +10 مراجعه فرمایید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibabaie نمایش پست ها
      سلام مشکلی وجود نداره اصلا شما نه اضافه خدمت دارین نه چیزی به راحتی ثبت نامتون رو انجام بدین ولی برای رفع استرس خودتون به پلیس +10 مراجعه فرمایید
      منم شکی ندارم که میتونم دوباره کنکور بدم اما الان دقیقا برای پر کردن فرم ثبت نام در ردیف 45چی باید بزنم ؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببینید کد شما 7 میباشد
      شما تا شهریور ماه سال آینده فرصت دارید
      البته این فرصت یکساله میباشد ولی بخاطر اینکه نتیاج کنکور اواخر شهریور میاد تا اونموقع تمدید میکنن خودشون و غیبت نمیزنند
      خیالتون راحت
      ولی باز به پلیس +10 حتما مراجعه کنید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به سنجش پیام دادم، هر موقع جواب دادن جوابشونو اینجا هم میزارم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا 95 نمایش پست ها
      اقا من رفتم پلیس +10 گفتش کاری نمیشه کرد، باید بری خدمت دانشگاه قبول شدی مرخصی بگیری :/ قضیه جدیه حالا من چون متولد شهریورم تا اسفند ماه مهلت دارم غیبت نمیخورم شماها که متولد تیر و مردادید سریعتر بیفتید دنبالش که تا الان غیبت خوردید دانشگاه ثبت نامتون نمیکنه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تف تو این قانون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم متولد شهریور 77 هستم....واقعا این چه قانونیه ...ما که جهشی نخوندیم....اه....چرا نباید بتونیم بدون مشکل دوبار کنکور بدیم....اخه این عدالته؟؟؟ ما که کوچیک تریم معافیت نمیگیریم اونوقت اونا که بزرگترن میگیرن....یعنی واقعا هیچ راهی نداره که نریم خدمت؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات

یه لحظه به خودم افتخار کردم متولد اردیبهشتم
      مطمئنید این قانونه؟!
      کی اینو تصویب کرده؟! احیانا سنش زیر ۴ سال نبوده؟!
      اما نه بچه ۴ ساله هم عقل داره
      پس کار کیه ؟!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.azizi نمایش پست ها
      منم متولد شهریور 77 هستم....واقعا این چه قانونیه ...ما که جهشی نخوندیم....اه....چرا نباید بتونیم بدون مشکل دوبار کنکور بدیم....اخه این عدالته؟؟؟ ما که کوچیک تریم معافیت نمیگیریم اونوقت اونا که بزرگترن میگیرن....یعنی واقعا هیچ راهی نداره که نریم خدمت؟
      ما یه آشنای خیلی گردن کلفت داریم تو ستاد مشترکه زنگ زد به سردار مالکی که رییس این سازمان نظام وظیفس اون گفت ما متولیدن تابستون تا خرداد 96 وقت داریم دفترچه بفرستیم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)