خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsarabi77 نمایش پست ها
      اخه این چ وضعشه سایت سنجش این همه پول میگیره اما یه چندتا سرور درست درمون نداره هی ارور میده خطایی رخ داده است . زهر مارو خطایی رخ داده است
      این همه سایت تو ایران هست مثه دیجی کالا که امار بازدیدشون ده ها برابر این سنجشه و یدونه هم ارور ندارن اونوقت یه سایت سازمانی در این وضعه :/
      اینجا ایران است
      نمیترسم از اینکه تو مسیرم چندین بار شکست بخورم
      ترسم از اینه که بخوام بدون رویاهام به زندگی ادامه بدم.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      سلام ببخشید من یه مشکل تو ثبت نام دارم
      در واقع یه سوال دارم ،ببخشید اینجا مطرح میکنم،نخواستم تاپیک جدید تشکیل بدم

من الان علاقه مند به شرکت در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و فرهنگیان هستم ولی تو ثبت نام تو علامندی ها نیستش !

چجوریاس؟ @8mit8
      سلام
      دوست عزیز علاقه مندی این دو دانشگاه الان نیست که زمان انتخاب رشته انجام میشه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام
      دوست عزیز علاقه مندی این دو دانشگاه الان نیست که زمان انتخاب رشته انجام میشه
      سلام

ممنون از پاسخگویتون

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقا من رفتم آموزش و پرورش منطقه گفتن این مشکل برای افرادی که قبل از سال 90 دیپلم گرفتن اتفاق افتاده تغییرات رو انجام دادن گفتن که یکشنبه و دوشنبه انجام میشه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.m.i.n نمایش پست ها
      ببخشید پس کسایی که این مشکل رو دارن صبر کنن تا دوشنبه درست میشه، شما مطمئنید؟
      والا من کد ملی رو بهشون دادم گفتن که کد ملی رو به این سایت dipcode.medu.ir اضافه میکنن مسئولش گفت هر وقت کد ملی اومد داخل این سایت بعد تایید اطلاعات رو بزن گفت که سایت تا یکشنبه یا دوشنبه به روز میشه

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تشکر که پاسخ دادین

فقط یه سوال اونایی که این مشکل رو دارن باید برن اداره آمموزش و پرورش کد ملی رو بهشون بدن؟ یا خودشون اضافش میکنن؟
      نه باید خودشون برن داره آموزش و پرورش

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      من هم دیپلم قبل 90 هستم و دقیقا همین مشکل کد ملی رو دارم.هرچقدر به سازمان سنجش زنگ میزنم تمام شماره ها اشغال هست . آموزش پرورش هم رفتم گفتن اصلاح کردیم اما باز هم نمیتونم ثبت نام کنم و کد ملی هنوز همون 9999999999 هست !
      لطفا اگر کسی هست که این مشکل رو تونسته برطرف کنه مارو راهنمایی کنه
      ممنون

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من رفتم آموزش پرورش و گفتن اصلاح شد اما نگفتن تا دوشنبه صبر کن و بعد تایید کن و من همون روز تایید اطلاعات رو زدم ! ولی بعد دیدم هنوز کد ملی اشتباهه و نمیتونم ثبت نام کنم...الان باید چکار کنم؟دوباره برم اموزش پرورش یا تا دوشنبه صبر کنم ؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin_n733 نمایش پست ها
      سلام
      من رفتم آموزش پرورش و گفتن اصلاح شد اما نگفتن تا دوشنبه صبر کن و بعد تایید کن و من همون روز تایید اطلاعات رو زدم ! ولی بعد دیدم هنوز کد ملی اشتباهه و نمیتونم ثبت نام کنم...الان باید چکار کنم؟دوباره برم اموزش پرورش یا تا دوشنبه صبر کنم ؟
      شما دوباره باید بری آموزش و پرورش تا دوباره کد ملی رو برات اصلاح کنن و تا زمانی که کد ملی رو ندیدی
      تایید اصلاحات رو نزن

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bio97 نمایش پست ها
      شما دوباره باید بری آموزش و پرورش تا دوباره کد ملی رو برات اصلاح کنن و تا زمانی که کد ملی رو ندیدی
      تایید اصلاحات رو نزن
      آها...باشه خیلی ممنون از راهنماییتون

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      مشکلتون حل شد؟
      من از دیروز تا الان دارم سایت رو چک میکنم هنوز اطلاعات به روز نشده و هنوز کد ملی رو اشتباه نشون میده...
      هرچقدر سازمان سنجش زنگ میزنم جوابگو نیست کسی.
      باید چکار کنیم؟
      لطفا اگر کسی مشکلش حل شد بیاد اینجا بگه تا بقیه هم بدونن باید چکار کنن

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin_n733 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      مشکلتون حل شد
      من از دیروز تا الان دارم سایت رو چک میکنم هنوز اطلاعات به روز نشده و هنوز کد ملی رو اشتباه نشون میده...
      هرچقدر سازمان سنجش زنگ میزنم جوابگو نیست کسی.
      باید چکار کنیم؟
      لطفا اگر کسی مشکلش حل شد بیاد اینجا بگه تا بقیه هم بدونن باید چکار کنن
      سلام کد ملی من هم هنوز ثبت نشده امروز رفتم آموزش و پرورش گفتن تا فردا سایت به روز میشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bio97 نمایش پست ها
      سلام کد ملی من هم هنوز ثبت نشده امروز رفتم آموزش و پرورش گفتن تا فردا سایت به روز میشه
      پس تا فردا صبر میکنیم ایشالا که به روز بشه ...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به خاطر تغییر سامانه کد ملی بچه های سالای قبل از 90 فارغ التحصیل شدن صفر خورده . تا اونجایی هم که ما پیگیری کردیم قابل تغییر نیست (یه دلیل تخصصی داره که مسئول خود آموزش و پرورش گفت). برای همین هم سازمان سنجش قابلیت ویرایش رو برای کد ملی گذاشته

البته اطلاعات من در مورد کسایی هست که شماره شناسنامه با کد ملی فرق داره

ما که خواستیم درستش کنیم اما نشد حتی زنگ زدیم وزارت بخش سنجش و سوابق تحصیلی

توی ادامه ثبت نام خود سازمان سنجش یه توضیحی نوشته که شما میتونید مرحله بعد کد ملی رو تصحیح کنید

در هر صورت این چیزی بود که امروز فهمیدیم نمیدونم درسته یا اشتباهه و درست یا اشتباه بودنش پای خودتونه
      شما تونستین ویرایش کنین کد ملیتون رو؟من که هرکار کردم نشد...اصلا قابلیت ویرایش نداره . حتی من تمامی مراحل ثبت نام رو هم طی کردم اما در نهایت هرچه تایید رو زدم بی فایده بود و برای کدملی اخطار میداد...

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام هنوز کد ملی ثبت نشده واقعا دیگه مسخرشو در آوردن آخه این چه وضعیه هر چه تماس هم میگیریم اشغاله امروز باز رفتم آموزش و پرورش یارو میگه مشکل از وزارت کله هر روز یه جواب میدن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن