خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Exclamation وضعیت سال دومی های کنکور چیه؟

سلام دوستان
      خواهش میکنم هر کسی اطلاع داره جواب بده

من سال دومی هستم،موقع ثبت نام برای مشخص شدن وضعیت وظیفه بین دو گزینه موندم

کد3:مشمولان دارای برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت(پزشکی ،کفالت و سایر...) در مدت اعتبار آن.

کد6: فارغ التحصیلان مقطع متوسطه(دارای مدک پیش دانشگاهی) به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا 20 سالگی به صورت پیوسته و حضوری(مدارس روزانه،بزرگسالان و آموزش از راه دور)و در صورتی که وارد غیبت نشده باشند.
      تبصره:دانش آموزانی که دوره متوسطه (سال اول متوسطه) را از مهر 91 اغاز کرده باشند،سقف مجاز سنوات تحصیلی آنان حداکثر تا پایان 20سالگی خواهد بود.

الان من معافیت تحصیلی رو دارم و تا 20 سالگی وقت دادن بهم
      چ کنم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      6 بزن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      کلا هر نوع پشت کنکوری ک جهشی نخونده باشه .برگه معافیت داشته باشه یا نداشته باشه کدش 6 میشه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برای کسی که بار دومشه و پشت کنکوره کد 6 بزنید برای کسی که پیام نوریه و سومین بارشه در واقع کد 3 بزنید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط max_hosein نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خواهش میکنم هر کسی اطلاع داره جواب بده

من سال دومی هستم،موقع ثبت نام برای مشخص شدن وضعیت وظیفه بین دو گزینه موندم

کد3:مشمولان دارای برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت(پزشکی ،کفالت و سایر...) در مدت اعتبار آن.

کد6: فارغ التحصیلان مقطع متوسطه(دارای مدک پیش دانشگاهی) به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا 20 سالگی به صورت پیوسته و حضوری(مدارس روزانه،بزرگسالان و آموزش از راه دور)و در صورتی که وارد غیبت نشده باشند.
      تبصره:دانش آموزانی که دوره متوسطه (سال اول متوسطه) را از مهر 91 اغاز کرده باشند،سقف مجاز سنوات تحصیلی آنان حداکثر تا پایان 20سالگی خواهد بود.

الان من معافیت تحصیلی رو دارم و تا 20 سالگی وقت دادن بهم
      چ کنم؟
      پشت کنکوری ها 6رو بزنن..شمام6بزن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دومین کنکورمه و معاف دائم دارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن