خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مطالعه دو،سه نفره

سلام.کسی هست که بخواد باهام درس بخونه؟یعنی چی؟یعنی اینکه هر روز از طریق ایمیل نیم ساعت،چهل دقیقه ای باهم باشیم و رفع اشکال کنیم و باعث انگیزه همدیگه بشیم؟لطفا هرکی که پایه ی درسیش قوی بود و دوست داشت این کار رو بکنه لطفا یه ایمیل بهم بده(به این خاطر از ایمیل استفاده کردم ک تلگرام تحریک کننده است و وقت بیشتری میگیره).اینم بگم که من از این کار هیچ قصدی ندارم و فقط میخوام انگیره ام تو درس خوندن بالا بره چون وقتی یه نفر ازت سوالی میپرسه خودتو به آب و آتش میزنی تا جوابشو بدی و اینطوری انگیزمون بالاتر میره
      ایمیلم:
      clever.boy.y97@gmail.com

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      سلام.کسی هست که بخواد باهام درس بخونه؟یعنی چی؟یعنی اینکه هر روز از طریق ایمیل نیم ساعت،چهل دقیقه ای باهم باشیم و رفع اشکال کنیم و باعث انگیزه همدیگه بشیم؟لطفا هرکی که پایه ی درسیش قوی بود و دوست داشت این کار رو بکنه لطفا یه ایمیل بهم بده(به این خاطر از ایمیل استفاده کردم ک تلگرام تحریک کننده است و وقت بیشتری میگیره).اینم بگم که من از این کار هیچ قصدی ندارم و فقط میخوام انگیره ام تو درس خوندن بالا بره چون وقتی یه نفر ازت سوالی میپرسه خودتو به آب و آتش میزنی تا جوابشو بدی و اینطوری انگیزمون بالاتر میره
      ایمیلم:
      clever.boy.y97@gmail.com
      اگه همین برنامه رو با دوستای همکلاسیت یا همشهریت اجرا کنید خیلی خیلی بازده و سرعت بالا میره...
      مثلا یک یا دو روز درهفته دور هم جمع شید و قسمت مشخص شده ی درس رو برای هم توضیح بدین ...
      اما طبق تجربه از طریق مجازی تاثیری نخواهد داشت ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه اینکار بهتره کنار هم باشین و باهم بخونین و تست بزنین. مجازی فایده نداره
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حیف که رفقای درس خونی تو محیط اطرافم ندارم و گرنه انجام میدادم و چون فارغ التحصیلم از بیشترهمکلاسی ها هم خبر ندارم.خواستن توانستن است و با محیط مجازی هم میشه ایجاد انگیزه کرد برای رقابت

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب با خودت رقابت کن... مث من
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      جیف دوست درسخونی ندارم
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      ایمیلم:
      clever.boy.y97@gmail.com

mfm:d

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کوتاه مدت خوبه،بلند مدت تاثیر منفی داره،بحث این نیست طرف بخون باشه،من ندیدم کسیو هرچی نکته بلده به یه نفر دیگه بگه اونم به صورت رایگان،،خواه ناخواه رقابت بینتون شکل میگیره.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از هر طریقی میخوای رقابت کنی بکن فقط سمت تلگرام نرو ...
      نرو داداچ نرو

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن