خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Cool جزوات دست نویس دینی 100(علیرضا یوسفیان پور)

به نام خدا

سلام دوستان کنکوری امیدوارم تا این جای کار خسته نباشین همون طور که قول داده بودم قرار بود جزوات دست نویسی که از روی دی وی دی های دینی اقای یوسفیان پور یا همون انتشارات حرف آخر نوشتم رو براتون بزارم فقط قبلش یه حرفی دارم

من برای این جزوه ها خدا شاهده کلی زحمت کشیدم و پدرم درومده تا نوشتمشون کلی شب بوده که بیدار موندم اینا رو نوشتم اونایی که دی وی دی های اقای یوسفیان پور رو دیدن میدونن با تصویر درس میده بیشتر و سخته جزوه کردنش (اما واقعا میره تو مخ ادم دیگه ام فراموش نمیشه) من نه پولی میخوام نه منتی دارم روی کسی چند نفر هم بودن که اومدن گفتن این جزوات رو نزارم چون براشون زحمت کشیدم و حیفه رایگان بیوفته دست دیگران اما باز من میزارم

گرچه زکات علم آموختنش هست اما یه چیز فقط ازتون میخوام برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستین کافیه. خب زیاد حرف زدم ببخشید بریم سر اصل مطلب و چند تذکر :

نکته 1) کسی از روی این جزوه ها چیزی نمیفهمه تا دی وی دی ها رو نگاه نکنه اگرم بفهمه ناقص میفهمه چون رنگ ها شکل ها همه یه مفهومی رو میرسونن یا یک سری روابط علت معلولی هست که با شکل معلوم میشه مثلا خورشید حکمت توی درس یک و دو و کل دینی علت و بچه های اون و پرتو هاش معلول یا رنگ زرد نشان دهنده نور بودن خدا و .....

نکته 2 )یه سری ریزه کاری ها بوده و مهم هم نبودن توی دی وی دی گفته نشدن من اونا رو هم نوشتم اول جزوه رو بخونید بعد نگاه به اون درس کنید
      می بینید که کامل کامل همه چی توی جزوه اورده شده بدون هیچ کم و کاستی همچنین کل ایات رو اقای یوسفیان پور که با تصویر یاد میده و کد نوشته من کل ایه رو نوشتم برای خودم که وسواس مطالعاتی دارم
      همچنین جزوه ها حجم کمی رو در برمیگیرن مثلا کل دینی چهارم شاید بشه 9 برگه اچار و این برای مرور کردنتون عالی میشه گرچه با تصویر همه رفتن تو مخ

نکته 3)چون همه درس ها رو ننوشتم پس نمیتونم کامل لینک دانلودش رو بزارم و مجبور هستم به عنوان عکس بزارمشون

نکته 4)هر هفته دو تا سه تا درس بیشتر نمی تونم بزارم چون خودمم کنکور دارم وباید بخونم زیاد وقت نمیکنم بیام انجمن

نکته 5 ) جزوه ها به صورت عکس گذاشته میشه چون اسکن کردن کلی برگه وقت میبره اگه بخوام عکس بگیرم بی کیفیت میوفته

نکته 6) بعضی درس ها ترکیبی درس داده شدن ومنم ترکیبی نوشتمشون و باز هم کسی متوجه میشه این ترکیب ها که دیده باشه

نکته 7 ) نکته اخرصلوات برای امام زمان یادتون نره . اگر دوست داشتین هم یه دعا برا من بکنید رشته مورد علاقم قبول بشم
      انشالله موفق باشین
      اگه سوالی داشتین توی همین پست بپرسین بتونم جواب میدم
      و هرچند وقت اومدین سر بزنین پست رو up کنید تا هرکس اومد ببینه و استفاده کنه

************************************************** ****************************************
      دینی سال دوم = درس اول +درس دوم + درس سوم =======>>>>> قرار داده شد

لینک دانلود =====>>>
      http://s4.picofile.com/file/8285504234/mohammad_7676.pdf.html

دینی سال سوم = درس دوم تا درس یازدهم =======>>>>> قرار داده شد

لینک دانلود ====>>>
      http://s2.picofile.com/file/8285719634/mohammad_7676.pdf.html

صلوات یادت نره
      ویرایش توسط mohammad_7676 : 21 بهمن 1395 در ساعت 18:42

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      عزیزُم پس فایل کجاست ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم میزارم عجله نکن فکر مارو هم بکن امشب درس یک و دو رو میزارم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      عزیزُم پس فایل کجاست ؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط mohammad_7676 : 20 بهمن 1395 در ساعت 01:36

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام ایول دمت گرم خیلی اقایی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش بی زحمت با برنامه cam scanner اسکن کن عکسا رو. بعضی جاها معلوم نیست و به در پرینت هم نمیخوره اینطوری

مرسی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کیفیت عکسا متاسفانه خیلی پایین بود
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی اون قدرا هم پایین نیست که میگین ها.در ضمن فکر پرینت رو نکنید چون حسابی عکس سیاه میوفته به نظر من بندازین توی یک گوشی تبلتی چیزی هر روز نگاشون کنید میشه ملکه ذهنتون
      اسکنرم خراب شده مجبور شدم عکس بگیرم انشاالله عکس های بعدی فکری به حالش میکنم

فرستاده شده از K015ِ من با Tapatalk
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      ولی اون قدرا هم پایین نیست که میگین ها.در ضمن فکر پرینت رو نکنید چون حسابی عکس سیاه میوفته به نظر من بندازین توی یک گوشی تبلتی چیزی هر روز نگاشون کنید میشه ملکه ذهنتون
      اسکنرم خراب شده مجبور شدم عکس بگیرم انشاالله عکس های بعدی فکری به حالش میکنم

آقا دمت گرم زحمت کشیدی

فقط معلومه کیفیت دوربینت خوبه ولی تو بجز یه عکس بقیشو خوب نگرفتی و ناجوره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز متشکرم از وقتی که میذارید. پیشنهادم اینه اگه گوشی اندرویدی دارید برنامه CamScanner رو نصب کنید و با این برنامه دوربین گوشی تبدیل به یک اسکنر فوق العاده میشه و به راحتی میتونید همه صفحات رو با هم عکس بگیرید و به صورت یک فایل pdf برامون آپلود کنید.
      بازم ممنون.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش یه چیزی حالا این دی وی دیا خوبه یعنی میشه باهاش 100 زد بدون این که چیز دیگه ای بخونی؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      دوست عزیز متشکرم از وقتی که میذارید. پیشنهادم اینه اگه گوشی اندرویدی دارید برنامه CamScanner رو نصب کنید و با این برنامه دوربین گوشی تبدیل به یک اسکنر فوق العاده میشه و به راحتی میتونید همه صفحات رو با هم عکس بگیرید و به صورت یک فایل pdf برامون آپلود کنید.
      بازم ممنون.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
      چشم.بررسی میکنم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2616 نمایش پست ها
      سلام داداش یه چیزی حالا این دی وی دیا خوبه یعنی میشه باهاش 100 زد بدون این که چیز دیگه ای بخونی؟
      نه نیازی نیست چیز دیگه بخونی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز عالی بود
      Its always Fun Listening to Someones Lie when You Already Know The Truth

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن