خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question با شیمی کنکور چطور رفتار کنیم ؟!!!

با سلام خدمت دوستان کنکوری.
      در سه سال اخیر دیدیم که استراتژی طراح‌های کنکور نسبت به قبل فرق کرده و سعی کردن تا هرسال با سوالات متفاوت و جدید بچه‌ها رو غافلگیر کنن ؛ تا حدی که برخی از سوالات کنکور سال 95 تیپ سوالات زیست‌شناسی رو داشتن.
      به نظر شما :

1- از چه منابعی استفاده کنیم ؟
      2- به چه نکاتی هنگام مطالعه توجه کنیم ؟
      3- آیا خلاصه نویسی می‌تونه در روند مطالعه مفید باشه ؟

با تشکر از شما.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      شیمی تمامش تمرین و حل تسته ! ... تقریبن از هر راهی هم بری تهش به یه چی میرسی ............... !
      .....................................
      واسه شروع و یادگیری ... شیمی های فیل مبتکران .. خود کتابای واجب مبتکران ... ترکیب شیمی 2 (الگو یا مبتکران) با شیمی های 3 و 4 خیلی سبز! ...... شیمی جامع گاج (با تک جلدی هاش فرقی نداره) ............... ! ::::: هم درسنامه هاشونم خونده بشه میتونه کافی باشه .... !
      ................
      بعدش یه سری از اینا رو تست بزنی تمومه !
      ++ شیمی پیش و پایه آزمون فار
      ++ شیمی پیش و پایه موج آزمون الگو
      ++ شیمی پیش و پایه ... یکیش الگو یکیش فــار
      ++ شیمی iq گــاج

.................
      خط ویژه های مفاهیم و مسائل گاج هم واسه جمع بندی خیلی خوبن !
      .................
      و تمام !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از خود کتاب درسی هم غافل نشید، خط به خطش رو بخونید و مطمئن بشید که تمام مطالبش رو میفهمید.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب ازمون شیمی خیلی سبز خوبه ب نظرتون برا بعد عید ؟؟
      سطحش چقده؟ بدرد خوب جا افتادن سطح و یادگیری بیشتر میخوره؟؟ اگ استفاده کردین یکم توصیفش کنین لدفن
      ر.ا کلا کتاب خیلی مهمه راحت ازش نگذرین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      کتاب ازمون شیمی خیلی سبز خوبه ب نظرتون برا بعد عید ؟؟
      سطحش چقده؟ بدرد خوب جا افتادن سطح و یادگیری بیشتر میخوره؟؟ اگ استفاده کردین یکم توصیفش کنین لدفن
      ر.ا کلا کتاب خیلی مهمه راحت ازش نگذرین

سلام . چون من پارسال زدمش ( البته نه کامل ) نظرمو میگم . اول اینکه سطح این کتاب خیلی خیلی بالاست بخصوص محاسباتیاش در حد المپیاده ! ینی به نظر من قطعا نذارش برا دو ماه آخر چون اگه تو سطح 50 درصد خونده باشی نا امیدت میکنه . به نظرم بذارش تو فروردین هر روز یه آزمونشو بزن دو روزم برا تحلیلش بذار.
      اصلا هدف این کتاب ( با توجه به مقدمه ی خود مولفش ) این بوده که بهت بفهمونه لازم نیست سوالارو همرو جواب بدی و یاد بگیری سوالای اسونو بزنی اول .
      در کل سطحش خیلی بالاست ولی واقعا اگه تحلیل کنی و قبلش خونده باشی به نظرم به درد بخوره و عالیه .

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من الان موج ازمون الگو پیش و پایه میزنم.الان با این قیمت ایکیو واقعا وسوسه شدم بگیرمش.به نظرتون همین موج ازمون ها رو کافیه بزنم یا اینکه ایکیو هم بگیرم؟
      اصن گرفتن ایکیو اینموقع درسته؟
      این بهتره که چند بار میکرو های گاج و الگو رو یزنم یا اینکه الان ایکیو رو بگیرم پون میگن سوالات سخت تری داره؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan76 نمایش پست ها
      دوستان من الان موج ازمون الگو پیش و پایه میزنم.الان با این قیمت ایکیو واقعا وسوسه شدم بگیرمش.به نظرتون همین موج ازمون ها رو کافیه بزنم یا اینکه ایکیو هم بگیرم؟
      این بهتره که چند بار میکرو های گاج و الگو رو یزنم یا اینکه الان ایکیو رو بگیرم پون میگن سوالات سخت تری داره؟

موج ازمون به درد مرور و جمع بندی میخوره من خودم اینجوری میخونم:
      پایه: گاج نقره ای+ ای کیو
      پیش:گاج نقره ای+موج ازمون
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan76 نمایش پست ها

ببین وقت میکنی بزنی یا نه ؟ آیکیو تعداد تستاش دقیقا 3666 تا هستش ! ینی سه ماهه هم بخوای تمومش کنی باید روزی 40 تا تست ازش بزنی و تستاشم از معمولی داره تا خیلی سختاش که سوالای خیلی سختش میشه سوالای سنجش و گاجای پارسال . اگه میخوای سرمایه گذاری کنی رو این درس خب آره بد نیست بزنیش

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmoa76 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان کنکوری.
      در سه سال اخیر دیدیم که استراتژی طراح‌های کنکور نسبت به قبل فرق کرده و سعی کردن تا هرسال با سوالات متفاوت و جدید بچه‌ها رو غافلگیر کنن ؛ تا حدی که برخی از سوالات کنکور سال 95 تیپ سوالات زیست‌شناسی رو داشتن.
      به نظر شما :

1- از چه منابعی استفاده کنیم ؟
      2- به چه نکاتی هنگام مطالعه توجه کنیم ؟
      3- آیا خلاصه نویسی می‌تونه در روند مطالعه مفید باشه ؟

با تشکر از شما.
      منبع شیمی که مبتکران +فیل مبتکران+فار
      نکات هم که همه فرمولا و اینا رو باید حفظ کنید حتی اگر ساختاری باشه مثلا ساختار گلوکز و ایبوبروفن و اسپیرین و اینا رو همه رو باید حفظ کنید چون طراحا به همین چیزا گیر میدن خیلی.....
      خلاصه نویسی من خودم نمیکردم نظری ندارم ولی نکات باحال تستا و ازمونا رو مینوشتم و مرور میکردم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا انقدر تست تیپ جدید بزنید که سوالات سخت براتون عادت بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن