خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question *پیوستگی براکت *

سلام دوستان
      کسی میتونه این سوال رو برام توضیح بده؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 00000000000.jpg  
      Only when the bottom of the valley you could understand how glorious is the highest mountain top

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توابع براکتی در نقاط صحیح کننده براکت ناپیوسته هستند ؛ دامنه ی زیر رادیکال رو حساب کنید و تعداد نقاط صحیح رو حساب کنید .
      دامنه ی زیر رادیکال میشه بین منفی دو و خود دو ( البته بازه بسته ! ) ؛ حالا میتونید براکت رو مساوی k قرار بدید و به ازای نقاطی که کل رادیکال صحیح میشه بگید ناپیوسته هست که به ازای نقاط 2 و منفی 2 ناپیوسته هست که میشه دو نخطه
      موفق باشید .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      توابع براکتی در نقاط صحیح کننده براکت ناپیوسته هستند ؛ دامنه ی زیر رادیکال رو حساب کنید و تعداد نقاط صحیح رو حساب کنید .
      دامنه ی زیر رادیکال میشه بین منفی دو و خود دو ( البته بازه بسته ! ) ؛ حالا میتونید براکت رو مساوی k قرار بدید و به ازای نقاطی که کل رادیکال صحیح میشه بگید ناپیوسته هست که به ازای نقاط 2 و منفی 2 ناپیوسته هست که میشه دو نخطه
      موفق باشید .
      اتفاقا منم اول همین طوری حل کردم ولی جواب غلطه جواب درست هست مثبت رادیکال سه و منفی رادیکال سه و صفر
      Only when the bottom of the valley you could understand how glorious is the highest mountain top

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.shaghayegh نمایش پست ها
      اتفاقا منم اول همین طوری حل کردم ولی جواب غلطه جواب درست هست مثبت رادیکال سه و منفی رادیکال سه و صفر
      بله حق با شماست دوباره بررسی کردم ولی نقاط 2 و منفی 2 هم هستند چون صحیح میشه ولی مثلا این دو عدد یا همون رادیک 3 و منفی رادیک 3 یک مقدار بدست میارن برای تابع و در کل سه نقطه میشه ( صفر ، یک ، دو )
      پنج تا تابع هست که واقعا اذیت میکنن اینم جزوشونه ( تجربیا فقط دوتاشو دارین)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دامنش از منفی دو تا مثبت دو هست درست
      تو منفی دو حدش وقتی از راست میاد ( که فقط هم تو همون راست تعریف شده) میشه صفر مقدارشم که مساوی صفر هست پس پیوسته هست
      تو دو هم همینجوریه (از چپ تعریف شده و پیوسته هست )پس اونجا هم پیوسته هست میمونه نقاط صحیح که داخل براکت رو یک میکنن یعنی رادیکال 3 و منفی رادیکال 3 اینجا من حد تابع وقتی میاد به رادیکال سه رو نوشتم که نشون میده پیوسته نیست uploadfromtaptalk1486497900568.jpg
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن