خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question انتخاب رشته و دانشگاه

با سلام دوستان
      رشته آموزش زبان با دبیری زبان چه فرقی داره ؟ آیا من میتونم توی دانشگاه امام خمینی رشته مترجمی یا آموزش زبان بخونم بعد وقتی ک مدرکمو گرفتم برم توی مدارس تدریس کنم؟ یا نه فقط باید دانشگا فرهنگیان باشع؟
      ( با اینکه کنکور 97 هستم میپرسمااا )

با تچکر

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.خب دوست عزیز آخه اینجا ایرانه وهر روز یه قانون تصویب میشه خدا میدونه که ببینم تا وقتی که شما درستون تموم بشه این روزگار چن تا چرخ بخوره ...فعلا هم که دفترچه کنکور96اومده ....موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanblur00 نمایش پست ها
      با سلام دوستان
      رشته آموزش زبان با دبیری زبان چه فرقی داره ؟ آیا من میتونم توی دانشگاه امام خمینی رشته مترجمی یا آموزش زبان بخونم بعد وقتی ک مدرکمو گرفتم برم توی مدارس تدریس کنم؟ یا نه فقط باید دانشگا فرهنگیان باشع؟
      ( با اینکه کنکور 97 هستم میپرسمااا )

با تچکر
      ن نمیتونی اونجوری باید آزمون استخدامی چیزی شرکت کنی دبیری تضمینیه ولی اونیکی ازمون داره
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها

ن نمیتونی اونجوری باید آزمون استخدامی چیزی شرکت کنی دبیری تضمینیه ولی اونیکی ازمون داره
      بنظرتون کدومش بهتره؟
      من بیشتر دوس دارم ک برم دانشگاه امام خمینی !! حالا نمیدونم کدوم راه بهتره ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanblur00 نمایش پست ها
      بنظرتون کدومش بهتره؟
      من بیشتر دوس دارم ک برم دانشگاه امام خمینی !! حالا نمیدونم کدوم راه بهتره ...
      سلام...دوست عزیز بنظر من دبیری زبان بهتره هم دوره تحصیل حقوق میدن هم استخدامی تضمینی...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من دانشجومعلمان ورودی 91 دانشگاه فرهنگیان بودم و پارسال فارغ التحصیل شدم در ابتدا رشته ی ما دبیری علوم اجتماعی بود ولی بعدا بنابر بخشنامه وزارت علوم و تحقیقات عنوان رشته را به آموزش علوم اجتماعی تغییر دادند
      فرق دبیری با آموزش در سرفصل ها و واحدها می باشد و بجز آن فرق خاصی را ندارد
      و اینکه عنوان رشته آموزش باشه بهتره چون بروزتر می باشد .
      اگه سوالی داشتین میتونید از وب ما به ادرس يار فرهنگي بپرسید.
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن