خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation مشکل با خوده تست !! کمک کنید//

سلام دوستای عزیزم.امیدوارم هر جا که هستین موفق و پیروز باشید.من از خواننده های خاموش این وب هستم و این اولین تاپیک من هست چون بیشتر جواب سوالامو گرفتم ولی چنتا مشکل کوچیک دارم
      من سال سوم ریاضی هستم و در منطقه ی 3..واقعتیش من نمیتونم اصلا تست بزنم البته برای اختصاصی ها. من تصمیم مثلا میگیرم 20 تا تست حسابان یا فیزیک بزنم و لی شاید بتونم دو تاشو خودم حل کنم.بقیه رو شاید تا ده دقه فک کنم ولی نمیتونم حل کنم .کتابم هم میکرو حسابان و خیلی سبز فیزیک....و بعدش که میرم پاسخو میبینم تستو متوجه میشم.....خیلیا میگن این روش درست نیست و من در واقع دارم تستو حفظ میکنم...فک کنم راست میگن..میگید چه کار کنم...//
      دوستن عزیز من خودم اول جزوه رو خوب میخونم و بعدش درسنامه گاج و تمرینات کتاب رو حل میکنم تا به خوبی مسلط بشم و بعدش میرم سراغ تست اما بازم واسم سخته موندم چه کنم...تو قلم چی پایین ترین درصدام مربوط به فیزیک و حسابان هست (حسابان 10 فیزیک 15)چوم اصلا نمیتونم تست بزنم..
      سوال بعدیم اینه که ایا تو طول هفته هر روز باید اختصاصی ها رو خوند یا مثلا دو یا سه روز؟؟؟؟ واسه هر درس اختصاصی چند ساعت تو هفته وقت بزارم ؟؟
      در پناه حق
      ویرایش توسط sharif.cfz : 19 بهمن 1395 در ساعت 12:09

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم
      این پرسش شما قاعدتا هیچ جواب کلی نداره مثلا من بگم این کارو بکن شما هم انجام بدی و موفق بشی...
      تنها راهت به نظر بنده این هست که ابتدا کتاب آموزش بگیری و تمرین در خلال آموزش حل کنی بعد تست بزنی همون اول نرو سراغ تست
      البته بعد از حل چند تمرین بری سراغ تست و حتما خوب رو سووال فک کن و اگه دیگه واقعا نتونستی حل کنی ببین مشکل از کجاست شاید به خاطر این بوده سوال یک سوال خلاقیتی بوده شاید سوال روتینگی بوده ولی شما نتونستی حلش کنی پس باید بیشتر تست بزنی همینجور که میری جلو خودت میفهمی که سطحت فرق کرده...
      امیدوارم موفق باشی
      ببخشید طولانی شد.....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون....کمک بزرگی کردی
      موفق باشی عزیز
      بقیه دوستان منتظر راهنماییتون هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی کمک کنه !!!!!!!!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من شما یه کتاب تست بگیرید و اونو اینقدر بزنید تا به همونا مسلط بشید
      به جای اینکه هر بار یه تست جدید تالیفی بزنید و ندونید چی شده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن