خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل ثبت نام در کنکور 96 برای ورودی های روزانه قبل از 95

سلام . من ورودی 92 مهندسی دانشگاه سراسری روزانم. قصدم این بود که امسال انصراف ندم و کنکور تجربی 96 شرکت کنم .هدفم قبولی در رشته های دانشگاه آزاد و بین الملل (غیر روزانه) هست . یکی از بندای اطلاعیه سازمان سنجش امسال میگه :

- براساس ضوابط، دانشجويان ورودي قبل از سال 1395 دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در صورتي مي‌توانند در آزمون سراسري سال 96 ثبت‌نام و شركت نمايند كه اولاً واجد شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون مذكور باشند و ثانياً حداكثر تا تاريخ 1395/12/1 نسبت به انصراف قطعي از تحصيل اقدام نمايند. بديهي است كه داوطلبان مذكور، در صورت عدم انصراف قطعي از تحصيل تا تاريخ تعيين شده، در صورت موفقيت و قبولي در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي جديد خود نيستند و به عنوان داوطلب متخلف تلقي خواهند شد.

یعنی من واسه ی قبولی رشته های داتشگاه آزاد و بین الملل هم حتما باید تا 30 بهمن انصراف بدم یا این فقط واسه ی قبولی رشته های روزانس ؟؟ خواهشا اگه کسی اطلاع داره بگه .
      ویرایش توسط AminTell : 18 بهمن 1395 در ساعت 22:42

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعد قبولی انصراف بده.
      این مسائل قبلا بوده نمیدونم چرا میگی امسال زدن!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین اینجا نوشته دانشجویان روزانه ورودی قبل 95 در صورتی می توانند در کنکور سراسری 96 شرکت کنند که حداکثر تا 1 اسفند انصراف داده باشن . من نمی خوام انصراف بدم پس طبق این چیزی که اینجا نوشته من کلا نمیتونم کنکور شرکت کنم . اصلا ذکر نکرده که این چیزی که میگه فقط واسه قبولی رشته های روزانس .

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا جو ندید . این بند تو دفترچه های سال قبلم بوده . قبل تاپیک زدن یه سرچ بکنید بد نیست

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      لطفا جو ندید . این بند تو دفترچه های سال قبلم بوده . قبل تاپیک زدن یه سرچ بکنید بد نیست

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      بنده قصد جو دادن ندارم یه سوال داشتم .شما مطمئنی ؟ یعنی برای قبولی رشته های بین الملل و آزاد مشکلی نیست ؟ این چیزی که نوشته فقط برای قبولی رشته های روزانس ؟ چون اصلا ذکر نکرده فقط رشته های روزانه گفته کلا نمیشه شرکت کنید اگه انصراف نداده باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تا پروسه ثبتنام شروع نشده 8صبح زنگ بزن سنجش بپرس خیال خودتو راحت کن ....سایت باز بشه شماره های سنجش دیگه پاسخگو نیس بس ک اشغاله
      این پیشنهاد صرفا برای ارامش روانی خودته
      خدایا کمکمون کن

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط براي روزانه انصراف واجبه!!براي ساير دوره ها خير، لازم نيس!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminTell نمایش پست ها
      سلام . من ورودی 92 مهندسی دانشگاه سراسری روزانم. قصدم این بود که امسال انصراف ندم و کنکور تجربی 96 شرکت کنم .هدفم قبولی در رشته های دانشگاه آزاد و بین الملل (غیر روزانه) هست . یکی از بندای اطلاعیه سازمان سنجش امسال میگه :

- براساس ضوابط، دانشجويان ورودي قبل از سال 1395 دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در صورتي مي‌توانند در آزمون سراسري سال 96 ثبت‌نام و شركت نمايند كه اولاً واجد شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون مذكور باشند و ثانياً حداكثر تا تاريخ 1395/12/1 نسبت به انصراف قطعي از تحصيل اقدام نمايند. بديهي است كه داوطلبان مذكور، در صورت عدم انصراف قطعي از تحصيل تا تاريخ تعيين شده، در صورت موفقيت و قبولي در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي جديد خود نيستند و به عنوان داوطلب متخلف تلقي خواهند شد.

یعنی من واسه ی قبولی رشته های داتشگاه آزاد و بین الملل هم حتما باید تا 30 بهمن انصراف بدم یا این فقط واسه ی قبولی رشته های روزانس ؟؟ خواهشا اگه کسی اطلاع داره بگه .

این بند مربوط به دانشگاه های روزانه میشه

اگه دانشجوی دانشگاه نوبت دوم شبانه ، پیام نور ، دانشگاه آزاد ، غیر انتفاعی ، علمی کاربردی باشین میتونین شهریور ماه سال 96 وقتی قبولیتون در دانشگاه جدید قطعی شد انصراف بدین .

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      فقط براي روزانه انصراف واجبه!!براي ساير دوره ها خير، لازم نيس!!
      پس چرا تو اطلاعیه نوشته اگه انصراف نداده باشی کلا نمیتونی کنکور شرکت کنی ؟ هیچ جا قید نکرده فقط واسه قبولی رشته های روزانه انصراف لازمه
      و برای قبولی رشته های غیر روزانه لزوما نیاز به انصراف نیس

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس چرا تو اطلاعیه نوشته اگه انصراف نداده باشی کلا نمیتونی کنکور شرکت کنی ؟ هیچ جا قید نکرده فقط واسه قبولی رشته های روزانه انصراف لازمه
      و برای قبولی رشته های غیر روزانه لزوما نیاز به انصراف نیس
      اون منظورش اینه که اگه الان دانشجوی دوره روزانه هستی (به جز ترم اول و دوم) نمیتونی سال بعد روزانه قبول بشی ! و باید تا اول اسفند ماه از دانشگاه روزانه ای که الان توش دانشجو هستین انصراف بدین !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      تا پروسه ثبتنام شروع نشده 8صبح زنگ بزن سنجش بپرس خیال خودتو راحت کن ....سایت باز بشه شماره های سنجش دیگه پاسخگو نیس بس ک اشغاله
      این پیشنهاد صرفا برای ارامش روانی خودته
      از طریق سیستم پاسخگویی سنجش پرسیدم ازشون . دقیق توضیح دادم سوالمو همین متنو که گذاشتم بالا واسم فرستادن . متنش اصلا شفاف نگفته آدمو گیج می کنه . ممنون از پیشنهاد زنگ میزنم فردا

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Goodbye forever نمایش پست ها
      اون منظورش اینه که اگه الان دانشجوی دوره روزانه هستی (به جز ترم اول و دوم) نمیتونی سال بعد روزانه قبول بشی ! و باید تا اول اسفند ماه از دانشگاه روزانه ای که الان توش دانشجو هستین انصراف بدین !
      من دانشجوی سراسری مهندسی نفت روزانم ورودی 92 . کجا قید کرده فقط روزانه
      نمی تونی قبول شی ؟ گفته اگه انصراف ندی کلا نمی تونی شرکت کنی از متنش اینجور برداشت میشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دانشجوی سراسری مهندسی نفت روزانم ورودی 92 . کجا قید کرده فقط روزانه
      نمی تونی قبول شی ؟ گفته اگه انصراف ندی کلا نمی تونی شرکت کنی از متنش اینجور برداشت میشه
      دوست عزیز !!! شما قبلا روزانه قبول شدین ، چون از زمان قبولیتون یکسال گذشته واسه شما منعی نداره! (که دوباره در روزانه قبول بشین)

اما چون دانشگاه شما روزانه هست باید تا اول اسفند ماه انصراف بدین واگرنه نمیتونین در کنکور شرکت کنین چون دانشگاه شما روزانه است !

از طرفی شما چون پسر هستین باید خدمت سربازی رو هم در نظر داشته باشین اما اگه دکتری قبول بشین مشکلی نداره

ویرایش توسط Goodbye forever : 18 بهمن 1395 در ساعت 23:16

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Goodbye forever نمایش پست ها
      دوست عزیز !!! شما قبلا روزانه قبول شدین ، چون از زمان قبولیتون یکسال گذشته واسه شما منعی نداره! (که دوباره در روزانه قبول بشین)

اما چون دانشگاه شما روزانه هست باید تا اول اسفند ماه انصراف بدین واگرنه نمیتونین در کنکور شرکت کنین چون دانشگاه شما روزانه است !

از طرفی شما چون پسر هستین باید خدمت سربازی رو هم در نظر داشته باشین اما اگه دکتری قبول بشین مشکلی نداره
      دوست عزیز دانشگاه روزانه کلا نداریم رشتس که روزانه شبانه داره . شما سوال بنده رو کلا متوجه نشدین .من نمیخوام انصراف بدم و کنکور شرکت کنم واسه رشته های غیر روزانه .

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز دانشگاه روزانه کلا نداریم رشتس که روزانه شبانه داره . شما سوال بنده رو کلا متوجه نشدین .من نمیخوام انصراف بدم و کنکور شرکت کنم واسه رشته های غیر روزانه .

دانشگاه روزانه همون رشته ای هست که روزانه قبول میشی ...

تا اونجایی که من اطلاع دارم دانشجویان دانشگاه های روزانه باید قبل از ثبت نام کنکور انصراف بدن !

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن