خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

رشته دبیری زیست

سلام دوستان . من علاقه خیلی زیادی به دبیری زیست دارم می خواستم بدونم چطوریه شرایطش چه طوری بر میدارن و.... ممنون میشم یه جوابع کامل بدین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ithossein نمایش پست ها
      سلام دوستان . من علاقه خیلی زیادی به دبیری زیست دارم می خواستم بدونم چطوریه شرایطش چه طوری بر میدارن و.... ممنون میشم یه جوابع کامل بدین
      ترازت باید بالای 6500باشه و رتبه نسبتا خوبی بیاری بعد دعوت ب مصاحبه میشی بعد اگ مصاحبت خوبشد قبول میشی
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام اگر مث کسانی که به فرض با رتبه 20یا30هزار میرن رشته دبیری زیست بری دانشگاه که اصن سرکار نمیری مگر اینکه فرزند جانباز یا شهید باشید که شاید استخدام بشید.اما اگر دانشگاه فرهنگیان یا شهید رجایی قبول بشیدودرکل دانشگاه هایی که مصاحبه دارن که حتما حکمتون زده میشه وسرکار میرید البته دانشگاه فرهنگیان برای دبیری زیست رتبه خوبی تقریبا میشه گفت درحد پرستاری میخواد...البته مصاحبه اش مهم تره چون خیلی ها اونجا رد میشن.موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خوبه که ب این رشته علاقه دارید‌‌...و بهتون اطمینان میدم ک ازینکه این رشته رو انتخاب کردین پشیمون نمیشید...توی کنکور علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان رو اعلام میکنید بعد اواسط شهریور ماه قبل از نتایج نهایی با داشتن شرط های معدل کل دیپلم ۱۵ب بالا و تراز کنکور بیش از ۶۵۰۰ دعوت به مصاحبه میشید....مصاحبه هم دو قسمته عقیدتی سیاسی و احکام و تخصصی .....البته با ی سری تحقیقات از محل زندگی و مدرسه تحصیل.....اگه توی زیرگروه دبیری زیست نمره تراز بالاتری نسبت به بقیه داشته باشید و رتبه خوبی داشته باشین شانستون نسبت به بقیه ۲برابره البته تاثیر مصاحبه هم غیرقابل انکاره...چنانچه شرایط بالا رو داشته باشین ولی در مصاحبه خوب عمل نکنید ینی نتونید خوب صحبت کنید رد میشین....بعضی هم موقع معاینات پزشکی رد میشن....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلا معلمی شغل خیلی خوبیه مخصوصا برای دختر
      هم محیطش آرومه و سالم(دیگه کم تر جایی پیدا میشه که محیط سالم باشه واقعا غنیمت شده)
      هم تعطیلاتتو داری
      هم احترام
      اگر باهوش و زرنگ هم باشی میتونی معلم زیست کنکوری بشی
      درامدشم که خوبه
      موفق باشی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tarannom76 نمایش پست ها

خیلی خوبه که ب این رشته علاقه دارید‌‌...و بهتون اطمینان میدم ک ازینکه این رشته رو انتخاب کردین پشیمون نمیشید...توی کنکور علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان رو اعلام میکنید بعد اواسط شهریور ماه قبل از نتایج نهایی با داشتن شرط های معدل کل دیپلم ۱۵ب بالا و تراز کنکور بیش از ۶۵۰۰ دعوت به مصاحبه میشید....مصاحبه هم دو قسمته عقیدتی سیاسی و احکام و تخصصی .....البته با ی سری تحقیقات از محل زندگی و مدرسه تحصیل.....اگه توی زیرگروه دبیری زیست نمره تراز بالاتری نسبت به بقیه داشته باشید و رتبه خوبی داشته باشین شانستون نسبت به بقیه ۲برابره البته تاثیر مصاحبه هم غیرقابل انکاره...چنانچه شرایط بالا رو داشته باشین ولی در مصاحبه خوب عمل نکنید ینی نتونید خوب صحبت کنید رد میشین....بعضی هم موقع معاینات پزشکی رد میشن....
      بخشی از جوابتون رو قرمز کردم اونجا که گفتین علاقه مندی رو مشخص کنیم یعنی کجا دقیقا باید این کار رو انام بدم موقع ثبت نام کنکور؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون جا ک علامت میزنید مثلا پیام نور و غیر انتفاعی و ....باید براش کارت اعتباری بگیرین موقع ثبت نام کنکور.....

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      باید کنکور رتبه خوب بیارید زیر 4 هزار فکر کنم
      بعد دانشگاه تربیت معلم انتخاب کنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موقع ثبت نام باید علامت بزنی دانشگاه فرهنگیان رو
      بعد از اومدن نتایج اگه مجاز شده باشین مراحلش رو توی سنجش میزنن واستون

یعنی اول میری معاینه پزشکی اگه مشکلی نبود میری برای مصاحبه و گزینش
      فقط اینو بگم که اگه واقعا علاقه داری خیلی باید تلاش کنی
      چون دانشگاه فرهنگیان داوطلب زیاد داره و رتبه های خوب رو میگیره
      من به شخصه رتبه دو رقمی تجربی و ریاضی رو دیدم که اومدن دانشگاه فرهنگیان

ویرایش توسط Elin : 19 بهمن 1395 در ساعت 18:41

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یادمه توی دفترچه زده بود رتبه زیر 6500 و معدل بالای 15
      ولی من دیدم با رتبه های بالاتر حتی 15 هزار هم دعوت شدن به مصاحبه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن