خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina__76 نمایش پست ها
      من که هنوزم رو حرفم هستم و مطمینم نتیجه میگیرم چون اهدافی فرا تر از دندون دارم
      فراتر
      از دندون کجای دندونه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته دوستان استرس با هیجان فرق میکنه
      استرس یعنی دست و پات بلرزه و نتونی تمرکز کنی
      اما هیجان یعنی یه دفعه موقعی که خوابت میگیره،داغ میکنه گوشات نفست تند تند میشه و خوابت میپره
      و همچنین موقع ترس-خوشحالی-بازکردن سایت سنجش برای دیدن کارنامه ها هیجان وجود داره
      (علتشم بچه های گل گلاب تجربی میدونن:هورمون ستیز و گریز)
      حتما دومی رو تجربه کردین و با استرس اشتباهش گرفتین
      هیجان اصلا بد نیست بلکه خوبم هست.همین هیجان میان بچه هایی که توی بهمن دایورت میکنن و بچه هایی که سرعتشون زیاد میشه فرق ایجاد میکنه(هیجان ،سرعت و تمرکزو زیاد میکنه)
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aamir نمایش پست ها
      چی بگم والا.....منم تاالان از خیلیا مشورت گرفتم همشونم میگن تلاش و تلاش و تلاش. حتما هم درسته که اینو میگن خودمم تا قبل کنکور باور داشتم که با تلاش میشه به همه جا رسید و همیشه جزو شاگردا بودم با تلاش .تا اینکه رسیدم به کنکور .امسال هم واقعا نشستم خوندم ولی هنوز نتیجه نداده که امیدوارم نتیجه بده.کلا گیج شدم .مثه یه نفری میمونم که راهشو گم کرده.
      مگه تلاش کردن فقط ساعت مطالعه بالا و تست زیاده؟شما وقتی نتیجه نمیگیری چرا روش خوندنت عوض نمیکنی؟چرا منابعت عوض نمیکنی؟چرا مشاور نمیگیری حداقل یک جلسه تا مشکلت برطرف شه؟همه چیزو ننداز گردن مشکلات.شاید داری راه رو اشتباه میری.تا فرصت داری درست کنروش هاتو.من سال سوم کنکورم هست و از تراز ۵ هزار رسیدم به ۶۵۰۰ شاید ۳ بار روش خوندنم رو عوض کردم توی دروس مختلف.دنبال این نگرد که اشتباهاتو بندازی گردن چیزای دیگه.واقع بین باش.موفق باشی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخونید دوستان

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خيلي ممنون بابت تگ
      پستتون خيلي مفيد بود

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      می
      تو
      me3

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      دقیقا الان تو همین وضعیت به سر میبرم

تنها چیزی که ارومم میکنه اینه که اول صبح که بیدار میشم به خودم میگم مینا بزار بقیه هرچی میخان بگن؛بگن از برنامه عقبی؛بگن ما اگه پشت کنکوری بودیم فلان میکردیم و فلان میشدیم....
      فعلا که بقیه جای من نیستن پس بقیه خیلی بیخود میکنن حتی به زندگی من نگاه کنن چه برسه بخان اظهار نظر کنن
      3حالت دارi
      یا نیمه فروردین تموم میکنم یا اخر فروردین یا نیمه اردیبهشت
      چیزی که مهمه اینه که بلاخره تموم میکنم

مهم تموم کردن نیست اصلا این ی طرز فکر رایج و اشتباهه که من خودم تازه چن ماهه ک ترکش کردم شما اگه همه ی شیمی و بخونی و با تردید دفترچه کنکورتو باز کنی خیلی بدتره از اینکه فقط سوم بخونی و مطمین باشی 12 تاشو حداقل 11 تا درست میزنی

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با تلاش به هرچیزی که انسان اراده کنه میرسه البته تلاش در حد اون هدف باشه نه کمتر

و این که نمیدونم درست فکر میکنم یا غلط اما به نظر من این کنکور عمر خیلی از ما ها رو تلف کرده و این که یکی رتبه اول کنکور بشه قطعا فرد موفقی نخواهد شد چه بسا از این افراد خیلی داشتیم .با کنکور نمیشه گفت که نفر اول سطح علمی بالایی داره یا خیلی باهوش و ....... هستش .و فردی که اخر میشه کنکور هم بدبخت میشه و نمیتونیم بگیم سطح علمی پایین داره و کم عقله و یا .......
      مونده به این که هدف داریم یا نه عرزه داریم یا نه همین دوستان اگه تو این بابت نظری دارن بگن
      ویرایش توسط Merlin021 : 20 بهمن 1395 در ساعت 11:02

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      فراتر
      از دندون کجای دندونه؟
      اونجا

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ترم دو خیلیا بیخیال میشن
      خیلیام بهترین میشن
      بستگی به خود طرف داره ، خودش کدومو بخواد....

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Merlin021 نمایش پست ها
      با تلاش به هرچیزی که انسان اراده کنه میرسه البته تلاش در حد اون هدف باشه نه کمتر

و این که نمیدونم درست فکر میکنم یا غلط اما به نظر من این کنکور عمر خیلی از ما ها رو تلف کرده و این که یکی رتبه اول کنکور بشه قطعا فرد موفقی نخواهد شد چه بسا از این افراد خیلی داشتیم .با کنکور نمیشه گفت که نفر اول سطح علمی بالایی داره یا خیلی باهوش و ....... هستش .و فردی که اخر میشه کنکور هم بدبخت نمیشه و نمیتونیم بگیم سطح علمی پایین داره و کم عقله و یا .......
      مونده به این که هدف داریم یا نه عرزه داریم یا نه همین دوستان اگه تو این بابت نظری دارن بگن
      دوستان نظری ؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

گپ و گفت دوستانه و خودمانی با کنکوری ها ؛

عاغایی خانومی سلام
      هیچی راستیتش دیروز عصر اینا داشتم می‌رفتم کتابخونه که یه کتاب بگیرم
      ، کنار نیمکت نزدیک کتابخونه یه کنکوری 96 با حال نزار نشسته بود و داشت خیر سرش آواز می‌خوند ؛

شب بود بیابان بود زمستان بود ...

آزمون بود درسای فراوان بود ...
      مرگ بود درد بود بدبختی بود ...

منم بلند بلند زدم زیر آواز که « نخَر آقا نخَررررررررر »! و اون کنکوری 96 نذاشت من براش توضیح بدم كه چى نخر و فرار کرد و رفت! حالا من تصمیم گرفتم برای شما توضیح بدم!

بعضیا الآن استرس گرفتن ... پیش خودشون میگن وای نصف زمانمون رفت هیچ کاری نکردیم!

خيليا ممکنه برگردن به بعضیا بگن ؛

« هه! اینو نخوندی؟ اونو نخوندی؟ هار هار هار!
      عقبی که! خاک بر سر بیشـعورت کنن!
      نمی‌رسیا! فلان دانش‌آموز تو فلان مدرسه هشتصد و پنجاه و شیش بار فلان درسو خونده! »

حواستون باشه كه این خيليا دوستای اون بعضیا نیستن!
      دوستای ما هم نیستن!
      آها داشتم اينو ميگفتم كه نخَر آقا نخَر ، خانوم نخر! دوست عزیز، گوگولی مگولی! نخر دیگه!

اَه، چى نخر خب؟!؟

استرس از خيليا نخر!
      از هيشكى نخر ...

اصلن از کنار مغازه هاى استرس فروشى نگذر، از کنار دستفروشای استرس هم نگذر! آنلاین استرس سفارش نده، اصن چشاتو ببند روی همه‌ی استرس فروشا و ...

به جاش يه خودکار قرمز بخر ، خط بکش روى همه استرسا و از زندگیت حذفشون کن!
      ترم 2 دوره‌ی روحیه است! دوره‌ای که خیلیا تحت فشار زیاد قرار می‌گیرن و بیخیال می‌شن ...

همینجاست که بعضیا می‌تونن این خیلیا رو جا بذارن!

تو هم بیا با هم بشینیم تصمیم بگیریم که جزو اين بعضیا باشیم نه اون خیلیا!
      بیا تمام تلاشمون رو بکنیم، با تمام قدرتمون به خیلیا نشون بدیم که ما بعضیا هستیم! بعضیا که می‌خوان کاری کنن که بقيه تعجب کنن و دهنشون باز بمونه!

پس با یه خودکار آبی برای برنامه ریزی،

یه مداد و پاک کن برای افتادن به جون جزوه و مساله و تست
      و با یه خودکار قرمزِ ضد استرس،
      پیش به سوی بهترین شدن ، شکی در این قصه نکن که میتونی

تو این سرمای زمستانونی خونه دلتون گرم ، فنجون عشقتون پر مهر
      عزت زیاد ، شاد و موفق باشین
      یاعلی(ع)
      اگه متنو خودت نوشتیی واقعا بهت تبریک میگم...خیلی قشنگ بود...چند تا عامل باعث میشه بچه ها فکر کنن عقب موندن که حوصله توضیحشو ندارم(داشتم مینوشتم بیخیالش شدم توضیحو)ایشالله تابستون موقع اعلام نتایج همتونو خوشحال ببینم...یه سری دکترو مهندس که دیگه بجا استرس کنکور استرس خوابگاهو لوازمو اولین سال تحصیلی دانشگاه شونو دارم...بخونید که زود دیر میشه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها
      سلام و ممنون بابت تگ...
      راستیتش من بیشتر از استرس از بی حوصلگی رنج میبرم
      اهداف بلند و کوتاه مدتمم مشخصه برنامه میریزم در حد بنز اما عمل میکنم در حد ژیان... البته حدود سه هفته س اینجوریم
      خودمم نمیدونم چطور این وقت وامونده میگذره...صبح که برا نماز بیدار میشم تا ظهر شاهکار کنم 2 ساعت درس میخونم...باور کنین نمیدونم چطور وقتم تلف میشه...
      عاغا جون هرکی دوس دارین یه راهی بذارین جلو پامون...راهنمایی بفرمایین لدفا
      منممممممم همینممممممم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه کنکور استرس نداشتم هیچوقت لول
      .Human, Developer, Innovator

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر از استارتر
      بعله دوستان برای رفع استرس بهتره برید پیک سنجشو بخونید و نگاهی به وضعیت نذار داوطلبان هر 5 گروه ازمایشی بیاندازید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن