خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 59
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها
      داداش گلم حرف شما صحیح ولی من دارم ...موفق باشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام
      موفق باشید
      بله هر دوتاتون درست میگین.
      منم منکر این نیستم که کسی سطح 0 باشه توانایی رتبه خوب اوردن نداره.
      ولی در شرایط ایده آل میتونه اون رتبه رو بیاره. که شرایط هیچ وقت ایده آل نیست!
      آهان راستی منظورم از سطح 0 کسی نیست که دقیقا هیچی ندونه. منظورم کسی هست که خیلی سطحش پایینتر از بقیه هست ( مثلا رنج تراز 4000-5000 )
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      صد البته. هنوزم جا واسه خیلیا هست.
      ولی جا واسه همه نیست
      کسی که واقعا سطح پایینی داره قطعا نمیتونه خودشو برسونه.
      ولی کسی که سطح متوسطی داره, قطعا میتونه برسونه خودشو.
      بنظرم کسی که تراز قلم چیش در حد 5000 هم باشه خودشو تا 5 ماه دبگه حداقل به 6800میتونه برسونه
      .
      .
      اگه منظورت از سطح متوسط تراز حدود 5000 حرفتو قبول دارم
      .
      .
      .
      ولی خوب این کار خیلی سختیه...هر کسی نمیتونه....شاید مثلا اگه 100 نفر این تاپیکو ببینه و وضع همشون خراب باشه.50 نفر تحت تاثیر قرار بگیرن.از 50 نفر 20 نفر تصمیم به تغیر بگیره...از 20 نفر شاید فقط یه نفر تا آخرش ادامه بده
      .
      .

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

بنظرم کسی که تراز قلم چیش در حد 5000 هم باشه خودشو تا 5 ماه دبگه حداقل به 6800میتونه برسونه
      .
      .
      اگه منظورت از سطح متوسط تراز حدود 5000 حرفتو قبول دارم
      .
      .
      .
      ولی خوب این کار خیلی سختیه...هر کسی نمیتونه....شاید مثلا اگه 100 نفر این تاپیکو ببینه و وضع همشون خراب باشه.50 نفر تحت تاثیر قرار بگیرن.از 50 نفر 20 نفر تصمیم به تغیر بگیره...از 20 نفر شاید فقط یه نفر تا آخرش ادامه بده
      .
      .
      همین دقیقا.
      به نظر من از هر 700-800 نفر تو رنج تراز 4000-5000 فقط پنج شش نفر میتونن خودشونو به سطح خوبی برسونن، البته با خوش شانسی!
      ضمنن یکی از دلایل سخت و تقریبا "ناممکن" بودنش اینه که دوستان فک میکنن که فقط خودشون پیشرفت میکنن.
      در حالی که در حالی که وقتی شما تصمیم داری عیدتو بترکونی، 100 هزار نفر دیگه(حداقلش) تصمیم به ترکوندن و درس خوندن دارن پس سطح درسی همه با هم میاد بالا.
      بهرحال نظر شخصی من بود، و امیدوارم کسی رو نا امید نکرده باشه.
      #GLNoobs
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      همین دقیقا.
      به نظر من از هر 700-800 نفر تو رنج تراز 4000-5000 فقط پنج شش نفر میتونن خودشونو به سطح خوبی برسونن، البته با خوش شانسی!
      ضمنن یکی از دلایل سخت و تقریبا "ناممکن" بودنش اینه که دوستان فک میکنن که فقط خودشون پیشرفت میکنن.
      در حالی که در حالی که وقتی شما تصمیم داری عیدتو بترکونی، 100 هزار نفر دیگه(حداقلش) تصمیم به ترکوندن و درس خوندن دارن پس سطح درسی همه با هم میاد بالا.
      بهرحال نظر شخصی من بود، و امیدوارم کسی رو نا امید نکرده باشه.
      #GLNoobs

شدیدا دارم حس میکنم شما شبیه همون استرس فروشی هستی که داداش سجاد توصیفش کرد!!!!!!!!!!!!
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      باید به جدایی از زندگی عادت کرد
      -شمس لنگرودی-

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عـــالی بود
      خیلی خوب بود متنتون
      مرسی از اینکه تگم کردید
      رها کن رئیس

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      حرفای شما درسته ولی درمورد من یکی که جواب نمیده.من فارغ التحصیلم از اول مهر هم خیلی جدی شروع کردم ولی خب هرچه پیش میرم نا امید تر میشم چون هیچ تغییری توی این 6 ما احساس نکردم تراز اولین ازمونم شد 6000 ای اخریم شد 6000.وقتی تو 6 ماه نتونستم تغییر کنم تو این 5 ماهم نمیشه تغییر کرد.ولی در هر صورت چون اخرین فرصتم برا شرکت توی کنکوره باید چشمم ببندم بروی این اتفاقات اگرچه ممکنه واقعیت داشته باشن و رتبم مثه پارسال بشه ولی حداقلش اینه که بعد کنکور میگم من تلاش خودمو کردم.چون بعضی اتفاقات توی زندگی هس هرچه میخوایم عوضش کنیم نمیشه و دیگه از اراده انسان خارجه.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aamir نمایش پست ها
      حرفای شما درسته ولی درمورد من یکی که جواب نمیده.من فارغ التحصیلم از اول مهر هم خیلی جدی شروع کردم ولی خب هرچه پیش میرم نا امید تر میشم چون هیچ تغییری توی این 6 ما احساس نکردم تراز اولین ازمونم شد 6000 ای اخریم شد 6000.وقتی تو 6 ماه نتونستم تغییر کنم تو این 5 ماهم نمیشه تغییر کرد.ولی در هر صورت چون اخرین فرصتم برا شرکت توی کنکوره باید چشمم ببندم بروی این اتفاقات اگرچه ممکنه واقعیت داشته باشن و رتبم مثه پارسال بشه ولی حداقلش اینه که بعد کنکور میگم من تلاش خودمو کردم.چون بعضی اتفاقات توی زندگی هس هرچه میخوایم عوضش کنیم نمیشه و دیگه از اراده انسان خارجه.
      حیف
      ک دیسلایک نداریم اینجا

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا فک میکنید تراز قلم چی ی معیاره؟بخدا دکترعباسی راست میگفت کنکور هیچ استرس سختی نداره افت کنکوره همین موسساتن ک تراز طرف شده خدای طرف...میگن تو شهری دونفر اوردن چشماشونو بستن گفتن میخوایم رگتونو بزنیم خلاصه رو شون اب داغ رخیتن اون دونفر مردن اما غافل ازاینکه گرمی ک روی گردنشونه ازگرمی خون بدن نیست گرمی ابه..اما اونا فک کردن ک خون بوده ومردن سکته کردن...واقعا جالبه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

درجواب
      صحبتی ک توی خصوصی داشتی باید بگم
      من خودم تو کنکور 95
      65 هزار کشوری شدم
      اما از تابستون به جد شروع کردم و الان با تراز 6500 قلمچی اخرین رتبم نزدیک هشت هزار بود
      همه چیز بستگی به تلاش ما داره
      هرچند این وسط برنامه ریزی
      پول
      ظرفیت خوده ادم و ...
      مهمه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این روزا انقدر استرس و اظطرب و سردرگم هستم که درم قرص میخورم...
      امیدورم بشه اونی که میخوام...
      ممنون برای تاپیک

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      چی بگم والا.....منم تاالان از خیلیا مشورت گرفتم همشونم میگن تلاش و تلاش و تلاش. حتما هم درسته که اینو میگن خودمم تا قبل کنکور باور داشتم که با تلاش میشه به همه جا رسید و همیشه جزو شاگردا بودم با تلاش .تا اینکه رسیدم به کنکور .امسال هم واقعا نشستم خوندم ولی هنوز نتیجه نداده که امیدوارم نتیجه بده.کلا گیج شدم .مثه یه نفری میمونم که راهشو گم کرده.
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      درجواب
      صحبتی ک توی خصوصی داشتی باید بگم
      من خودم تو کنکور 95
      65 هزار کشوری شدم
      اما از تابستون به جد شروع کردم و الان با تراز 6500 قلمچی اخرین رتبم نزدیک هشت هزار بود
      همه چیز بستگی به تلاش ما داره
      هرچند این وسط برنامه ریزی
      پول
      ظرفیت خوده ادم و ...
      مهمه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من چ ترازم بشه هشت هزار ! چ چهارهزار! بازم به نتیجه کنکورم امید دارم!

ازمونا رو غول نکنید! اونیکه تو ازمونا موفقه تو کنکورشم موفقه! اما اونی ک در حال حاضر شرایط خوبی تو ازمون نداره به معنی خراب شدن کنکورش نیست!!!

این استرس و قرص خوردن و اینام همش سوسول بازیه! الکی خودتون رو عذاب میدین ! ظلم در حق خودتونه!

مگه طراحای سوال کنکور از مریخ میان و ما زبونشون رو نمیفهمیم؟!

هر چی هس از داخل همین کتاباتونه دیگ!!

بجای اینکه فقط کتابای کمک اموزشی رو بپرستین(!!) کتابای اصلی رو بپرستین!

اونی که عرضه داشته باشه ...از همین الان سفت و سخت بچسبه به درس! میرسه ب هدفش ایشالله

۵ماه مونده هنو (!) شما اینجوری هستین! پس حتما شب کنکور میرین زیر سرم و امپول

الکی هم به خودتون هم به بقیه استرس ندین! بشینید بخونید همتون قبولید من تضمین میکنم شخصا

پ.ن: حالا که انقدر زحمت کشیدم چارساعت تایپ کردم (!) برای دلخوشی منم که شده متحول بشین ایشالله جبران کنم!
      ویرایش توسط Hellish : 18 بهمن 1395 در ساعت 17:17

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی بگم والا.....منم تاالان از خیلیا مشورت گرفتم همشونم میگن تلاش و تلاش و تلاش. حتما هم درسته که اینو میگن خودمم تا قبل کنکور باور داشتم که با تلاش میشه به همه جا رسید و همیشه جزو شاگردا بودم با تلاش .تا اینکه رسیدم به کنکور .امسال هم واقعا نشستم خوندم ولی هنوز نتیجه نداده که امیدوارم نتیجه بده.کلا گیج شدم .مثه یه نفری میمونم که راهشو گم کرده.

منم
      پارسال این موقع ها همین جمله هارو میگفتم
      شاید الانم رتبم خیلی خوب نباشه برا رشته های تاپ
      اما میدونم باید تا دیقه اخر تلاش کنم
      پارسال تا قبل عید باز کم و بیش میخوندم اما بعد عید کلا گذاشتم کنار
      شاید اگه اینکارو نکرده بودم
      کارم به عنوان یه پشت کنکوری راحت تر بود
      چ.ون مباحث بیشتریو خونده بودم

تلاشتو کن
      شد شد
      نشدم ک دنیا به اخر نرسیده

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هنوز بس نکردید
      لطفا بس را بنمایید
      و بشینید پا درستون

استرس خر است

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که هنوزم رو حرفم هستم و مطمینم نتیجه میگیرم چون اهدافی فرا تر از دندون دارم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن