خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مطالعه درس شیمی سوم تجربی!!!

سلام دوستان

من سوم تجربی هستم و میانگین درصد قلمچیم تو شیمی 10% هست
      . واقعا نمیدونم چه جوری بخونم!!! یعنی تا حالا 1 تست هم نزدم ( مبتکران دارم)

دی وی دی شیروانی مفاهیم 3 رو هم دارم و فیلمای اقاجانی هم استفاده میکنم اما نمیتونم درصد خوبی توی ترمودینامیک ( فصل 2 شیمی 3) که فصل ساده ای هست کسب کنم

روش مطالعه ام رو با این منابعی که دارم چه جوری تنظیم کنم که بتونم توی ازمون بعدی قلمچی درصد 80 شیمی بیارم؟!

دوستان لطفاا کمکم کنید. خدا خیرتون بده!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هفته‌نامه ای چن ساعت شیمی میخونی؟
      و کلا ساعت مطالعت چنده؟
      چقد تست میزنی برای شیمی و کلا؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      هفته‌نامه ای چن ساعت شیمی میخونی؟
      و کلا ساعت مطالعت چنده؟
      چقد تست میزنی برای شیمی و کلا؟
      متاسفانه برای شیمی تست نمیزنم ( مبتکران دارم) یعنی نیدونم با این دی وی دی ها و منابعی که دارم چه جوری بخونم و تست بزنم
      برای شیمی بستگی داره که چه قد بخونم اما میانگین روزانه 4 تا 5 ساعت میخونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      متاسفانه برای شیمی تست نمیزنم ( مبتکران دارم) یعنی نیدونم با این دی وی دی ها و منابعی که دارم چه جوری بخونم و تست بزنم
      برای شیمی بستگی داره که چه قد بخونم اما میانگین روزانه 4 تا 5 ساعت میخونم
      تو بخش انجمن شیمی را سرچ کن تایپیک زیاد داره در مورد مطالعه شیمی
      امیدوارم ازشون استفاده کنی

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      تو بخش انجمن شیمی را سرچ کن تایپیک زیاد داره در مورد مطالعه شیمی
      امیدوارم ازشون استفاده کنی

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk
      چک کردم عزیز به دردم نخورده

دوستان لطفا کمکم کنید

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من شیمی 3 گاج دارم
      حدود 50 درصد هم میزنم
      البته شیمی کانون یکمی زیادی سخته. (از کنکور هم سخت تر )

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من روش خودم رو که سالها از درس دور بودم رو میگم امیدوارم مفید باشه براتون...
      اول خود کتاب درسی رو یکبار خوندم بعد از روی درسنامه کتاب کمک درسی حالا چه مبتکران چه خیلی سبز و...(درسنامه هر دو مثله همه و خیلی هم عالین) خوندم.. بعد از اون باز کتاب رو همراه با حل خودآزمایی مرور کردم و باز برگشتم درسنامه کمکی و بعد هم تست و بعدش مرور و نکته برداری....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه گاج چه مبتکران چه خیلی سبز همه یه مفهوم رو میرسونن مشکل توی خوندنته در ضمن شیمی ۳ ۸۰ درصدش مساعل هستش.شیروانی مساعلشو دارم عالی هستش اما مفهومشو خبر ندارم چطور درس داده.اگه مساعلشو داری قشنگ سوالاشو حل کن میوفتی راه.اگرم نداری و یا نمیتونی تهیه کنی از روی کمک درسیا دقیق بخون و تست خیلی بزن برای مساعل تا راه بیوفتی من خودمم اول بشدت ضعیف بودم که با تمرین بهتر شدم تا میتونی مسعله حل آن مفاهیمم از روی کمک درسیا بخون.امیدوارم کمک کرده باشم

فرستاده شده از K015ِ من با Tapatalk
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      چه گاج چه مبتکران چه خیلی سبز همه یه مفهوم رو میرسونن مشکل توی خوندنته در ضمن شیمی ۳ ۸۰ درصدش مساعل هستش.شیروانی مساعلشو دارم عالی هستش اما مفهومشو خبر ندارم چطور درس داده.اگه مساعلشو داری قشنگ سوالاشو حل کن میوفتی راه.اگرم نداری و یا نمیتونی تهیه کنی از روی کمک درسیا دقیق بخون و تست خیلی بزن برای مساعل تا راه بیوفتی من خودمم اول بشدت ضعیف بودم که با تمرین بهتر شدم تا میتونی مسعله حل آن مفاهیمم از روی کمک درسیا بخون.امیدوارم کمک کرده باشم

پکیج مسایلشو دارم اما نمیدونم توی کدوم قسمت مسایل مربوط به فصل 2 شیمی 3 رو حل میکنن

تا اونجایی که میدونم فصل به فصل حل نمیکنن و ترکیبی حل میکنن. درسته؟!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شیمی 3 یه جوریه که باید اونقدر تست بزنی و اونقدر با سوالات متنوع رو به رو بشی تا به یه تسلطی برسی که حداقل خواسته ی سوال رو تو 5 ثانیه متوجه بشی . اگه هم اولش غلط زیاد داشتی یا نمیتونستی خیلی خرده نگیر . خودش درست میشه . فقط و فقط باید خیلی خوند !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم سوم تجربی ام میانگین شیمیمم نمیدونم ولی تا حالا پایین 80 نزدم تو کانون.
      اول از همه کجای ترمودینامیک راحته؟تفکرتو عوض کن از نظر سطح علمی خیلی بالاتر از فصل 1 هست.دوما تست نزدن اشتباه محضه درسنامه های مبتکرانو دقیق بخون فصل 2 شیمی 3 یجوریه که اگه از یک بندش هم رد بشی ممکنه مفاهیم بقیه رو نفهمی یکم سخته ولی همشو بخون و تا یاد نگرفتی رد نشو که یادگیری ناقص بعدا هم اذیتت میکنه.
      یه دلیل دیگه ام اینه که شیمی کانون اخر دفترچست و معمولا بچه ها وقت کم میارن سوم تجربی ها مخصوصا ازمونای قبلی که 20 تا محاسباتی بود وقت واقعا کم میومد سوالایی که راحتن و میشه حل کرد و بزن راحت میای بالای 50%

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​شیروانی ک استادیه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز در مرحله اول خود کتاب خیلی مهم هستش..قسمتی از شیمی حفظیاته و بخوای نخوای باید اونارو حفظ کنی...اما در مورد خواندن...کلا نه تنها شیمی بلکه برای سایر درس ها یه چیز خیلی جالب بین دانش آموزان مشترکه اونم اینه وقتی ازشون میپرسی اگه به چند وقت پیش(مثلا 2 ماه پیش) برگردی چیکار میکنی؟اکثرا میگن بیشتر تست میزدیم...دوست عزیز تست زدن برای هر درس خیلی خیلی مهمه..زیاد درگیر آموزش نشو سعی کن ی چیزی گیرت بیاد بعد موقع تست زدن گیر و مشکلاتتو حل کنی و مطالب رو تثبیت کنی...شما هر چقد شیمی رو ضعیف باشی امکان نداره از من چند ماهه پیش بدتر باشی..من از شیمی متنفر بودم اضلا حالم ازش بهم میخورد اما الان هر آزمون کمتر از 60 نمیزنم..روش من اینحوری بود(البته برای هر درس که ضغیف باشم این کارو میکنم) هر شب رو اختصاص دادم به شیمی(دقت کن هر شب)حتی نشد یه شب شیمی نخونم!!مطمئنا تکرار و تمرین مداوم و داشتن پشتکار علاج ضعیف بودن در هر درسه...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      پکیج مسایلشو دارم اما نمیدونم توی کدوم قسمت مسایل مربوط به فصل 2 شیمی 3 رو حل میکنن

تا اونجایی که میدونم فصل به فصل حل نمیکنن و ترکیبی حل میکنن. درسته؟!
      از ب بسم الله میگه یعنی از مول شروع میکنه تا تهش.
      ترمودینامیک جزو مفاهیمش هست نه مساعلش

ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان واسه مسائل شیمی 3 کتابی هست تست ها رو تیپ بندی کرده باشه؟ مثل شیمی پیش آبی کانون، یا مثلا ریاضی آبی کانون.
      ممنون میشم یه کتاب تست خوب معرفی کنید. مبتکران مثل بچه ها با ادم حرف میزنه خوشم نمیاد، بجز اون. بیشتر واسه مسائل شیمی 3 میخوام، راه حل و پاسخ تشریحی خوبی داشته باشه حتما.
      ویرایش توسط eeeeeeehsan : 02 اسفند 1395 در ساعت 00:42

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن