خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

وقتی بریتانیا و کانادا و سوعد هستن....آمریکا کیلو چنده؟
      .
      .
      یکی از آشنا های خیلی نزدیک من دانشجو دکترا مکانیک تو یکی از دانشگاه های معتبره انگلیسه..روزی 3 ساعت به دانشجو های ارشد درس میده....حقوقش به پول ایران ماهی 3 میلیونه.....دقت کنید که دانشجو هست....
      هته ای سه ساعت....نه روزی.....
      .
      .اشتباه شد

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تو ایرانم اگه دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی نبود الان وضع مهندسا خیلی خوب بود
      .
      .
      .باور کنید رشته های پزشکی هم چون با جون مردم سر و کار داره مسول های محترم نمیتونن کاریش کنن وگرنه تا الان مثل مهنسی شده بود
      .
      .
      .

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

هته ای سه ساعت....نه روزی.....
      .
      .اشتباه شد
      فک نکنم اون پول ربطی به تدریسش داشته باشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      فک نکنم اون پول ربطی به تدریسش داشته باشه
      نه ...به خاطر تدریسه.......بورس هزینه شهریه دانشگاه رو بهش جدا میدن................" هزینه چیزایی مثل خوابگاه با خودشه "
      .
      .
      .
      البته گرفتن حق تدریس خیلی سخته و بستگی به استاد داره.....خیلی کم دانشجو های دکترا میتونن درس هم بدن...این تدریس واسه اقامت داعم بعد از فارغ شدنم خیلی خیلی کمک میکنه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فک نکنم وضعیت پزشکی چند سال اینده مث الان باشه :/
      میشه مث مهندسی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه بخوای اپلای کنی از برق به مهندسی پزشکی بیوالکتریک خوب و راحته !

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من برای شما بازاره
      به قول پدر من کسی که یه حرفه بلد باشه و جربزه کار داشته باشه همیشه نونش تو روغنه
      به خدا یه تعمیرکار پکیج اومد 10دقیقه کار کرد یه قطعه 100 تومنی انداخت 180تومن گرفت !
      80تومن واسه ده دقیقه !!!!!!
      تازه اینقدم سرش شلوغ بود که نگو
      فکرشو بکن این طرف روزی 600 تومن درامد داشته باشه میشه ماهی 20 تومن دیگه چی میخواد؟
      مکانیک ماشین میشناسم حتی ازشهرای دیگه میان واسش
      درامدش کمِ کم ماهی 15 20 تومنه چن تا کارگرم زیردستش
      95درصد اونایی که پزشکی میارن روزی +10 ساعت خوندن اونم از تیر سال قبلش که خیلیاشون از سال دوم هم استارت زدن
      اونوقت فک کن چن نفر در سال از بهمن استارت میزنن و پزشکی میارن؟ یه نفر؟ دو نفر؟ اصن 5نفر !!! بین 600هزار نفر !!!!!!
      فاز منفی نمیدما واقعیت و دارم واست تعریف میکنم
      خوشا دیدار ما در خواب ...

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش من ناسلامتی 28سالته اگه مث لیسانسه ها22سالت بودیه چیزی ...کی میخوای زن بگیری ؟کی میخوادخرجات تااون موقع بده؟اون وقت خودت باکسایی که قبل بیست سالگی واردپزشکی میشن مقایسه کن ...

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درضمن من مطمئنم شمامهارتای عملی یادنداری فقط سرت توکتاب بوده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واقعا عاقبت مهندسا اینه ؟
      رها کن رئیس
      ویرایش توسط Fatemehhhh : 18 بهمن 1395 در ساعت 15:20

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.z1376 نمایش پست ها
      فک نکنم وضعیت پزشکی چند سال اینده مث الان باشه :/
      میشه مث مهندسی
      نه آقا من طبق بررسی که کردم بازار رشته پزشکی از لحاظ درامدی حالا حالا ها افت نمیکنه . به قول یکی از دوستان این رشته ها درامد و بازار کارشون به جمعیت کشور بستگی داره نه فعالیتای عمرانی و ساخت و سازی ( برای رشته های مهندسی ) اتفاقا به نظر من الان دقیقا موقعیت خوبیه که وارد رشته پزشکی بشه یه نفر با توجه به سیل جمعیت جوون که تا اونموقع درب و داغون میشن !

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      داداش من ناسلامتی 28سالته اگه مث لیسانسه ها22سالت بودیه چیزی ...کی میخوای زن بگیری ؟کی میخوادخرجات تااون موقع بده؟اون وقت خودت باکسایی که قبل بیست سالگی واردپزشکی میشن مقایسه کن ...

مگه همه زن میگیرن؟!

اگه قشر ضعیف جامعه زن نگیرن یا اقلا بچه دار نشن دنیا گلستان میشه.
      ولی برعکسه طبقه بالا یدونه بچه طبقه پایین چنتا بچه!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      درضمن من مطمئنم شمامهارتای عملی یادنداری فقط سرت توکتاب بوده
      کاریز جون
      سرت تو کتاب باشه که اصلا کار نداری.
      طرف سرش بیرون کتاب بوده تا تازه کار با درآمد چندغاز داشته باشه.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      نه آقا من طبق بررسی که کردم بازار رشته پزشکی از لحاظ درامدی حالا حالا ها افت نمیکنه . به قول یکی از دوستان این رشته ها درامد و بازار کارشون به جمعیت کشور بستگی داره نه فعالیتای عمرانی و ساخت و سازی ( برای رشته های مهندسی ) اتفاقا به نظر من الان دقیقا موقعیت خوبیه که وارد رشته پزشکی بشه یه نفر با توجه به سیل جمعیت جوون که تا اونموقع درب و داغون میشن !
      دقیقا همینطوره دلیل گرون شدن خونه و زمین در طی 20 سال اخیر و ... همین توپ جمعیتی بود.
      دلیل زدن دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی و ... همین توپ بود و الآن همین توپه که بیکاره.
      روی این توپ سرمایه گذاری کنید داره پیر میشه و مراجعه به پزشک حداقل 2 برابر خواهد شد.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من ۳۰ سالمه.برق دانشگاه شیراز خوندم.مامان ۳ تا بچه هستم و معلم.از برق خوندن اصلا پشیمون نیستم معلمی رو هم خیلی دوست دارم.پارسال مرخصی زایمان آخرین بچم بودم ک ب سرم زد بیکار نشینم و کنکور تجربی بدم.ریاضی و فیزیک و تا حدودی شیمی رو اوکی بودم.زیست خیلی برام سخت بود ولی دوستش داشتم.همت کردم و با کلی از همه چیز خودم زدن دندون آزاد تبریز قبول شدم تبریز ک نمیتونستم برم.خونه زندگیم شیرازه.حالا تکمیل ظرفیت بهمن زدم پزشکی کازرون.نتیجه ها ک نیومده ولی بعیده قبول نشم ولی بازم نمیدونم بشه برم یا نه(بخاطر بچه هام).من اگه مثل شما مجرد بودم و مثل خودم واقعا دکتر شدن رو دوست داشتم(حالا ب هر دلیل:کلاس و پرستیژ و عاشق یادگرفتن بودن و رو کم کنی و هر چیز دیگه ای) حتما دنبالش رو میگرفتم.ولی اگه بخاطر پول دراوردن باشه کارهای اقتصادی و وارد بازار شدن شاید بهتر جواب بده.ما مهندس برقها مخصوصا اگه دانشگاه خوب درس خونده باشیم همه زندگیمون رو از گذرگاه علمی میبینیم ولی واقعا راه پول دراوردن از طریق درس خوندن ب نظر میاد دیگه جواب نمیده اینجا.اگه بتونید پذیرش بگیرید برا انگلیس یا کانادا احتمالا میتونید فاند هم از استاد بگیرید.البته اگه بخاید برق بخونید.اونجا از نظر پرستیژ و شان اجتماعی و اقتصادی وضعیت خوبی خواهید داشت اگه اینا براتون اولویت داره.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)