خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

موضوع: شروع...

1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      مرسی از همه دوستان...خب چجوری عاشق هدفم بشم؟؟میدونین مشکلات درسته زیاده ولی وقتی یه مشکل همه چیزو ازبین ببره خب چجوری باهاش میشه کنار اومد اراده ی منو همین مشکله ازبین میبره وقتی حالم خوبه میخونم ولی 6روز از هفته درگیر مشکلم 1روزش حالم خوبه و میخونم وقتی میبینم این مشکلات هس میگم تا بتونم کنار بیام باهاش بعدش شروع کنم کنکور میاد پس ازالان شرو کنم مردونه کم کم برا کنکور97جلو برم حتی باروزی2یا3یا حتی6ساعت شرو کنم ولی خب بخونم تا درکنارش بتونم فکرمو برا مشکلی که پیش اومده ازاد کنم تا بتونم باهاش کنار بیام واقعا سخته این شرایط استرس مشکل عذاب وجدان همه چی هس
      عاشق کیه؟کسی که نتونا بدون معشوق نفس بکشه.کسی که فقط معشوقو ببینه.همه چیزش بشه معشوق.(کاربران گرامی معشوق اینجا هدفه لطفا چپکی نگیرید)خب تو هم اگه هدف داری واسه موفق شدن توش باید همچین عشق بازی انجام بدیخلاصه تا کنکور باید با درسات لاو بترکونیولی اگه هدفی نداری و صرفاواسه دانشگاه رفتن و یه شغل(حالاهرچی باشه)میخوای کنکوربدی که دیگه نباید انتظار رتبه عالی داشته باشی.میدونی چیه درواقع گاهی وقتا همین مشکلاته که به آدم روحیه میده.انگیزه جنگیدن برای رسیدن.به هیچ وجه به سال بعد فکر نکن.عدم برنامه ریزی برای موفقیت یعنی برنامه ریزی دقیق برای شکست.اگه هدف داری و تشنه ی هدفتی پس وقت رو تلف نکن بسم الله.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انشاالله این ازمونو ازامشب با تمام نیرو شروع به خوندن میکنم و انشاالله دیگه سر نقطه ی اول برنگردم ولی دوستان اگه تاپیک زدم صرفا برا بالا بردن روحیمه...من باید امسال قبول بشم خب برا عاشق شدن اول باید معشوقو پیدا کنم برای پیدا کردنشم باید اول برم سراغ کتابام ترازمو بالاببرم تا انگیزم بالا بره تلاشم زیاد شه تشنه ی درس خوندن بشم وای دوس ندارم برگردم سرخونه اول ازالان شروع میکنم ازمون بعدیو دوس دارم تمام نیرومو بذارم بیبینم وضعم چجوریه...اخه درکل مخم خوبه وقتیم میخونم تنها مشکلم کند خوندنه که بنظرم همین کند خوندن باعث شده مطالبیو که مثلا تو سال دوم خوب خوندم یادم بمونه انشاالله ازمونمو دادم ترازمو میزارم مرسی از دوستان

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کاری نداشته باش قراره چی بشه
      این دنیا انقد بزرگه ک با تک رقمی نشدن تو کنکورم هیچیو ازدست نمیدی
      افتخار زندگی فقط ب کنکورو تک رقمی شدن نیس
      ب آینده و خواسته و رشتت فک کن نه ب این چیزا
      «تلاش زیاد و سخت ممکنه همیشه نتیجش موفقیت نباشه اما هیچ وقت نتیجش حسرت نیس»
      حال تا الانم ی چیزایی خوندی
      اگ گذاشتی واس ساله بعد
      اگ ازالان داری این حرفارو میزنی ک حیف
      چون وقتی ی چیزیو میخوای باید از همین الان شروکنی
      از همین الان ک نصفه شبی پیاممو دیدی
      از الان برو حداقل کاری ک میتونی بکن
      ی صفحه زیست بخون
      ی تاریخ ادبیات ی لغت املا
      فقط شرو کن..
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی ازکمکتون...شروع میکنم و باازمون پیش میرمو تمام مباحثو میخونم خدایی نکرده قبول نشم ذخیره برا سال بعدم ولی مطمئنم قبول میشم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن