خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34

موضوع: شروع...

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      آره درسته ولی الان اون چیزی که ابهام داره و هنوز معلوم نیست زیر 25% هست

داداش دقیقا چیش ابهامی داره؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightning نمایش پست ها
      داداش دقیقا چیش ابهامی داره؟
      همین که زیر 25 ها هستن یا نه یکی میگه هستن یکی میگه نیستن ولی هنوز واقعاً معلوم نیست
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      همین که زیر 25 ها هستن یا نه یکی میگه هستن یکی میگه نیستن ولی هنوز واقعاً معلوم نیست

متن امضا شده لاریجانی فرستاده شده شورا که شامل حذف 25 درصد به بالا هس

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متن امضا شده لاریجانی فرستاده شده شورا که شامل حذف 25 درصد به بالا هس
      اتفاقاً همین متنی که میگین تو ماده 105 هیچ حرفی از حذف عبارت بالای 25 نشده
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم کارت خیلی سختتر می شه گفتی سهمیه داری چون امسال زیر 25 هم هستن باید خوب درس بخونی
      اصلا همچین چیزی نیست امسالم مثل پارسال خواهد بود.حالا میبینید ـفقط همون25 درصد به بالا ها هستن.چون انقد بودجه ندارن بیان زیر ۲۵ هم ساپورت کنن

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

اصلا همچین چیزی نیست امسالم مثل پارسال خواهد بود.حالا میبینید ـفقط همون25 درصد به بالا ها هستن.چون انقد بودجه ندارن بیان زیر ۲۵ هم ساپورت کنن

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

باشه photo_2017-01-22_16-02-03.jpgمحض اطلاعت ردیف بودجش مشخص شده وشورا ایرادی بهش نگرفته
      ویرایش توسط lightning : 17 بهمن 1395 در ساعت 18:42

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم الان نیازی نیست مبحثی رو حذف کنی.باور کن وقت کافی هست.من این طوری برنامه ریزی کردم مثلا رفتم شیمی2 رو برداشتم و گفتم خب برا فصل اول مثلا 2 روز نیاز دارم که خوب بخونم و بعدش بقیه ی فصل ها رو هم همینطوری نوشتم رو یه کاغذ.کل درسا رو اینجوری نوشتم.توام این روشو امتحان کن.باور کن از نظر ذهنی خیلی بهت کمک میکنه یجورایی استرست کم میشه.خیلی خوب هم میتونی تمام مباحثو تا اردیبهشت جمع کنی.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب بااین روشی که میگید ازمونو باید بذارم کنار...حالا من چیکار کنم یکی کمک کنه ازمون برم یانه؟

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برو ولی به نتیجش توجه نکن..آخرش کسی ازت نمیپرسه تراز قلم چیت چند بود همه رتبه کنکورتو میپرسن.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      خب بااین روشی که میگید ازمونو باید بذارم کنار...حالا من چیکار کنم یکی کمک کنه ازمون برم یانه؟
      آزمون 6 اسفند و میتونید خودتون و برسونید
      با ازمون پیش برید ساعت مطالعه رو هم ببرید بالا تا جبران کنید

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دنیا99
      نیم ساعت نوشتم دستم خورد صفحه رفرش شد
      خلاصه بگم منم قبلا مثل تو بودم منم یه تاپیک زدم وهمش به بچه ها میگفتم که من اصلا روش برنامه ریزی بلد نیستم وحتما به یه مشاور نیاز دارم و...ولی یه هفته آزمایشی خوندم وهمه چی دستم اومد.بعدش خودم از مدیر خواستم تاپیکو ببنده
      تو هم یه هفته آزمایشی بخون همه چی واست جامیوفته که باید چیکار کنی و نکنی.
      خواهری همه مشکل دارن ولی کسی موفق میشه که تسلیم نشه بلکه مشکلات رو به زانو دربیاره.
      اراده آدم چیزی نیست که بشه دستش انداخت.
      تاحالا بارها هزاران نفر با انگیزه و طرز تفکر مثبت و اراده خودشون حقیقت های علمی رو زیر سوال بردن.
      به خیلیا گفتم به تو هم میگم اگه مصمم بود و تلاش جدی کرد میشه تو3ماه هم توکنکور موفق شد.
      ولی نه 3ماهی که یه مدتش واسه برنامه ریزی یه مدتش واسه تهیه منابع عالی و...تلف شه بلکه 3ماهی که با جون و دل خوند 3ماهی که شب و روز نکرد.
      این که میگی نمیتونی باساعت مطالعه بالا بخونی به خاطر اینه که عاشق هدفت نیستی.
      اگه عاشقی باید به درس خوندنت عشق بورزی چون همین درساقراره تو رو به اهدافت برسونن.
      فعلا به حذف فکرنکن سعی کن از مطالبی که برات آسون ترن شروع کنی وهمین طوری پیش بری.سخت هارو بزار واسه آخر.دقت کن گفتم از مطالبی که برای تو آسون ترن
      شروع کن یعنی از بقیه نپرس کدوم مبحث آسونه کدوم سخت چون ممکنه واسه یکی احتمال سخت باشه و واسه یکی دیگه حد.اینو باید خودت مشخص کنی.
      واسه آزمونم به نظرم جامع های سنجش رو شرکت کن.چون اینطوری آزادی عمل داری و میتونی تا اونموقع هر زمانی هرچیزی که دوست داشتی بخونی.
      به هیچ وجه هم جذب موسسات گوناگون نشو من خودم از کنکورآسان است ضربه خوردم
      تنها منبع کنکور کتاب درسی و تست سراسریه فقط.
      میدونم دلیل تاپیک زدنت استرس زیادت بوده چون خودمم تجربه دارم ولی سعی کن از حاشیه دور شی.
      راستی تو که سهمیه داری کارت از من وامثال من خیلی راحت تره^_^.توکلت به اون بالایی باشه.
      مثلاخلاصه کردم^_^
      موفق باشی.
      ویرایش توسط ThinkeR : 17 بهمن 1395 در ساعت 22:19

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الا بذکر االله تطمین القلوب
      هنوزم دیر نیست...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان...خب چجوری عاشق هدفم بشم؟؟میدونین مشکلات درسته زیاده ولی وقتی یه مشکل همه چیزو ازبین ببره خب چجوری باهاش میشه کنار اومد اراده ی منو همین مشکله ازبین میبره وقتی حالم خوبه میخونم ولی 6روز از هفته درگیر مشکلم 1روزش حالم خوبه و میخونم وقتی میبینم این مشکلات هس میگم تا بتونم کنار بیام باهاش بعدش شروع کنم کنکور میاد پس ازالان شرو کنم مردونه کم کم برا کنکور97جلو برم حتی باروزی2یا3یا حتی6ساعت شرو کنم ولی خب بخونم تا درکنارش بتونم فکرمو برا مشکلی که پیش اومده ازاد کنم تا بتونم باهاش کنار بیام واقعا سخته این شرایط استرس مشکل عذاب وجدان همه چی هس

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان...خب چجوری عاشق هدفم بشم؟؟میدونین مشکلات درسته زیاده ولی وقتی یه مشکل همه چیزو ازبین ببره خب چجوری باهاش میشه کنار اومد اراده ی منو همین مشکله ازبین میبره وقتی حالم خوبه میخونم ولی 6روز از هفته درگیر مشکلم 1روزش حالم خوبه و میخونم وقتی میبینم این مشکلات هس میگم تا بتونم کنار بیام باهاش بعدش شروع کنم کنکور میاد پس ازالان شرو کنم مردونه کم کم برا کنکور97جلو برم حتی باروزی2یا3یا حتی6ساعت شرو کنم ولی خب بخونم تا درکنارش بتونم فکرمو برا مشکلی که پیش اومده ازاد کنم تا بتونم باهاش کنار بیام واقعا سخته این شرایط استرس مشکل عذاب وجدان همه چی هس
      عزیزم اگه امسال مشکلاتت زیاده سال بعدم یه مشکل دیگه به نام پشت کنکوری بودن بهت اضافه میشه!مشکلات واسه همه هست،مهم اینه چجوری باهاشون کنار بیای..که اونم فقط با دست خودت باز میشه..هرموقع فکری ذهنتو درگیرکرد بگو بعدا بهش فکر میکنم..اینطوری مغزتم گول میخوره و دیگه بهش فکر نمیکنه.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه
      مشکل نباشه ک انگیزه ای برای تلاش بوجود نمیاد
      میدونم سخته
      چون خودم انواع و اقسامشو دارم
      ولی اینجور وقتا جز خدا راهی نیست ((:

سعی کن با اون رفیق شی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن