خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چکار کنم بخدا سرگیجه گرفتم!!!!

سلامی دوباره خدمت باهمت ترین آدمای رو زمین یعنی کنکوریها.
      من موندم روزی چندتا کتاب بخونم!!! راستش قبلا روزی سه چهارتا کتاب میخوندم ولی راستش اگ روزی سه چهارتا کتاب بخونم تا بیام مفهوم یه کتابی ک باز کردم رو بفهمم وقتش تموم شده یعنی زدن تستها خیلی وقتمو میگیره!!!اگ هم روزی فقط یک یا دوتا کتاب بخونم واقعا همه ی مفهوم رو درک میکنم و از خوندن لذت میبرم ولی خب اگ روزی فقط یک یا دوتا کتاب بخونم چطوری ب بقیا درسا برسم؟لطفا اگ کسی راهی داره نشونم بده تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینم بگم که در هفت روز هفته، در شش روز نه الی ده ساعت مطالعه مفید دارم و یه روز هم کلاس میرم و بعدکلاس استراحت دارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      من موندم روزی چندتا کتاب بخونم!!! راستش قبلا روزی سه چهارتا کتاب میخوندم ولی راستش اگ روزی سه چهارتا کتاب بخونم تا بیام مفهوم یه کتابی ک باز کردم رو بفهمم وقتش تموم شده یعنی زدن تستها خیلی وقتمو میگیره!!!اگ هم روزی فقط یک یا دوتا کتاب بخونم واقعا همه ی مفهوم رو درک میکنم و از خوندن لذت میبرم ولی خب اگ روزی فقط یک یا دوتا کتاب بخونم چطوری ب بقیا درسا برسم؟لطفا اگ کسی راهی داره نشونم بده تشکر
      منم همینطور فکر میکردم که اگه مثل امتحانا بخونم خیلی رو مطلب مسلط میشم، کلی مطلب جمع میکنم
      یه بار امتحان کردم اصلا حوصله سر رفت حتی حجم یه ساعت هم جمع نکردم تو یه روز
      فقط استرس امتحانه که میتونه آدم سر یه درس بند کنه
      ولی اگه اینطوری راحتی میتونی خوب انجام بده
      آدما با هم فرق دارن!

* * * * * * * اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم * * * * * *

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      یکی دوس داره تنوع مطالعاتیش زیاد باشه به خاطر همین میتونه حتی8تادرس رو تو یه روز بخونه ولی یکی مث شما برعکسشو میپسنده.هرجور که کیفیت مطالعت بیشتره پیش برو^_^
      درمورد بقیه درسها هم باید بگم وقتی تو8درس رو تو یه روز میخونی حجم کمتری از هر درس رو نسبت به روزی که فقط دو درس رو میخونی خواهی خوند.
      مثلا وقتی8درس میخونی ممکنه فقط بتونی یه درس دینی بخونی ولی وقتی تو یه روز فقط شیمی و دینی میخونی خب ممکنه5درس دینی بخونی.پس نگران بقیه درسا نباش ولی باید برنامه ریزی تو طوری قرار بدی که بتونی به همه درسا برسی و به درسی کم توجی نشه.موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تنوع 4 تا 6 خوبه 8 واقعا زیاده البته برای خوندن ن جمع بندی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من روزی دو اختصاصی و یک عمومی(معمولا)

پارساب روزی 6/7تا درس میخوندنم اصلا تمرکزم رو هوا بود
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن