خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا کمک!با این فصل ها و تست های باقی مونده زیست چکار کنم؟

سلام خسته نباشید راستش یه مشورتی باهاتون داشتم،تا کنکور اگ یه ماه دوران جمع بندی رو برداریم حدود 4 ماه مونده.حالا با این وقت باقی مونده بخوام برا زیست همه ی تست های نشرالگو رو بزنم قطعا وقت کم میارم چون من کلا از زیست سه سال فقط 8 فصل رو با تست هاش تموم کردم حالا کلی فصل و تست هاش مونده و همون طور ک میدونید زیست رو نمیشه مبحثی خوند،حالا کسی یه راه میانبری نداره ک سرعت و بازده ش زیاد باشه و ضررش کمتر؟ممنون میشم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینم بگم ک من از لحاظ مفهوم زیست زیاد مشکلی ندارم و مشکلم اونجاست ک اگر بخوام همه تستها رو بزنم وقت کم میارم(من تو هر هفته 6روز زیست میخونم ک در هر روز سه ساعت رو به زیست میدم)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      از بقیه فصلا .... درسنامه رو بخون ... یکی در میون یا یه سوم از تستارو بزن .... هرچی باقی موند ... باشه تو دوره های بعد اگه فرصتو داشتی و یافتی ! ...
      .................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بروعمارلو بخر بشین روزی 10صحفه بخون کلا 750 صحفه س..بعد کل تستاشو بارها بزن...تستای کنکورم بارها بزن بخدا قسم الگو چرت پرته بخدا کتاب تست افت کنکوره اره قبولدارم یکی میخواد تکرقمی بشه تست کنکور فقط براش خوب نیست ولی بدبختی اینه اخرشم رتبه 200 منطقه س ک مثلا ساکن کرج تهران باشه بارتبه یک کنکور میتونه هم کلاس بشه خب چرا الکی سختش میکنی...من تمام راهارو رفتم دارم میگم..

5. Top | #5
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با عمارلو چند میزنی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید راستش یه مشورتی باهاتون داشتم،تا کنکور اگ یه ماه دوران جمع بندی رو برداریم حدود 4 ماه مونده.حالا با این وقت باقی مونده بخوام برا زیست همه ی تست های نشرالگو رو بزنم قطعا وقت کم میارم چون من کلا از زیست سه سال فقط 8 فصل رو با تست هاش تموم کردم حالا کلی فصل و تست هاش مونده و همون طور ک میدونید زیست رو نمیشه مبحثی خوند،حالا کسی یه راه میانبری نداره ک سرعت و بازده ش زیاد باشه و ضررش کمتر؟ممنون میشم کمک کنید
      ساعت مطالعه زیست رو بیارید رو 4 ساعت در هر روز و اینکه همه تلاش و سعیتون رو بکنید که تا اخر کار کنید همرو بنظرم شما فقط تصور میکنید که نمیرسید در حالیکه من میگم میرسید حتی به دورش هم میرسید
      اصلا هم به تهش فکر نکنید فقط بتازونید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها

ساعت مطالعه زیست رو بیارید رو 4 ساعت در هر روز و اینکه همه تلاش و سعیتون رو بکنید که تا اخر کار کنید همرو بنظرم شما فقط تصور میکنید که نمیرسید در حالیکه من میگم میرسید حتی به دورش هم میرسید
      اصلا هم به تهش فکر نکنید
      فقط بتازونید
      روش پیشنهادی خانم دکتر واسه مطالعه زیست :
      adf762ae441239eb43953435f0c74efb.gif
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن