خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snape نمایش پست ها
      مرسی مرسی از این وقتی که گذاشتی.... کامل واسه این ازمون قلمچی کار میکنمشو بعدم چند شب در هفته ازش تست پوششی میزنم تا کنکور..

شما خودتون تو کدوم ازمون و چقد نتیجه گرفتین؟ مثلا چند درصد؟
      فکر نکنم یه ماهه تمومش کنی ! ... من خودم حدود 4 ماه شد تا تمومش کردم ! ..... !
      ...................................
      آزمون نمیدم ... در همین حد بدون دانشجوی سال آخر سومین دانشگاه برتر کشورم !
      ..................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      فکر نکنم یه ماهه تمومش کنی ! ... من خودم حدود 4 ماه شد تا تمومش کردم ! ..... !
      ...................................
      آزمون نمیدم ... در همین حد بدون دانشجوی سال آخر سومین دانشگاه برتر کشورم !
      ..................
      یا ابالفضل...4 مااااه؟ خو شما ازمونم ندادی که ببینم نتیجه این همه وقت گذاشتن واسم میصرفه یا نه

چقد سکرتی تجربی بودین دیگه؟ ادم شما هارو میبینه انگیزه میگیره... ولی حیف که وضع کار و تحصیل مملکت ادمو مجبور میکنه. منم خودم کنکوری 94 بودم بیخیال..
      خوشحالم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یا ابالفضل...4 مااااه؟ خو شما ازمونم ندادی که ببینم نتیجه این همه وقت گذاشتن واسم میصرفه یا نه

چقد سکرتی تجربی بودین دیگه؟ ادم شما هارو میبینه انگیزه میگیره... ولی حیف که وضع کار و تحصیل مملکت ادمو مجبور میکنه. منم خودم کنکوری 94 بودم بیخیال..
      حداقل واسه ژنتیک .... اون یادگیری خودت مهم تره ! ...... اینکه بتونی یه تحلیل خوب رو انواع مسائل ژنتیک داشته باشی ... گیج نزنی ! ... خلاصش همینه که بتونی انواع مسائلشو حل کنی !
      .................................................

...............................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

ویرایش توسط ZAPATA : 16 بهمن 1395 در ساعت 19:51

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حداقل واسه ژنتیک .... اون یادگیری خودت مهم تره ! ...... اینکه بتونی یه تحلیل خوب رو انواع مسائل ژنتیک داشته باشی ... گیج نزنی ! ... خلاصش همینه که بتونی انواع مسائلشو حل کنی !
      .................................................
      ریاضی بودم .... تجربی کنکور دادم .... زیست شماهارو بدون استاد و معلم خودم یاد گرفتم ... البته بعدش زیر دست این اساتید درس پس دادم :
      ++ دکتر محسن مهرور ... دکتری بیوتکنولوژی گیاهی از بلژیگ
      ++ دکتر سعید طریقی ...... دکتری بیماری شناسی از بلژیک
      ++ دکتر رویا لاری ..... دکتری زیست سلولی مولکولی از استرالیا
      ...............................
      خب حالا چَکار کنم من؟ میترسم این همه مغز خودمو بترکونم بعدم سر کنکور فایده ای نداشنه باشه خوبه که فقط بیماری های انسان و دودمانه رو بخونم؟؟

تستای چند اللی و پروانه و وابسته به جنس و اینا رو خیلی مشکل داشتم و دارم. از روی تخته سیاه خوندم ژنتیک رو قبلا
      خوشحالم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب حالا چَکار کنم من؟ میترسم این همه مغز خودمو بترکونم بعدم سر کنکور فایده ای نداشنه باشه خوبه که فقط بیماری های انسان و دودمانه رو بخونم؟؟

تستای چند اللی و پروانه و وابسته به جنس و اینا رو خیلی مشکل داشتم و دارم. از روی تخته سیاه خوندم ژنتیک رو قبلا
      منم ژنتیک تخته سیاه رو قبلش خونده بودم .... :::: تستای خودشو میشه زد ... ولی بعدش متوجه میشی گیج شدی و نمیشه رو تستای دیگه خوب کار کرد ...
      ......................................
      ولی خیلی سبز! خیلی خوب و مفهومی یادت میده ..... ! و اونم به خوبی این مشکل رو میدونسته که واسه تالیفش 4 سال وقت صرف شده .. یعنی فقط یک فصل شده 4 سال ! .....
      ....................................
      خب چون قبلش تخته سیاه رو خوندی ... بهتر کارت پیش میره ! ... یعنی حداقل یه پیش زمینه از قبل داری ..... !
      ..................................
      بهتره که از اول با کتاب پیش بری ..... تا یه جاهایی هستش زیاد وقتتو میگیره ... ولی بعدش خیلی خوب حساب کار دستت میاد .. !
      .................................................. ..........
      خب شما میتونی بیشتر واسش وقت بزاری و سریع تر تمومش کنی ! .... من خیلی نرمک نرمک کتابو پیش رفتم که 4 ماهه تمومش کردم !

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم ژنتیک تخته سیاه رو قبلش خونده بودم .... :::: تستای خودشو میشه زد ... ولی بعدش متوجه میشی گیج شدی و نمیشه رو تستای دیگه خوب کار کرد ...
      ......................................
      ولی خیلی سبز! خیلی خوب و مفهومی یادت میده ..... ! و اونم به خوبی این مشکل رو میدونسته که واسه تالیفش 4 سال وقت صرف شده .. یعنی فقط یک فصل شده 4 سال ! .....
      ....................................
      خب چون قبلش تخته سیاه رو خوندی ... بهتر کارت پیش میره ! ... یعنی حداقل یه پیش زمینه از قبل داری ..... !
      ..................................
      بهتره که از اول با کتاب پیش بری ..... تا یه جاهایی هستش زیاد وقتتو میگیره ... ولی بعدش خیلی خوب حساب کار دستت میاد .. !
      .................................................. ..........
      خب شما میتونی بیشتر واسش وقت بزاری و سریع تر تمومش کنی ! .... من خیلی نرمک نرمک کتابو پیش رفتم که 4 ماهه تمومش کردم !

اقا من فارغ التحصیلم.. میشینم میخوووووونم

تموووووم شد و رفت... مرسی بازم
      خوشحالم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اقا من فارغ التحصیلم.. میشینم میخوووووونم

تموووووم شد و رفت... مرسی بازم
      ان شاء الله که موفق باشی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن