خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra7496 نمایش پست ها

..خیلی سبز دارم حجمش زیاده تا بیام بخونمش یه سال طول میکشه . فقط تست راسری بزنم خوبه .لازمه واسه فصل 6.7 هم تسلط پیدا کنم ................
      سراسری هم کار کنی به این نتیجه میرسی که هر دفعه سوالا یجور حل میشه و با اطلاعات متنوعی حل میشه که مجبورت می کنه کل مطالب ژنتیکو یادبگیری اونم با مسائل متنوع (البته از پس دودمانه میشه براومد فقط وقت گیره)

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      درسنامه الگو + درسنامه خیلی سبز + همه تستاشون+تست های ازمون ها
      چیز دیگه یی نیست احیانا؟
      والا بخدا بنظر من همون الگو کافیشه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      سراسری هم کار کنی به این نتیجه میرسی که هر دفعه سوالا یجور حل میشه و با اطلاعات متنوعی حل میشه که مجبورت می کنه کل مطالب ژنتیکو یادبگیری اونم با مسائل متنوع (البته از پس دودمانه میشه براومد فقط وقت گیره)
      بنظر من تنها تستی که از ژنتیک ارزش حل داره همون دودمانس..حداقل وققت حل شدنش ازون دوتا مسئله کمتره و راحت تره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ازنظرمن بهتره کتاب لقمه ی ژنتیک مهروماهو بگیری سریعم تموم می شه انواع تستای کنکورم تاحدودی پوشش داده بهترازخریدن کتاب جدید دیگه یا خوندن خیلی سبزپرحجم هست اگرم ازمبحثای پایه ای مشکل داری همون فصل پایه ای خیلی سبزکه اولاش هست که داری بخون

5. Top | #20
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      الان منم که بگم ..... خیلی سبز! .. بخون ! .... حسابی گیج میشی ... :: یکی میگه الگو . یکی میگه تخته سیاه .. حالا یکی دیگه اومده میگه خیلی سبز! ........
      ..................................
      با این حال ... خیلی سبز! ... بهتر از همشونه !
      .....................
      درسنامه هاشو بخون ... یکی یکی از اول تستاشو بزن برو جلو !

هر درسنامه رو خــــــــوب یادگرفتی و فهمیدی .. بعدش برو درسنامه بعدی و تستای بعدی ! ...... ! ...
      ...............................
      هر زمان هم حس کردی یه چی از قبل هنوز واست مبهمه برگرد دوباره بخون .. حتی اگه شده چندین و چندبار شده همون مطلبو بخون درست و دقیق و کامل یاد بگیر .... :::: مطالب بسیار بهم پیوسته است و این تداوم یادگیری واسش خیلی مهمه ! ..... ::: ولی هرچی جلو تر بری بهتر حساب کار دستت میاد .. دیگه همچی میشه راحت واست ! انواع مسائل مولتی هیبریدی و شجرنامه هارو میری تو کار حلش !
      منظورت كتاباى سال به سالشه يا ژنتيكش؟!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      منظورت كتاباى سال به سالشه يا ژنتيكش؟!
      هر دوش یکیه !
      .....................
      یعنی دیگه کتابش چاپ نمیشه ...... درسنامه هاشو تو سایت میشه یافت .... تستاشم تو کتاب سومشه !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تو ژنتیک خیلی اشکال داشتم ولی وقتی درسنامه های کتاب خیلی سبز رو خوندم خیلی مفهومی یاد گرفتمش

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      من تو ژنتیک خیلی اشکال داشتم ولی وقتی درسنامه های کتاب خیلی سبز رو خوندم خیلی مفهومی یاد گرفتمش
      منم دقیقن همین حالو داشتم .....
      ............................
      ژنتیک خیلی رو مخم بود .... تخته سیاه رو گرفتم خوندمش ولی واسم جواب نداد ..... خیلی سبز! رو که خوندم تازه فهمیدم یادگیری مفهومی ژنتیک یعنی چه !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      یا ابوالفضل!
      ترجیح میدم از خیرش بگذرم تا اینهمه کارو انجام بدم
      نبابا انصافا اینطور نگاه نکنید اگر فارغ التحصیل باشید میرسید همشو بخونید

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان همون الگو و خیلی سبزو بخونم بهتره چون دارم نمی خوام کتاب جدید بگیرم. مرسی از همتون.شاید لقمه رو هم بخونم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هر دوش یکیه !
      .....................
      یعنی دیگه کتابش چاپ نمیشه ...... درسنامه هاشو تو سایت میشه یافت .... تستاشم تو کتاب سومشه !
      میشه درسنامه هاشو بفرستی؟ شدیدا نیازمندم
      خوشحالم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واااااای مرسی زحمت کشیدی

حالا یه سوالی.. من فصلای 5 و6و7 سوم رو خوب کار نکردم. اگه مستقیم برم سر فصل 8.میفهممش؟؟ و شما از درسنامه هاش خلاصه هم نوشتین؟ منم بنویسم؟
      بعدم اینکه تستای مندلی رو ندارم. سوم خیلی سبز رو دارم همون تستاشو بزنم اوکیه؟؟
      ایا نیازی به خوندن درسنامه ی الگو و تستاش هست؟؟

اقا شرمنده خیلی سوال پرسیدم
      خوشحالم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snape نمایش پست ها
      واااااای مرسی زحمت کشیدی

حالا یه سوالی.. من فصلای 5 و6و7 سوم رو خوب کار نکردم. اگه مستقیم برم سر فصل 8.میفهممش؟؟ و شما از درسنامه هاش خلاصه هم نوشتین؟ منم بنویسم؟
      بعدم اینکه تستای مندلی رو ندارم. سوم خیلی سبز رو دارم همون تستاشو بزنم اوکیه؟؟
      ایا نیازی به خوندن درسنامه ی الگو و تستاش هست؟؟

اقا شرمنده خیلی سوال پرسیدم
      خاهش .......
      .........................
      یه مروری درسنامه های همون 5 و 6 و 7 رو از خیلی سبز! داشته باش ...... بعدش یه راست برو سراغ فصل 8 :: قشنگ رات میندازه ... خیالت راحت ! .... !
      تستاشم همونایی که زیست سومش داره ..... همونایی هستش که تو خود کتاب جداش بوده، زیاد و کافی هم هستش ! ..
      .....................
      نیازی هم به الگو و تستاش نیست ! .... مگه واسه پرکاری !
      .................................................. ......
      حواست هم باشه ... درسو خــــــــــوب یادبگیر ...... این فصل بر خلاف سایر فصلا ..... از جنس تکرار نیست ! .. از جنس فهم عمیق و درسته ! ..... هر خط رو سعی کن خوب بفهمی .... یکی یکی تستارو از اول بزن برو جلو ..... !

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خاهش .......
      .........................
      یه مروری درسنامه های همون 5 و 6 و 7 رو از خیلی سبز! داشته باش ...... بعدش یه راست برو سراغ فصل 8 :: قشنگ رات میندازه ... خیالت راحت ! .... !
      تستاشم همونایی که زیست سومش داره ..... همونایی هستش که تو خود کتاب جداش بوده، زیاد و کافی هم هستش ! ..
      .....................
      نیازی هم به الگو و تستاش نیست ! .... مگه واسه پرکاری !
      .................................................. ......
      حواست هم باشه ... درسو خــــــــــوب یادبگیر ...... این فصل بر خلاف سایر فصلا ..... از جنس تکرار نیست ! .. از جنس فهم عمیق و درسته ! ..... هر خط رو سعی کن خوب بفهمی .... یکی یکی تستارو از اول بزن برو جلو ..... !
      مرسی مرسی از این وقتی که گذاشتی.... کامل واسه این ازمون قلمچی کار میکنمشو بعدم چند شب در هفته ازش تست پوششی میزنم تا کنکور..

شما خودتون تو کدوم ازمون و چقد نتیجه گرفتین؟ مثلا چند درصد؟
      خوشحالم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن