خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چگونه برای کنکور 93 ، شیمی خود را آماده کنم ؟؟؟

وقتی که مطالب و آخرین ارسال های دو سایت علمی کانون و کنکور را بررسی می کنم . ( مخصوصا کنکور ) به مطالبی که خارج از بحث کنکوره مواجه می شوم واقعا آزرده می شوم . در این دو سایت که واقعا در جهت کنکور و آماده سازی کنکوری های عزیز است ذکر مطالب غیر علمی اصلا ستوده نیست .!!! دادن مسیر های ساده و شفاف به دانش آموزان حرف اول را در پیروزی در کنکور 93 می زند . از مدیران هر بخش می خواهم که هر پستی را که خارج از بحثه کنکوره حذف کنند .
      و اما شروعی دیگر برای کنکور 93 و استارت دوباره برنامه « آموزش برابر » که الحق بررسی خط به خط کتاب درسی است . من با همین ایده تست احتمالی کنکور 92 را 100% پوشش دادم . خدا کنه دوستانی که از این تست ها استفاده کردند در انجمن حاضر شوند و مهر تایید را بر گفته های من داشته باشند . ( از من تطبیق نخواهید چون اجباری ندارم ، حال اگر تو مجبوری می تونی این تست ها را تهیه کنی و در صدد تطبیق آن برآیی !!! )
      ذکر مطالب غیر کنکوری در این دو انجمن واقعا بچه های کنکوری را از مسیر منحرف خواهد کرد مثل این سوال ، کنکوری های عزیز بدانند که بحث موازنه ، درصد کوچکی از سوال کنکور 93 را به خود اختصاص خواهد داد . آن هم با این صورتی که من قطعا و حتما برای کنکور 93 با احتمال 100% پیش بینی می کنم .
      سوال : در موازنه به روش وارسی این معادله ( ) از ترکیب ... و از اتم یا یون .... شروع کرده و مجموع ضرایب مواد ، برابر ... خواهد بود .
      پس دادن آدرس های پرت و دور از واقعیت کنکور برای کنکوری ها ، اتلاف وقت خواهد بود .

نوشته : استاد مومنی ، طراح تست های احتمالی کنکور و اولین برگزار کننده همایش آنلاین شیمی کنکور 92 و مجری برنامه آموزش برابر
      منتظر شنیدن نظرات منفی شما هستم 09116699542

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه ، من چیزی نگفتم که ... لازم می دانم ادبیات را بیشتر بخوانی تا شاید فرجی حاصل شود.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)