خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

چند سوال مشاوره ای_بیاین تو

سلام.ببخشید چن تا سوال از شما داشتم:1)آیا در سال سوم ترم دوم امتحانای مستمری معلما رو بخونم یااونا رو ول کنم بچسبم به نهایی و کنکور؟در ضمن مدرسه عادیم(مثلا معلم دینی مون مدام امتحان میگیرهو وقت برا خوندن درسای دیگه نمیمونه،و میگه امتحانای من باعث میشه شما برا نهایی آماده باشید،برای همین تردید دارم که اگه مدرسه رو ول کنم نتونم نهایی رو خوب بدم)؟2)میخواستم ببینم این کتاب مبتکران شهریاری برای من که سال سومم و فیزیکم ضعیفه میتونه خوب باشه یانه؟(درصد فیزیک در کانون بین 15 تا 25 درصد)و منابع تستی دیگم برا فیزیک سه بعدی الگو و آبی کانون اند،آیا اینو هم بگیرم؟
      ویرایش توسط Friedrich : 13 بهمن 1395 در ساعت 21:30

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببینید ریاضی و فیزیک در صورتی قوی میشه که وقت زیاد بزارید براش من نمیتونستم یک دونه تست ریاضی بزنم اما الان زیر هشتاد نمیزنم باید وقت خوندن فیزیک بیشتر بشه و تمرین کنی از برنامه مدرسه جدا نشو دین و زندگی شما دوروز در هفته است و وقتی مجبور شی بخونی خیلی خوبه واسه نهاییت باعث میشه شب امتحان فقط کتابتو ورق بزنی چون همش و بلدی امیدوارم موفق بشی
      آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دست هایش پر از معجزه آرزویی کن شاید کوچک ترین معجزه اش بزرگترین ارزوی تو باشد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بقیه نظری ندارند؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      بقیه نظری ندارند؟
      سوالای نهایی رو کار کن
      به نمره کلاسی هم اهمیت نده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      jjgh

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      jj

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای هر درس با توجه به ضریبش و نقاط ضعف و قوت باید اهمیت بدید نه این که دینی رو بیشتر از ریاضی بخونید واضح تر بگم شما وقتی دینی می خواید بخونید اگه یه ساعت وقت براش گذاشتید تو اون یک ساعت تشریحی که می خونید و برای امتحان مدرسه می خونید نهایتش یه نیم ساعت هم برای تست وقت بزارید و اون درس کامل ببندید یعنی همه ی کار مدرسه نهایی و تست در راستای هم انجام بدید و هفته بعد اگر دوباره همون درس با یه درس جدید امتحان دارید فقط تو ربع ساعت درسی که قبلا خوندید مرورش کنید و به بقیه درس ها برسید نه این که دوباره اونو از اول بخونید
      2- چند کتاب برای فیزیک توصیه نمیشه با توجه به سطح شما بهتر یه کتابو چندین بار بخونید به جای چندین کتاب جدید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightningaa نمایش پست ها
      jjgh
      چته؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      سلام.ببخشید چن تا سوال از شما داشتم:1)آیا در سال سوم ترم دوم امتحانای مستمری معلما رو بخونم یااونا رو ول کنم بچسبم به نهایی و کنکور؟در ضمن مدرسه عادیم(مثلا معلم دینی مون مدام امتحان میگیرهو وقت برا خوندن درسای دیگه نمیمونه،و میگه امتحانای من باعث میشه شما برا نهایی آماده باشید،برای همین تردید دارم که اگه مدرسه رو ول کنم نتونم نهایی رو خوب بدم)؟2)میخواستم ببینم این کتاب مبتکران شهریاری برای من که سال سومم و فیزیکم ضعیفه میتونه خوب باشه یانه؟(درصد فیزیک در کانون بین 15 تا 25 درصد)و منابع تستی دیگم برا فیزیک سه بعدی الگو و آبی کانون اند،آیا اینو هم بگیرم؟

سلام دوست عزیز

اول این رو خدمتتون عرض کنم که برای نهایی و مدرسه خوندن در جهت کمک به کنکور هست.پس سعی نکنید خودتون رو از برنامه مدرسه و امتحانات جدا کنید،از حالا آهسته و پیوسته پیش برید جای هیچ نگرانی نخواهد بود.فیزیک شهریاری تست هاش در سطح کسیه که در آزمون ها حداقل بتونه درصد 50 کسب کنه،پس همون الگو یا گاج نقره ای رو فعلا کار کنید بهتر هست.
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)