خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پرستاری تکمیل ظرفیت رو به ادامه راه ترجیح بدم؟

سلام.راستش ب دلیل ی سری مشکلات شخصی،دیگه نمیتونم واسه کنکور بخونم.اگه بخونم پتانسیل سه رقمی شدن هم دارم ولی دیگه بنا به یه سری مشکلات،کشش خوندنو ندارم نمیتونم دگ.
      تکمیل ظرفیت ازاد انتخاب رشته کردم و پرستاریو زدم.
      ببینید،من دنبال یه شغلی ام که ماهی5تومان داشته باشه و درامدزاییش زود شروع بشه.با پرستاری میتونم ب خواستم برسم؟اگه بمونم،بنظر خودم الافیه!
      نظر شما چیه دوستان؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درآمد زاییش زود شروع بشه حداقل هم ماهی پنج میلیون ؟؟!
      دادا مث اینکه یادت رفته اینجا ایرانه ها برا دو تومن باید سگ دو بزنی !

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      سلام.راستش ب دلیل ی سری مشکلات شخصی،دیگه نمیتونم واسه کنکور بخونم.اگه بخونم پتانسیل سه رقمی شدن هم دارم ولی دیگه بنا به یه سری مشکلات،کشش خوندنو ندارم نمیتونم دگ.
      ببینید،من دنبال یه شغلی ام که ماهی5تومان داشته باشه و درامدزاییش زود شروع بشه.با پرستاری میتونم ب خواستم برسم؟اگه بمونم،بنظر خودم الافیه!
      نظر شما چیه دوستان؟
      خو اگه میتونی بخونی خو بگیر بخون اگه نه خو باید دیگه بری پرستاری یا اگه پارتی داری ببره تو شرکت نفتی، جایی .. واسه 5میلیونم میتونی بری اختلاس کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پرستاری رشته خوبیه ولی شما فکر نکن به همین سادگی میتونی ماهی۵میلیون درآمد داشته باشی
      واسه این مقدار حقوق باید زحمت خیلی زیادی بکشی.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      نظر شما چیه دوستان؟
      تاجاییکه من میدونم ای سی یو کارها پنج تومن میگیرن..اونم تازه اگه ارشد ویژه داشته باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه کاری و زرنگ باشی تو بخش های ویژه میتونی این درامدو داشته باشی و حتی بیشتر(با ساعت کاری بالا)...همینطور زمانی که شما فارغ التحصیل بشی حقوقا بیشتر خواهد بود...اما این درامدی نیست که بتونی همیشه همینقدر داشته باشی چون با بالا رفتن سنت توانتم کمتر میشه و مشغله هات زیاد...
      در کل 4-5ملیون تومن پول کمی نیست و زحمت زیادی باید براش بکشی...

اگه علاقه مندی(نه صرفا برای پول)و واقعا میدونی نمیتونی این مدت باقی مونده رو ادامه بدی(هر کسی خودشو بهتر میشناسه و مطمینا نمیتونه خودشو گول بزنه...)پس موفق باشی در رشته ی جدیدت...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن