خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 93
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      اولا که از کجا به این قطعیت رسیدین که از نرم افزارای کپی استفاده می کنن؟ ثانیا گیرم که استفاده هم کرده باشن، گیرم که یکی یه مالی رو بدزده، شما اون مال دزدی رو از دزد بدزدین و استفاده کنین دزد حساب نمی شین؟
      نه دیگه ما شاه دزدیم

2. Top | #77
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezabr1999 نمایش پست ها
      منم مثل تو گول خوردم. خدا امیدوارم رسواشون کنه.
      خودش میاد تدریس همش میگه حرام است و مدیونی! بابا بشین درستو بده دیگه!
      ادبیاتش که همش از روی گاج سبز درس میدن !
      یه بار خودش تو یه سی دی گفت اصلا این اوج نامردیه واسه مشاوره تلفنی پول بگیرن ولی از من 2تومن واسه مشاوره گرفتن! دختر دایی من هم دی وی دی گرفت
      بعد زنگ زده بودن به داییم گفتن 2 تومن بده تا مشاوره بدیم من تا فهمیدم منصرفش کردم
      چه جالب پسر خاله ی منم اول دبیرستانه اونم داشت گول میخورد من نمیدونستم تا یه روز خالم با اب و تاب ازشون داشت تعریف میکرد ک مشاوره موسسه با اشکان(پسرخالم) کلی حرف زده و مثل اینکه خیلی بلد بوده این یکی چون خالم فک میکرد خیلی حرفه این تا اینکه من همه جریان خودمو گفتمم بهشون گفتم اینروزاست ک بهتون بگن بیا کل پکیجو بخر چون پسر خالم فقط احتمال ریاضی با ژنتیک دادگستری و خریده بود 120 تومن بعد اوایل مهر امسال به شوهر خالم زنگ زدن گفتن 2 میلیون بریزید به حساب تا باهاتون ادامه بدیممم دقت کنید بچه ها روز اول نگفتتت 2 میلیون (اینجوری گول میزنن) خالمم گفت تا اینو گفت یاده حرف تو افتادم گوشیو گرفتم هر چی دلم خواستم گفتم فکر کردید چون ما شهرستانیم دیگه حالیمون نیست بعد گفته باید پسرتون تعیین سطح بشه خالم گفته هنوز تازه رفته اول دبیرستان چه تعیین سطحی دیگه گوشیو گذاشتهه خدارحم کرد من گفتم وگرنه تا الان2 میلیون سوزونده بود.....بعد نمیدونم همچین شخصی بیاد دم از حلال و حروم بزنه؟؟؟؟؟ کسی ک به ی بچه اول دبیرستانم به چشم ی کیسه پول نگاه میکنه؟؟ حالا اگه کیفیتشون خوب باشه و واقعا مشاوره رایگان تا اخر سال داشتن یه چیزی نه به بهونه مشاوره بیان گول بزنن بعد آذر ماه که شد حاجی حاجی مکه ..........اونم از کیفیت افتضاح تدریسشون...که همه پکیجو قالب میکنن به ادم....اونا حلال و حروم سرشون اگه میشد اینکارو نمیکردن کار اونا بازی کردن با سرنوشت کنکوریاست....ولی کسی ک کپی میکنه ک با سرنوشت اونااااا بازی نمیکنه ب قول یکی از دوستان فقط یه نفر کمتر گول میخوره و بازیچه دستشون میشه..خدا شاهده مشاور موسسه خودشون صفوی نامی بود میگفت دروغه ک میگه اگه کپی استفاده کنی هنگ میکنی و ایناااا. گفت خودم دیدم یکی کپی استفاده کرد پزشکی هم قبول شد.بعد گفت الان احمدی داره تو نیاوران برج سازی میکنه و بنز زیرپاشه دلش پر بود از احمدی کلا..حتی من اونزمان کوپ کردم ک داره اینارو میگه ....همش میگفتم واقعاااامیخوام بگم اونم راضی نبود ازش ..میگفت کپی حلاله
      ا
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

3. Top | #78
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اگه توان ماليت كمه و شديدا احتياج داري به نظرم استفاده كن،اگه توان ماليش رو داري به نظرم نبايد استفاده كني كپيش رو.
      مثل این هست ک بگی اگ اوضاع مالیت خیلی خرابه پس دزدی کن مشکلی نداره ؛راحت دزدی کن!
      ولی اگ وضع مالیت خوبه حضرت عباسی ،دزدی نکن!
      در مثال هم مناقشه ای نیست!

4. Top | #79
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1998 نمایش پست ها
      همون پی دی اف لغتاروهم پاک کردم
      واقعا که بااین نوناشون
      هیچیه این کنکور عدالت نیس هیییییییییییییییییییییییی ییییییییییچی

ماروستایی های بدبخت چه گناهی کردیم که هرسال خشکسالی میاد پاییز محصول نداریم پول کتاب مدرسم دوهفته بعدمهرجورمیشه.سهمیه منطقه3هم که بهمون نمیدین
      سهمیه5درصدیم که نمیدین چون از سپاه بوده!
      اینم از کنکور که پول کلاس کنکور نداریم کتاباهم که گرونه.هرچی معلم بددردنخور هست میفرستن واسه ما
      ایناهم که پیدامیکنیم مدام میگن حرامه حرامه!شورشو در آورین
      ولی خودشون پول گازو نفتو میکشن بالا.بچه هاشون میفرستن مدرسه ای که ترمی3تومن شهریشومیدن بعد بهش میگن تیزهوشان
      آره دیگه پول باشه تیزهوش میشی نابغه هم میشی
      واقعا متاسفم واسه همه عوامل این کشور!

این قدر روستایی روستایی راه نداز
      یه زمانی تو روستا ها اب و برق و گاز هم نبود
      حالا تو روستاتون اینترنت هم داری و به کل دنیا وصل میشی
      تو شهرش هم مثل روستاتون هست
      فک می کنی تو شهر خبریه؟؟تو شهر هم مثل روستاتون هیچ خبری نیست
      ......
      برای سهمیه 5 درصدی هم دواطلبانه باید بره ربطی به سپاه و ارتش نداره
      زوری بابات رو بردن جبهه سهمیه هم می خوایی
      واقعا که یکم حیا هم خوبه
      ...........
      شاید بیش از 10 موسسه کنکور باشه اگه تو هر کدومشون 50 نفر کار کنن و نصفشون یک بچه داشته باشن
      تو به 250 پدر و 250 فرزند توهین کردی
      از کجا میدونی همشون تو تیزهوشان درس می خونن؟؟؟
      اصلا شاید بچه یکی از اینا خدایی نکرده یه مریضی سخت داشته باشه و....
      توهین کردن اسونه
      ادم بودن سخته

5. Top | #80
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1378 نمایش پست ها
      مثل این هست ک بگی اگ اوضاع مالیت خیلی خرابه پس دزدی کن مشکلی نداره ؛راحت دزدی کن!
      ولی اگ وضع مالیت خوبه حضرت عباسی ،دزدی نکن!
      در مثال هم مناقشه ای نیست!
      ویندوز روی کامپیوتر یا لپ تاپتون اورجینال خریدید؟؟؟ سریال شهرزاد هر قسمت ک میومد بیرونdvd اورجینال میخریدید؟؟؟ قبول دارید ما ایرانیا کلا عجیبیم؟؟؟ در مثال هم مناقشه ای نیست به قول خودتون
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 29 دی 1396 در ساعت 23:28

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها بحث باید همراه با احترام باشه تا نتیجه ای ازش حاصل شه، به هم دیگه احترام بذاریم

7. Top | #82
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      ......
      واقعا که یکم حیا هم خوبه
      ...........
      شاید بیش از 10 موسسه کنکور باشه اگه تو هر کدومشون 50 نفر کار کنن و نصفشون یک بچه داشته باشن
      توهین کردن اسونه
      ادم بودن سخته
      من همینجا میگم منظورم همه بچه های تیزهوشان نیست واگه کسی واقعا بچه درسخون بوده بدل نگیره چون منظورم ایشون نیست
      امادرمورد شماکه دقیقا توهین کردی
      باید بگم به کسانی که جز سپاه بودن سهمیه تعلق نمیگیره
      بعدشم اون زمانی که جنگ بود بابای منو امسال من جونشونو گذاشتن کف دستشون رفتن میتونستن مثل خیلیا فراری باشنو نرن چون خیلیارومیشناسم که همون زمانم نرفتن
      مناطق غرب کشور جز ناامن ترینا بوده
      شماخودت اول یادبگیر توهین نکنی بعدیادبقیه بده

8. Top | #83
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ......
      واقعا که یکم حیا هم خوبه
      ...........
      توهین کردن اسونه
      ادم بودن سخته
      کی براما دم از حیا میزنه!
      بابای منم جز داوطلبانه ها بوده بودن دوستایی که استفاده کردن
      اشکال نداره میگذره اما بهتره آدم اول خودش براخودش لالایی بخونه بعد برابقیه توادبو حیا
      ویرایش توسط fatemeh1998 : 30 دی 1396 در ساعت 00:24

9. Top | #84
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ......
      واقعا که یکم حیا هم خوبه
      ...........
      توهین کردن اسونه
      ادم بودن سخته
      درضمن من خطاب به موسسه هانگفتم من هیچکدومو نمیشناسم ونه تدریساشونو دیدم
      منظورم بزرگان مملکت بود!
      واقعا متاسفم بدون اینکه توحرفام وحرفای قبلیم دقت کنین اینجوری قضاوت کردین

10. Top | #85
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ......
      واقعا که یکم حیا هم خوبه
      ...........
      توهین کردن اسونه
      ادم بودن سخته
      کافی بود این حرفه منوبخونید
      تابفهمید افرادخاصی منطورم هست!
      ولی خودشون پول گازو نفتو میکشن بالا.بچه هاشون میفرستن مدرسه ای که ترمی3تومن شهریشومیدن بعد بهش میگن تیزهوشان

ان شاالله که بابت این توهینتون خدا جوابگو باشه

11. Top | #86
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کافی بود این حرفه منوبخونید
      تابفهمید افرادخاصی منطورم هست!

ان شاالله که بابت این توهینتون خدا جوابگو باشه
      منظوری نداشتم
      اه چه قدر دل نازکی
      اگه ناراحت شدی ببخشید
      بازم معذرت می خوام

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم حلال حلال هست.خیالت راحت.
      ببین من مثلا یک لباسی رو دارم میفروشم.اینترنتی میفروشم و قیمتشم 4 میلیون هست.شما لباس رو داری ندیده نپوشیده پرو نکرده میخری.داری 4 میلیون پول رو میدی برای لباسی که شاید اصلا بهت نیاد.شاید اندازه ت نباشه.بعد که پول رو ریختی و لباس به دستت رسید ببینی اونقدری که من میگفتم هم لباس خوبی نیستو به قیمتش نمیارزه.درضمن من هم بهتون گفته باشم که وقتی لباس به دستت رسید من راضی نیستم بفروشی یا بدی کس دیگه ای هم استفاده کنه.شما اسم این کار من رو چی میذاری؟فکر نمیکنم کسی باشه که 4 میلیون پول این دی وی دی هارو داده باشه و واقعا اعتقاد داشته باشه که 4 میلیون میارزید.من کپی شده های کنکور اسان است رو خریدم 300 تومن.اما بعد از اینکه نگاه کردم دیدم واقعا 300 هم نمیارزه و اگر 4 میلیون پول داده بودم قطعا الان دلم میسوخت.پس کار اوناست که حرومه که دانش اموز رو گول میزنن که بیا این لباس بهت میاد موفق میشی و ... و مجابش میکنن که 4 میلیون پول بده.و از طرف دیگه طبق قانون شرط معامله این هست که شما اختیار بدون قید و شرط کالای خریداری شده رو داری.مثلا یه لباس رو خریدی یه بار پوشیدی دلت میخواد اتیش بزنی یا دلت میخواد کادو بدی یا دلت میخواد به قیمت دست دوم بفروشی.به نظر من 4 میلیون سی دی رو خریدی پس به 10 نفر هم با قیمت 400 تومن بفروشی حلال هست اما اگر قصدت کسب سود باشه و بخوای 4 میلیون دادی 5 میلیون بفروشی اون شاید مشکل داشته باشه.من باز از یه نفر دی وی دی های فیزیک و دین و زندگی افبا رو هم خریدم.دیگه باتجربه شده بودم کلی چونه زدم 2 تاش رو ببا هم 50 خریدم.یعنی هر درس 25 تومن.اوردم دیدم فیزیکش مفت هم نمیارزه چون پیوسته نیست معلوم نیست فصل 1 کجا شروع میشه کجا تموم میشه فصل 2 کجا شروع میشه(شایدم چون کپی هست این مشکل به وجود اومده) اما دین و زندگیش خوب بود و ارزش کل اون 50 تومن رو داشت به نظرم.اگر قرار بود اول ببینم بعد بخرم فیزیک رو نمیگرفتم.
      ویرایش توسط سمیرا66 : 30 دی 1396 در ساعت 15:13

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واژه حرام و متخلف توی قانون ایران زمانی تعریف شد، که شما وسع مالی برای خرید یک محصول یا هرچیز دیگه داشته باشی ولی بری کپی بخری، وقتی وسع مالی نداشته باشی استفاده رایگان از اون چیز حلاله ،چرا ؟ چون اون چیز رو فعلا قرض گرفتی از اون اورگان (میخواد موسسه باشه یا هرچیز دیگه) ،تا وقتی که وسع مالی رسیدی میری قرضشو میدی..
      #امام_محمود_(ره)

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون پی دی اف لغتاروهم پاک کردم
      واقعا که بااین نوناشون
      هیچیه این کنکور عدالت نیس هیییییییییییییییییییییییی ییییییییییچی

ماروستایی های بدبخت چه گناهی کردیم که هرسال خشکسالی میاد پاییز محصول نداریم پول کتاب مدرسم دوهفته بعدمهرجورمیشه.سهمیه منطقه3هم که بهمون نمیدین
      سهمیه5درصدیم که نمیدین چون از سپاه بوده!
      اینم از کنکور که پول کلاس کنکور نداریم کتاباهم که گرونه.هرچی معلم بددردنخور هست میفرستن واسه ما
      ایناهم که پیدامیکنیم مدام میگن حرامه حرامه!شورشو در آورین
      واقعا متاسفم واسه همه عوامل این کشور!
      درود به شرفت که برات حلال بودن مهم هست و این از محاسن روستایی بودنت هست،و قدر این ارزش جبر جغرافیایی تون بدون که توی روستا بزرگ شدی و ایقد برای بابات نون حلال از این حیث مهم بوده که میخواسته همچین فردی مثل شما تربیت کنه که همجا براش حلال و حرام مطرح باشه ،و احسنت به همچین پدری یا همچین خانواده ای...
      کاملا حق با شماست ، اینجا ایرانه و هیچیش سرجاش نیست ، وزیر کار تعاون مسئول پیگیری حادثه سانچی هست و و زیر نفت مسئول پیدا کردن کار برای جونان ، و وقتی اینچنینی باشه،جامعه ای ، ناخوداگاه تربیت میشه مثل این بنده خدا که بهتون لگد پرت کرد که بدون اینکه فکر کنه ی #شعری پرت کرد، و این چنین جامعه مافیایی توی زمینه کنکور تربیت میشه که....
      ادامه ی که رو توی نقل اون دوستمون میگم..
      من خودم اهل حرام و حلال نیستم یعنی هستم ولی با تفاسیری که برای خودم دارم..
      منم شما رو به چالش گوش دادن به صدای درونت دعوت میکنم ، هرچی صدای درونت گفت همون کارو بکن ، حالا میخواد اون موسسه ها دروغی باشن میخوان راست باشن، هرچند درباه ادعای کذب موسسات حسابی بحث با این دوستم درام..

......
      واقعا که یکم حیا هم خوبه
      ...........
      توهین کردن اسونه
      ادم بودن سخته
      بیا مرحله به مرحله حرف بزنیم ، اول اینکه معلومه چندبار از واژه روستایی استفاده کردین ، این بدان منظور هست که شما قبلا یک موضوع چالشی درباره روستا برخورد کردین و چون نتونستین اونجا ارضـــــای منیت کنی ، اومدی خشاب اراجیفای ذهن تو روی این شخص خالی کردی !! و گویا از اون موقع به بعد به واژه روستا آلرژی پیدا کردی ، چرا؟ چون به محضی که واژه روستا رو دیدی شاخکات تکون خوردن و اومد جلوی این شخص گارد گرفتی..

دارم به خودم ظلم میکنم ، واین ظلم رو چندبار دیگه توی انجمن به خودم که با افراد سطحی و طبل توخالی که فقد صدا دارین بحث کردم ، و این یک توهین به خودم کردم که چرا با شما وارد مجادله شدم، و برام خیلی گرون تموم شده این مجادله توی زندگی واقعیم، ولی واکنش مناسب در زمان مناسب و مکان مناسب ، جزو واجبات زندگی هر فرد هست ، و براسای این معیار دارم جواب تو میدم..

تو با یک واژه *اینترنت * تمام خواسته های این فرد رو ازش گرفتی ، تمام حقوقات این فرد رو که باید از دولت داشته باشه رو گرفتی، از اینترنت تصوری کردی که تمام خواسته.ها توی اینترنت هست، در صورتی که شما به این ادراک از واقعیت زندگی نرسیدی که داری صحبت از دو فضا(مجازی-حقیقی) میکنی که نقطه مقابل هم هستن و هیچ موقع نقطه مقابل ها همدیگرو توجیح نمیکنن، (همونطور که خوب و بد هم رو توجیح نمیکنن، چطور میتونه خوب جای بد باشه چطور تو میتونی بزنی توی صورت یکی این کار اسمش بد هست و تو بیای اسمشو بذاری خوب ، هیچ موقع هیچی با نقطه مقابلش توجیح نمیشه ، با همسو و هم راستای رفتاری خودش توجیح میشه) ، میخوای بدوونی که اینترنت همه چی نیست، برگرد به لحن صحبتت با این شخص ،چون جایی که زندگی کردی و جوری بار اومدی که این اجازه رو به خودت دادی که به ارزشهای این فرد توهین کنی، ، این از فرق کردن تفاوت فضای حقیقی و محل زندگی هست ،که این رفتار و اخلاق مداری و حس بزرگ بودن رو به شما داده ، که این اپشن رفتاری فقد توی زندگی واقعی ادم میتونه کسب کنه نه با فضای مجازی ، و این رفتار تو که اجازه دادی به این فرد توهین کنی ، این از خارج بودن تو ،توی روستا هست!که این فاکتور اخلاقی تو با اینترنت پیدا نمیشه ، که اگه میشد این شخص هم متقابلا جواب تو میداد!!،این یک تفاوت فاحش بین روستا و شهر هست که اینجوری بارت اورده (البته شهر خیلی محاسن دیگه داره که ادمارو با فرهنگ بار میاره و هیچ شکی توش نیست)که پس میخوام بگم همه چی با اینترنت حل نمیشه!! کتابخونه ، پارک،بیمارستان، فروشگاه های بزرگ، رفاه ،،فرهنگ ، اینا با اینترنت حل نمیشه !!
      --------------
      اما درمورد واژه حیــــــــــا ( که میشه شرم - خجالت -) چرا باید از نظر دادنش حیـــــا کنه ، درصورتی که نظر دادنش حقشه!! و جواب گرفتن از اینکه سرمایه ملیش و حقش کجا خرج میشه ، و اینو بدونه ، چرا باید حیا کنه!!! یا شما واژه حیا براتون معنی دیگه ای میده ، یا به قول قدیما فقد فهمیدین یخ بخورین نفهمیدین کی بخورین، یا نفهمیدی کی از این واژه استفاده کنی..
      -----------------
      اینکه اومدی از موسسه ها حمایت کردی ، و گفتی که حق مسلم انهاست که بیان برای خودشون نون در بیارن، من واقعا نمیفهممت چرا که ، هم به میخ میزنی هم به نعل !!!
      اخه تو میای توی این تایپیکا میگی من براتون کپی شو میفرستم ، بعد میای اینجا جانب داری موسسات میکنی ! داداچ فکر نمیکنی داری اشتباه میزنی !
      capture.png
      1.png
      با این عکسا فکر نمیکنی داری به خودت گُل به خودی میزنی ، و خودت داری خودتو نقض میکنی؟
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------
      درمورد اینکه گفتی شاید مریضی داشته باشه بنده خدا و به 500 تا پد فرزند توهین کردی؟؟ . گفتی توهین کردنه اسونه،!!
      اصن واژه توهین رو برام نیم خط توضیح بده ، و پستی که از این شخص نقل قول گرفتی شما اسمشو چی میذاری ، من که توهین میذارم، شاید از دید خودت اگاه کردن طرف هست ولی ، با تحقیری تون تون حرف زدی و روستاتون روستاتون دم زدی من اسمشو میذارم توهین، پس برگردیم به حرف خودت توهین کردن اسونه ،ادم بودن سخته اینم یک گُل به خودی دیگه!
      ------------------------------------------------------
      و دراخر هم بگم الان تنها موسسه ای که ادعا پیغمبری میکنه ، حرف اخره ، حرف اخر سال 91 شروع به کار کرد اون زمان ریاضی 100 جلسه ای داشت که فقد حدود 6 جلسه یکساعتو نیم برای آمار تدریس کرده بود ، ولی الان اومده دوجلسه 50 دقیقه ای (اونم توی ریاضی جامعش ) اومده تدریس کرده!!
      تابع بالای 15 جلسه یکساعتونیمه بود الان اومده کل تابع رو توی 10 جلسه ضبط کردن!! توی اون dvd هاش یک ثانیه هم تبلیغات نداشت، الان پک محاسباتشو گذری دیدم از یکی بچه ها ، 30 دقیقه تدریس 30 دقیقه تبلیغات ، یعنی شما باید پول تبلیغات این موسسه رو هم بدین..
      این یعنی چی؟ شما اسمشو میذارین سیر تکاملی سواد بیشتر به دانش اموز یا سیر تکاملی پول بیشتر گرفتن از دانش اموز، !!

عاها، یادم رفت اینکه گفتی از کجا میدوین همشون بچه هاشون تیزهوشانی هستن من به موسسه ها کار ندارم ، من میرم بالاترشو نگاه میکنم ، به پسر سخنگوی دولت یک چشم اندازی میکنم ، به حسین نوبخت ،پسر باقر نوبخت که داره در امریکا مشغول تحصیل در رشته پزشکی هستن..
      بدون شرح ..

---------
      شاید اولین گاردی که برای نقلوقولام بگیری ، از اسم کاربریم استفاده کنی و بگی تو چقد پوچی ، مثل اون خانم 30 ساله که به کلمه ها رقص داد! میتونیم پوچیمون رو خیلی راحت دوتایی حل کنیم ، تعداد پست ارسالیت دو برابر امتیازهات هست ،این یعنی هر پستت نیم امتیاز گفتم شاید بخوای از این راه شروع کنی به جواب دادنم ،گفتم در جریان باشی ،باز دوباره گُل به خودی نزنی
      توی زندگیت دقت کن داری چی حرف میزنی ، سر ادم جای دو چیز هست ، یا مو هست یا عقل !!
      ویرایش توسط eskalis : 30 دی 1396 در ساعت 08:56

15. Top | #90
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولا من برای لایک و دیسلایک و امتیاز دادن نمیایم انجمن نظر خودم رو می گم حتی اگه همه هم مخالفش باشند چون لزوما اکثریت همیشه درست نمی گند
      دوما ممکنه من اشتباه کنم ولی دلیل نمیشه بقیه رو به گناه یا اشتباه کردن دعوت کن
      سوما من پیامبر و معصوم نیستم. قبلا پست هایی رو گذاشتم و نظری دیگه داشتم حالا نظرم عوض شده..ادم هرچی میره جلوتر عاقل تر میشه و نظراتش عوض میشه.انسان که ربات نیست همیشه یه خط فکر داشته باشه
      چهارما من از اون خانم معذرت خواهی کردم چون حرفاش رو بد برداشت کردم الان مثلا خیلی روشن فکری دوباره بحث رو ادامه میدی؟
      پنجما مسایل دولت به من ربط نداره ****به همه دولت مردا

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)