ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

گیلنا شاپ مرجع کنکور
علیرضا افشار علیرضا افشار
ایران کنکور بانک کتاب پایتخت
مولف مولف
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 93
    94
    میثم93
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    رشته تحصیلی : تجربی
    مقطع تحصیلی : فارغ از تحصیل
    استان : اردبیل
    شهر : اردبیل
    حرام و حلال رو خود ماها تعریف میکنیم! هر کسی یه برداشتی میکنه و طبق اون میگه. خود همین موسسات این همه سر بچه ها کلاه میذارن یه نمونه نشون میدن بعد میگن همونه..نمونش دی وی دی فرهادیان.یادمه یبار اومد تو شبکه اموزش یکم درس گفت صفحه کتابو اورده بود تو اسلاید اونموقع حالیم نبود فکر میکردم اگه اینو بخرم سطر به سطر کتابو اینجوری میگه..خودشم همینو گفت .گفت همه ی زیستو اینجوری تو دی وی دی ها تدریس کردم سطر به سطر.خریدم دی وی دی اولو گذاشتم همون اولش گفت نمیشه که همه ی زیستو اینجوری گف!!! خیلی از جاهایی که بلد نیستو بخارطر همین کلمه پریده و یه محصول ناقص زده ششصد تومن پولشه دقیق یادم نیست.. بعد این حرام نیس؟؟؟؟ راست راست توی تلویزیون دروغ بگی مردمو فریب بدی اونوقت یکی که این فیلما رایگان دستش بیفته حرامه؟؟ نه اتفاقا خیلی هم ثوابه.. ولی اونی که برا محصولش زحمت کشیده عرق ریخته و قصدم شیشه کردن خون مردم نیست و قیمت های متعادلی هم داره محصولاتش اره کپی کردن این حرامه که همچین موسسه ای ندیدم برا کنکور.اینجا ایرانه!
    156
    _Mammad_
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Khoshhalam
    مقطع تحصیلی : دبیرستان
    استان : اصفهان
    نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
    حرام و حلال رو خود ماها تعریف میکنیم! هر کسی یه برداشتی میکنه و طبق اون میگه. خود همین موسسات این همه سر بچه ها کلاه میذارن یه نمونه نشون میدن بعد میگن همونه..نمونش دی وی دی فرهادیان.یادمه یبار اومد تو شبکه اموزش یکم درس گفت صفحه کتابو اورده بود تو اسلاید اونموقع حالیم نبود فکر میکردم اگه اینو بخرم سطر به سطر کتابو اینجوری میگه..خودشم همینو گفت .گفت همه ی زیستو اینجوری تو دی وی دی ها تدریس کردم سطر به سطر.خریدم دی وی دی اولو گذاشتم همون اولش گفت نمیشه که همه ی زیستو اینجوری گف!!! خیلی از جاهایی که بلد نیستو بخارطر همین کلمه پریده و یه محصول ناقص زده ششصد تومن پولشه دقیق یادم نیست.. بعد این حرام نیس؟؟؟؟ راست راست توی تلویزیون دروغ بگی مردمو فریب بدی اونوقت یکی که این فیلما رایگان دستش بیفته حرامه؟؟ نه اتفاقا خیلی هم ثوابه.. ولی اونی که برا محصولش زحمت کشیده عرق ریخته و قصدم شیشه کردن خون مردم نیست و قیمت های متعادلی هم داره محصولاتش اره کپی کردن این حرامه که همچین موسسه ای ندیدم برا کنکور.اینجا ایرانه!
    هستن ولی کم هستن مثلا همین آقاجانی
    یکی از محبوب ترینا و بهتریناست
    قبل از آزمونا یه جزوه هایی به اسم بیمه نامه میفروشه ولی میان همونارو کپی میکنن
    تو کانالش خیلی ناراحته از دستشون
    280
    alivesali
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Sarkhosh
    مقطع تحصیلی : دبیرستان
    نام دانشگاه : انشالله دندانپزشکی
    نوع دانشگاه : سراسری روزانه
    استان : مرکزی
    انتشارات مثل یه مغازن اگه خودتون راضی هستید که مغازه بزنید و بقیه بیان ازش دزدی کنن پس کپی کنید
    469
    Dean
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    bi-tafavot
    هیچوقت به حلال و حرام توجه نکنید به این توجه کنید که این کاری که میکنید درسته یا اشتباست...
    اگه تو مبحث یا درسی حس میکنید به دی وی دی دارید، دو حالت پیش میاد : یا استفاده میکنید یا استفاده نمیکنید ... اگه شرایط مالیشو ندارید اگه استفاده کنید خب ضعفتون برطرف میشه و از بقیه عقب نمیفتید ولی اگه استفاده نکنید و کتابی بدردتون نخورده باشه خب عقب میفتید... حالا کدومش مهمتره؟؟ اینکه یه دانش آموز از بقیه عقب بیفته بخاطر اینکه شرایط مالیشو نداره یا اینکه یه موسسه کمتر سود کنه؟؟؟
    پس استفاده کنید ولی زمانی شرایط مالیتون بهتر شدخورد خورد یا هر جور خودتون بهتر صلاح میدونید پس بدید
    به حرف این آخوندا هم توجه نکنید خودتون اخوند خودتون باشید ( چیییی گفتممم ! )
    i'm gonna keep grinding ..no matter how hard it gets no matter how much it hurts and that's how i'm gonna win...and i'm gonna win
    210
    Mahtab sdghn
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    نظر دوستان خیلی متفاوت بود ولی دی وی دی هم مثل کتاب یه منبع اموزشیه اگه اینجوری باشه وقتی یه کتاب میخری نباید اونو به کسی امانت بدی جز خودت نباید کسی اونو بخونه و خرید و فروش کتابای دست دوم حرومهمن نظرم اینه درسته که برای این دی وی دیا هزینه میکنن و زحمت میکشن ولی زورگویی نیست که وقتی من پول دادم و خریدم حق ندارم منبع خودمو به دوستم بدم چرا حرومه من پول دادم و سواد اون استادو خریدم حالا چی حرومه نمیدونم مثل اینه که من معلم خصوصی داشتم و مطلبی رو یاد گرفتم حالا نباید به کسی اموزش بدم اینجوری علم پیشرفت میکنه ایا؟سوال شده تو ذهنم نظر بدید لطفا
    210
    Mahtab sdghn
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_pishva نمایش پست ها
    شما خیلی خوب توضیح دادی..با شرایطی که شما گفتی اصلا هیچ ایرادی نداره و بسیار اصولی هست.حتی اگه یه نفر تو یه کلاس بخره و به دو سه نفر دوستاش تو کلاس اون فیلم ها رو بده.البته تا جایی که نخواد بفروشه و کسب درامد کنه!مثلا به n نفر با یه قیمت کمتر بفروشه تا جایی که ن تنها پولش درست شه بلکه چند برابر هم بشه
    حتی فروختنش هم به شیوه ای که تو مارکت همین سایت هست مشکلی نداره.اینکه یه بار و با قیمت کمتر جنس خودت یا اصل جنس رو که نیاز نداری بفروشی و اینجا نه فروشنده نه خریدار فارغ از بحث شرعی هیچ کار بدی انجام نمیدن.
    ولی همونطور که بالا هم گفتم اینکه یه نفر بیاد به گشاد ترین حالت ممکن بیاد از علم یه نفر که شما گفتی سو استفاده کنه و فیلم ها رو کپی کنه به تعداد زیاد رو دیسک یا هارد و از طریق دست رنج یه نفر (اکثرا خود ساخته بنا به شغل معلمی که دارند) بیاد سو استفاده کنه و بهش ضربه بزنه هم از نظر شرعی درست نیست هم از نظر انسانی و درست مثل دزدی میمونه
    فروش کپی دی وی دی کار اخلاقی نیست منم قبول دارم ولی وقتی یکی میخره و به چند نفر میده اشکالشو نمیفهمم نمیگم درسته ولی من درک نمیکنم من با چندتا دوستام باهم به صورت مشترک خریدیم سر جلسه کنکور هنگ کردیم با این روشهای من دراوردی من حاضر بودم 2برابر اون پولو بدم فقط بهم میگفت اون منابع رو نخون و وقتتو هدر نکن
    210
    Mahtab sdghn
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    من بحث شرعی و حلال بودن برام مهم بود ولی خب قانون کپی ورایت نداریم تازه اینا تا میتونن از محصولاتشون محافظت میکنن ولی خب من حرفم اینه یه مبحثو یاد گرفتم میخوام به دوستم با همون روش یاد بدم کجاش اشکال داره؟ مباحث کپی هم جدید نیست واسه 2سال پیشه من یه سری از مباحثو خریدم ولی بقیشو نمیتونم بگیرم خیلی هزینش سنگینه اومدم ببینم کدوم استاد خوبه یهو این تاپیکو دیدم فکرم مشغول شد
    62
    kaveh0091
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    استان : کردستان
    شهر : marivan
    درسته این کار از اخلاق دوره ولی اگه بیاین همه ی این موسسات رو مورد بررسی قرار بدی میبینی نااخلاقی و نادرستی بیداد میکنه تو سیستمشون از جذب و گول زدن بچه کنکوری های ساده تا خیلی چیزهای دیگه که حوصله ی بیان کردنشون رو ندارم . حالا خودشون میان از حلال و حروم بودن صحبت میکنن . این نظر شخصیه خودمه کسایی که سیستمشون از ریشه مشکل داره رو احترامی براشون قائل نیستم . تو همین تاپیک چند نفر گفتن سرمون کلاه رفته دیگه خودتون به عمق فاجعه پی ببرید
    210
    Mahtab sdghn
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh0091 نمایش پست ها
    درسته این کار از اخلاق دوره ولی اگه بیاین همه ی این موسسات رو مورد بررسی قرار بدی میبینی نااخلاقی و نادرستی بیداد میکنه تو سیستمشون از جذب و گول زدن بچه کنکوری های ساده تا خیلی چیزهای دیگه که حوصله ی بیان کردنشون رو ندارم . حالا خودشون میان از حلال و حروم بودن صحبت میکنن . این نظر شخصیه خودمه کسایی که سیستمشون از ریشه مشکل داره رو احترامی براشون قائل نیستم . تو همین تاپیک چند نفر گفتن سرمون کلاه رفته دیگه خودتون به عمق فاجعه پی ببرید
    همه محصولات بد نیستن ولی من بعضی از مباحثو گرفته بودم فقط باعث شد سر جلسه همه چیزو تموم شده بدونم چون مدام میگفت فقط همینارو بخونید
    98
    Romina_kh
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Mashkok
    رشته تحصیلی : Loading
    نام دانشگاه : Loading
    استان : مرکزی
    شهر : اراک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
    به حرف این آخوندا هم توجه نکنید خودتون اخوند خودتون باشید ( چیییی گفتممم ! )
    حرفتون درسته کاملا...ولی همش به یه کنار این تیکه اخرش به یه کنار خیلی باحال بودمردم
    بعد یه چیز دیگه من مرده ی اون عکس پروفایلتونم♡♡♡♡خیلی خوبه جنسن
    ویرایش توسط Romina_kh : 1396/10/28 در ساعت 23:59
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 93

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)