خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 93
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      منم استفاده میکنم از کپی....ولی قبلا 4 میلیون از کنکور اسان است خریدم اونم گولم زدن چون میخواستم فقط فیزیک و ریاضی مسعودی رو بخرم کلی باهام حرف زد و به اصطلاح مخمو زد ک باید همرو بخری..هیچکدومشونم بدردم نخوردن عمومیا و شیمی و ریاضی ک افتضاح......بعد هم ک خوب مشاورم خرش از پل گذشت و پورسانتشو از احمدی گرفت آبان ماه به یه بهونه ای دیگه جواب تلفنم نداد و رفت ک رفت.....چون اونا واسشون مهم نبود ک من چقدر هزینه کردم فقط قالب کردن دی وی دی واسشون مهمه.....حقیقتش بعد اون جریان دیگه واسم مهم نیست بقیه دروس موسساتو روی هاردم کپی گرفتم..... ولی همش با خودم میگم اگه استفاده کردی و از اون درسو استاد بهره بردی تو کنکور باعث شد کمکت کنه درصدت بره بالا بعدا هزینه اون درسو به موسسه بده از اونطرفم میگم خب فیلم های سینمایی و سریالا هم همه دانلود میکنن مثل شهرزاد یا عاشقانه ک اکثرا دانلود میکردن و خب مسلما سازنده اونا هم راضی نیست از دانلود اونا..با اینکه خرج فیلم سینمایی یا سریااال به مراتبببب خیلی بیشتره و میلیاردیه ولی واسه اونا چرا عذاب وجدان نمیگیریم؟؟ و راحت استفاده میکنیم ؟ .....نظر شما چیه؟؟؟
      خيالتون راحت. اونقدي ب مردم قالب ميكنن ك كپي كردنش مشكلي نداشته باشه(وقتي قيمتهاشون منصفانه نيست)
      حالا
      خب اگه به اونش باشه پس خود موسسات هم دارن حرام خوري ميكنن. وقتي از ويندوز كرك شده با برنامه هاي كرك شده دارن تدوين و ضبط ميكنن و دوربين هاشون هم قاچاقي داره وارد ميشه.!!!
      اول اونا حق شركتها رو بدن بعد بيان حق خواهي كنن
      البته مدرس هاي موسسات هم خيلي وقتها دارن از بعضي استاد ها دزدي ميكنن.!!!
      پس بقول بهلول ك گفته بود مساوات در بازار برقرار است(اصلش دقيقا يادم نيس)؛ اونا از ما دزدي ميكنن و ما هم از اونا...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      خيالتون راحت. اونقدي ب مردم قالب ميكنن ك كپي كردنش مشكلي نداشته باشه(وقتي قيمتهاشون منصفانه نيست)
      حالا
      خب اگه به اونش باشه پس خود موسسات هم دارن حرام خوري ميكنن. وقتي از ويندوز كرك شده با برنامه هاي كرك شده دارن تدوين و ضبط ميكنن و دوربين هاشون هم قاچاقي داره وارد ميشه.!!!
      اول اونا حق شركتها رو بدن بعد بيان حق خواهي كنن
      البته مدرس هاي موسسات هم خيلي وقتها دارن از بعضي استاد ها دزدي ميكنن.!!!
      پس بقول بهلول ك گفته بود مساوات در بازار برقرار است(اصلش دقيقا يادم نيس)؛ اونا از ما دزدي ميكنن و ما هم از اونا...
      - موسسات خدماتشونو که به زور عرضه نمی کنن، خوشت نمیاد نخر...
      - از کجا می دونی موسسات از نرم افزارای کرک شده استفاده می کنن که انقد راحت داری قضاوت می کنی؟
      - حتی اگه استفاده کنن هم دلیل می شه دزدی کنیم ازشون و بشیم شاه دزد!؟
      - کالای قاچاق حرام نیست، فقط پول زور گمرگ بابتش پرداخت نشده که بره تو جیب یه عده مفت خور...
      - اگه تا ابد همه از هم دیگه دزدی کنن کی دنیا رنگ صداقت به خودش می بینه؟! دزد بودن یه عده دزدی مارو توجیح نمی کنه، همه باید سعی کنیم ارزشمند زندگی کنیم...

3. Top | #33
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      - از کجا می دونی موسسات از نرم افزارای کرک شده استفاده می کنن که انقد راحت داری قضاوت می کنی؟
      - کالای قاچاق حرام نیست، فقط پول زور گمرگ بابتش پرداخت نشده که بره تو جیب یه عده مفت خور...
      - اگه تا ابد همه از هم دیگه دزدی کنن کی دنیا رنگ صداقت به خودش می بینه؟! دزد بودن یه عده دزدی مارو توجیح نمی کنه، همه باید سعی کنیم ارزشمند زندگی کنیم...
      هدفم از عضو این سایت شدن کمک ب بچه هایی بود ک نمیخاستم اشتباهات منو تکرار کنن
      خیلی وقته نظر ندادم چون متاسفانه اکثر بچه ها تو حاشیه تشریف دارن (نمونه اش و مستحضرید)
      نمیخام مغلطه کنم
      دلیل نظر ندادنم هم اینه ک حوصله توضیح ندارم
      من خودم dvd همه موسسات و دیدم و میدونم چی خوبه چی بده(همشون و هم از سایت خریدم)
      ولی ارزش پولی ک میدی رو نداره...؛ خودم ب شخصه حرف اخر و تایید میکنم ولی اوناهم ب جرگه ی پول مفت پرستا پیوستن + مشاوره ونوس
      اصلا همه ی موسسات خوبن
      پ.ن: بچه ها خواهشا بیخیال اینجور مزخرفات و حاشیه ها
      کتاباتون و بردارید اونو بخونید ی کتاب تست هم کنارش داشته باشید.
      فقط بخونید. واسلام

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      منم استفاده میکنم از کپی....ولی قبلا 4 میلیون از کنکور اسان است خریدم اونم گولم زدن چون میخواستم فقط فیزیک و ریاضی مسعودی رو بخرم کلی باهام حرف زد و به اصطلاح مخمو زد ک باید همرو بخری..هیچکدومشونم بدردم نخوردن عمومیا و شیمی و ریاضی ک افتضاح......بعد هم ک خوب مشاورم خرش از پل گذشت و پورسانتشو از احمدی گرفت آبان ماه به یه بهونه ای دیگه جواب تلفنم نداد و رفت ک رفت.....چون اونا واسشون مهم نبود ک من چقدر هزینه کردم فقط قالب کردن دی وی دی واسشون مهمه.....حقیقتش بعد اون جریان دیگه واسم مهم نیست بقیه دروس موسساتو روی هاردم کپی گرفتم..... ولی همش با خودم میگم اگه استفاده کردی و از اون درسو استاد بهره بردی تو کنکور باعث شد کمکت کنه درصدت بره بالا بعدا هزینه اون درسو به موسسه بده از اونطرفم میگم خب فیلم های سینمایی و سریالا هم همه دانلود میکنن مثل شهرزاد یا عاشقانه ک اکثرا دانلود میکردن و خب مسلما سازنده اونا هم راضی نیست از دانلود اونا..با اینکه خرج فیلم سینمایی یا سریااال به مراتبببب خیلی بیشتره و میلیاردیه ولی واسه اونا چرا عذاب وجدان نمیگیریم؟؟ و راحت استفاده میکنیم ؟ .....نظر شما چیه؟؟؟
      سر منم دقيقا مثل شما كلاه گذاشتن سال قبل
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      الله وکیلی این کپی ها از اصلش حلال تره
      اصلا از شیر مادر حلال تره
      منم پسر خاله ی بدبختم از ونوس 2 میلیون چرتو پرت خرید کرد اصلا تو بگو یه دونه از اونا به کارش اومده باشه
      (فقط جزوه ی زیستش خوب بود)دی وی دیش افتضاح بود
      بعد با 300 هزار تومن همون چیزایی که میخواست خرید
      حالا قضاوت با خودتون و خودشون ...
      آلاء

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ولی خودم کلاس گرفتم تو شهر
      راضی هم بودم
      ولی به رشته های اصلی نرسیدم
      امسالم خیلی شل گرفتم 50% مطالب مونده هنوز
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      نه داش شما راست میگی
      بیل گیتس یه ویندوز مخصوص برای این دوستان کلاهبردار برنامه نویسی کرده
      تا از ویندوز 7 کرکی 5 تومنی استفاده نکنن
      احسنت

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استفاده کن.بی خیال حرام و حلال باش.اینقدر حلال و حرام کردیم این شد اخرش توی زندگی..اگه میخوای خودتو گول بزنی بگی حرامه پس حرام میشه.اگه بگی حلاله پس حلاله.تو استفاده تو بکن.۲۰روز هم میخوای خودتو بندازی توی این فکر که این کار خوبیه یا بد.عزیز من جهنم با بهشت توی همین دنیاست.نگاه بکن به ادم های اطرافت کسی پول داره این دنیا براش بهشته و کسی هم پول نداشته باشه میشه جهنم.(پول رابطه مستقیم داره به زندگی).شما ایشالله قبول شدی رشته ای که میخوای، بعدا برای بهزیستی یا یا هرجایی که میدونی کتاب کنکور لازم دارند اما قادر به تهیه اش نیستند کمک کن.خودتم ناراحت نکن.

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینجوری من هم نباید از کتابخونه مون کتاب فیزیک گاج را قرض بگیرم چون انتشارات گاج راضی نیست و یا در هنگام رانندگی از ماشینی سبقت بگیرم چون مردم راضی نیستند و یا در امتحانات تقلب نکنم چون صاحبش راضی نیست و یا از پارک گل و گیاه نکنم چون صاحبش راضی نیست و از سهمیه ام تو کنکور استفاده نکنم چون دکتر خدایی راضی نیست و یا بلند بلند نخندم چون معلمم راضی نیست جزوه معلممو به بچه یتیم ندهم چون معلمم راضی نیست نمیرم چون بهشت زهرا راضی نیست عربی رو نفهمم چون واعظی راضی نیست و حرف نزنم چون همسایه راضی نیست جوک نگم چون به یک نفر برمی خوره و اون راضی نیست نفس نکشم چون دی اکسید کربن تولید میکنم و هوا الوده میشه و محیط زیست راضی نیست
      ویرایش توسط zamina : 30 آذر 1396 در ساعت 22:28

10. Top | #40
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام مشکل ذهنی دارم اونم به دلیل نداشتن برای خریدdvd
      فیلم هارو دانلود کردم از یک سایتی حالا هروز رئیس موسسه میگه تحت هر شرایط حرام است خودمم می دونم ولی چقدر هزینه کردم برای دانلود
      قصد دارم اگر انشاالله قبول شدم هزینه اش بدم دوستان به نظرتون کنکورم نابود می شه تو رو خدا بچه ها کمکم کنید
      من استفاده کردم کنکورمم دادم و قبولم شدم...
      استرس نداشته باش دادا...
      اینا خیلی وقت پیشا بارشونو با چاپیدن دانش اموز بدبخت بستن...
      الان فیلمایی که تو میبینی مال یکی دو سال پیشه همشون...سودش تو فروش اولشه...
      غمت نباشه ببین و بیاشام ولی اصراف نکن
      البته کلا دی وی دی چیز بیخودیه بیشتر عقبت میندازه
      When will those dark clouds all disappear

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرام و حلال رو خود ماها تعریف میکنیم! هر کسی یه برداشتی میکنه و طبق اون میگه. خود همین موسسات این همه سر بچه ها کلاه میذارن یه نمونه نشون میدن بعد میگن همونه..نمونش دی وی دی فرهادیان.یادمه یبار اومد تو شبکه اموزش یکم درس گفت صفحه کتابو اورده بود تو اسلاید اونموقع حالیم نبود فکر میکردم اگه اینو بخرم سطر به سطر کتابو اینجوری میگه..خودشم همینو گفت .گفت همه ی زیستو اینجوری تو دی وی دی ها تدریس کردم سطر به سطر.خریدم دی وی دی اولو گذاشتم همون اولش گفت نمیشه که همه ی زیستو اینجوری گف!!! خیلی از جاهایی که بلد نیستو بخارطر همین کلمه پریده و یه محصول ناقص زده ششصد تومن پولشه دقیق یادم نیست.. بعد این حرام نیس؟؟؟؟ راست راست توی تلویزیون دروغ بگی مردمو فریب بدی اونوقت یکی که این فیلما رایگان دستش بیفته حرامه؟؟ نه اتفاقا خیلی هم ثوابه.. ولی اونی که برا محصولش زحمت کشیده عرق ریخته و قصدم شیشه کردن خون مردم نیست و قیمت های متعادلی هم داره محصولاتش اره کپی کردن این حرامه که همچین موسسه ای ندیدم برا کنکور.اینجا ایرانه!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      حرام و حلال رو خود ماها تعریف میکنیم! هر کسی یه برداشتی میکنه و طبق اون میگه. خود همین موسسات این همه سر بچه ها کلاه میذارن یه نمونه نشون میدن بعد میگن همونه..نمونش دی وی دی فرهادیان.یادمه یبار اومد تو شبکه اموزش یکم درس گفت صفحه کتابو اورده بود تو اسلاید اونموقع حالیم نبود فکر میکردم اگه اینو بخرم سطر به سطر کتابو اینجوری میگه..خودشم همینو گفت .گفت همه ی زیستو اینجوری تو دی وی دی ها تدریس کردم سطر به سطر.خریدم دی وی دی اولو گذاشتم همون اولش گفت نمیشه که همه ی زیستو اینجوری گف!!! خیلی از جاهایی که بلد نیستو بخارطر همین کلمه پریده و یه محصول ناقص زده ششصد تومن پولشه دقیق یادم نیست.. بعد این حرام نیس؟؟؟؟ راست راست توی تلویزیون دروغ بگی مردمو فریب بدی اونوقت یکی که این فیلما رایگان دستش بیفته حرامه؟؟ نه اتفاقا خیلی هم ثوابه.. ولی اونی که برا محصولش زحمت کشیده عرق ریخته و قصدم شیشه کردن خون مردم نیست و قیمت های متعادلی هم داره محصولاتش اره کپی کردن این حرامه که همچین موسسه ای ندیدم برا کنکور.اینجا ایرانه!
      هستن ولی کم هستن مثلا همین آقاجانی
      یکی از محبوب ترینا و بهتریناست
      قبل از آزمونا یه جزوه هایی به اسم بیمه نامه میفروشه ولی میان همونارو کپی میکنن
      تو کانالش خیلی ناراحته از دستشون

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انتشارات مثل یه مغازن اگه خودتون راضی هستید که مغازه بزنید و بقیه بیان ازش دزدی کنن پس کپی کنید

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچوقت به حلال و حرام توجه نکنید به این توجه کنید که این کاری که میکنید درسته یا اشتباست...
      اگه تو مبحث یا درسی حس میکنید به دی وی دی دارید، دو حالت پیش میاد : یا استفاده میکنید یا استفاده نمیکنید ... اگه شرایط مالیشو ندارید اگه استفاده کنید خب ضعفتون برطرف میشه و از بقیه عقب نمیفتید ولی اگه استفاده نکنید و کتابی بدردتون نخورده باشه خب عقب میفتید... حالا کدومش مهمتره؟؟ اینکه یه دانش آموز از بقیه عقب بیفته بخاطر اینکه شرایط مالیشو نداره یا اینکه یه موسسه کمتر سود کنه؟؟؟
      پس استفاده کنید ولی زمانی شرایط مالیتون بهتر شدخورد خورد یا هر جور خودتون بهتر صلاح میدونید پس بدید
      به حرف این آخوندا هم توجه نکنید خودتون اخوند خودتون باشید ( چیییی گفتممم ! )
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظر دوستان خیلی متفاوت بود ولی دی وی دی هم مثل کتاب یه منبع اموزشیه اگه اینجوری باشه وقتی یه کتاب میخری نباید اونو به کسی امانت بدی جز خودت نباید کسی اونو بخونه و خرید و فروش کتابای دست دوم حرومهمن نظرم اینه درسته که برای این دی وی دیا هزینه میکنن و زحمت میکشن ولی زورگویی نیست که وقتی من پول دادم و خریدم حق ندارم منبع خودمو به دوستم بدم چرا حرومه من پول دادم و سواد اون استادو خریدم حالا چی حرومه نمیدونم مثل اینه که من معلم خصوصی داشتم و مطلبی رو یاد گرفتم حالا نباید به کسی اموزش بدم اینجوری علم پیشرفت میکنه ایا؟سوال شده تو ذهنم نظر بدید لطفا

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)