خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پشت کنکوری با سابقه

سلام دوستان هدف از این پست کمک به دانش آموزان برای جلوگیری از پشت کنکور شدن طولانی است. من خودم متاسفانه الان 5سال هست که پشت کنکورم وعلت اصلی آن هم کامل گرایی وفردا فردا کردن ها بودکه هیچ وقت اون فردا نرسید . دلایل دیگر را شما بیان کنید؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دلیل اصلی شکشت من :بابا بلدی حالا نیم ساعت بعد شروع میکنی

یکی نبود بگه احمق کجارو بلدی ؟؟؟؟

سره من از شهریور امسال به سنگ خورد .. از شهریور 93 درگیر کنکورم تا الان ...

واقعا کنکور چیزی بجز تلاش نیس بخدا الان ادم خندش میگیره الان که چرا این لامصبو حداکثر 95 تموم نکردم
      بخدا الان کسی شروع کنه و چشم و گوششو ببنده ...کر باشه کور باشه دنبال اخبار سوریه و بشار اسد و قانون ضد ایرانی و فلانی ترامپ و فلان نباشه و دنبال نتیجه بازی پرسپولیس و تراختور نباشه ... تو اینستا اسیر پیجای الناز شاکر دوستو بهرام رادانو معرفی کتاب مهدی پاکدل نباشه
      دنبال کانالای اینو بخون صد بزنو کتاب محمد احمدیو فلان و بیسار نباشه

به خدا قسم میتونه نتیجه فوقالعاده بدس بیاره

والا بخدا دوبار کنکور دادم بعد کنکور ده بیست روز با استرس مثلا ازاد بودم و راحت نبودم و هی بخودم میگفتم کاش از خواب شبم میزدم ولی الان تو سرم نمیزدم

بچه هایی که الان پیش هستین یا امسال پشت کنکورین به شعار "این لامصبو بکوب و تمومش کن " ایمان بیارین
      بخدا کنکور فقط تلاشه و برنامه ریزی درست ...مهم نی واس شیمی خیلی سبز میخونی یا مبتکران مهم اون سوالی هس که جلوت میذارن و تو باید جواب بدی و مهم نیس از چه راهی فقط یاد بگیر ... درست یاد بگیر دنبال روشای احمدی و استاد یالان زاده نباش داداش من ابجی من

حرف زیاده اما همینا کاش تورو یکم تکون بده

ممد اومده تاپیکای زیر خاکیمو کشیده رو دمش گرم یادم رفته بود کی بودم و الان کجا هستم ....
      هر وقت ماهیو از اب بگیری تازس...

مرحمت زیاد
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری
      ویرایش توسط ata.beheshti : 12 بهمن 1395 در ساعت 21:21

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      @ata.beheshti

ساغول....یاشا قارداش
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون خوب بود و عالی سپاس
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مام که سابقه داریم . حرفی واسه گفتن نداریم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من کم خوندم و نتیجمو نگرفتم[emoji111]
      نخوندنم به یه سری مشکلات خودم مربوط بود
      همیشه همه و مدرسه میگفتن تو که قبول میشی
      معدلمم 19.90 بود پایمم قوی.
      زیاد خودمو بالا فرض کردمو و کم خوندم ِاینم شد نتیجش
      ویرایش توسط NilouMH : 12 بهمن 1395 در ساعت 15:16

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نخوندن که دلیل نداره خوندن و موفق نشدن دلیل داره،جدی میگم اگه نمیتونید بخونید بیخیال درس بشید 10 سال دیگم بمونید و نخونید نتیجه نمیگیرید.
      من سال اول واقعا خوندم ولی زورم نرسید 9 ماه برای کسی که توی همه چی صفر بود و پزشکی میخواست واقعا کم بود ولی خب پایم قوی شده واسه امسال

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      نخوندن که دلیل نداره خوندن و موفق نشدن دلیل داره،جدی میگم اگه نمیتونید بخونید بیخیال درس بشید 10 سال دیگم بمونید و نخونید نتیجه نمیگیرید.
      من سال اول واقعا خوندم ولی زورم نرسید 9 ماه برای کسی که توی همه چی صفر بود و پزشکی میخواست واقعا کم بود ولی خب پایم قوی شده واسه امسال
      بحث من این نیست که نتیجه می گیرم یا نه بحث من اینکه دیگران رو ازاین اشتباهات منع کنیم بوده دانش آموز تیز هوشانی بامعدل کتبی 20به خاطر همین مشکلات ووسواس چند سال پشت کنکور مونده

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      سلام دوستان هدف از این پست کمک به دانش آموزان برای جلوگیری از پشت کنکور شدن طولانی است. من خودم متاسفانه الان 5سال هست که پشت کنکورم وعلت اصلی آن هم کامل گرایی وفردا فردا کردن ها بودکه هیچ وقت اون فردا نرسید . دلایل دیگر را شما بیان کنید؟؟؟
      این عقب انداختن واسه رسیدن شرایط عالی وسواس فکریه.
      اینکه بگی الان نمیتونم ولی هفته آینده باروزی25ساعت پیش میرم!
      من دلیل تا حالا نخوندنم رو با وجود یه سری مشکلات احمق بودن خودم میدونم
      فقط کافیه شروع کنی.
      مشکل اکثر همین امروز و فردا کردنه.
      نمیدونم چند سال پشت کنکور بودین ولی من امسال دومین وآخرین باری هستش که کنکور میدم و مطمئنم که به چیزی که میخوام (پزشکی )میرسم.
      من تازه شروع کردم ولی خواستم اینو بهت بگم که کاری به گذشته نداشته باش که چند سال از عمرت تلف شد درواقع غصه نخور ولی درس بگیر.
      باور کن اگه سفت و سخت تلاش کنی3ماه واسه موفقیت کافیه.
      منظورم از سه ماه اینه که ساعت مطالعه ات بالا باشه و حجمی بخونی و کاری به زمان نداشته باشی ولی بدونی روزی چند میخونی.
      به جز درصد هم واسه چیزی زمان نگیر.
      میدونم قصدت کمک به بقیه س و نیازی به راهنمایی من نداری(اصن من کی باشم که بخوام یه کنکوری باسابقه رو نصیحت کنم)
      ولی باور کن از این تاپیکا زیاده پس دیگه وقتتو تلف نکن وهمین زمان رو پای درست بزار.
      من خودم چندوقت پیش یه تاپیک زدم ولی چون همش نقلم میکردن واستارتر بودم باید پاسخگو میبودم به خاطر همین از مدیر خواستم تاپیکو ببنده.
      شما هم وقتتو تلف نکن برادر.
      امید وارم همگی به هدفمون برسیم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما نتیجه هامون خوب بود تو کنکور...عنودان و حسودان رامون ندادن دانشگاه

و اما دلیل: نخوندن
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه شما دوستان عزیز واقعا گذشته ها گذشته ونمیشه اونو جبران کرد ولی حداقل میشه جلوی نابودی حال وآینده رو گرفت من هم تصمیم گرفتم که توزمان حال باشم وان شا الله باتمام وجودم این 5 ماه باقی مانده رو می خونم ومطمئنم که نتیجه می گیرم امیدوارم اشتباهی رو که من مرتکب شدم وعمر وجوانی ام را سوزوندم شما ها اشتباه من رو تکرار نکنید یا حق.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم دوستان تا حدودی متوجه قضیه شدن لزا ازمدیرعزیز خواهش می کنم که این تایپک رو ببندد باتشکر.

13. Top | #13

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باورنداشتن خود وگم کردن خودحقیقی که یه جوروسواس فکریه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata.beheshti نمایش پست ها
      دلیل اصلی شکشت من :بابا بلدی حالا نیم ساعت بعد شروع میکنی

یکی نبود بگه احمق کجارو بلدی ؟؟؟؟

سره من از شهریور امسال به سنگ خورد .. از شهریور 93 درگیر کنکورم تا الان ...

واقعا کنکور چیزی بجز تلاش نیس بخدا الان ادم خندش میگیره الان که چرا این لامصبو حداکثر 95 تموم نکردم
      بخدا الان کسی شروع کنه و چشم و گوششو ببنده ...کر باشه کور باشه دنبال اخبار سوریه و بشار اسد و قانون ضد ایرانی و فلانی ترامپ و فلان نباشه و دنبال نتیجه بازی پرسپولیس و تراختور نباشه ... تو اینستا اسیر پیجای الناز شاکر دوستو بهرام رادانو معرفی کتاب مهدی پاکدل نباشه
      دنبال کانالای اینو بخون صد بزنو کتاب محمد احمدیو فلان و بیسار نباشه

به خدا قسم میتونه نتیجه فوقالعاده بدس بیاره

والا بخدا دوبار کنکور دادم بعد کنکور ده بیست روز با استرس مثلا ازاد بودم و راحت نبودم و هی بخودم میگفتم کاش از خواب شبم میزدم ولی الان تو سرم نمیزدم

بچه هایی که الان پیش هستین یا امسال پشت کنکورین به شعار "این لامصبو بکوب و تمومش کن " ایمان بیارین
      بخدا کنکور فقط تلاشه و برنامه ریزی درست مهم نی واس شیمی خیلی سبز میخونی یا مبتکران مهم اون سوالی هس که جلوت میذارن و تو باید جواب بدی و مهم نیس از چه راهی فقط یاد بگیر ... درست یاد بگیر دنبال روشای احمدی و استاد یالان زاده نباش داداش من ابجی من

حرف زیاده اما همینا کاش تورو یکم تکون بده

ممد اومده تاپیکای زیر خاکیمو کشیده رو دمش گرم یادم رفته بود کی بودم و الان کجا هستم ....
      هر وقت ماهیو از اب بگیری تازس...

مرحمت زیاد
      برنامه ریزی درست مهم نی؟!!!!!!
      نخوندن که شرف داره به بدون برنامه ریزی درست خوندن !!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      برنامه ریزی درست مهم نی؟!!!!!!
      نخوندن که شرف داره به بدون برنامه ریزی درست خوندن !!!
      گفتم ديگه تو جملرو غلط خوندي
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن